Treść opublikowana przez zdeniu
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
przyjedź posłuchamy jak pierdzi stara pupa i naprawimy
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
sam ją tam kiedyś zasadziłem jak byłem mały :gwizdanie: i to jest właśnie największa kupa lepiej by było jakby była tam zasadzona niestety co roku jest jakieś spore drzewo wycinane aby postawić na święta na placu kto wyciął moją choinkę ..zaraz zbieram ekipe i śmigamy na bitwe ... YKK , PABLO śmigamy na wojne proponuje śmigaj do łóżeczka spać
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
sam ją tam kiedyś zasadziłem jak byłem mały :gwizdanie: i to jest właśnie największa kupa lepiej by było jakby była tam zasadzona niestety co roku jest jakieś spore drzewo wycinane aby postawić na święta na placu
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
były Dom Towarowy CENTRUM
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
kino jest na stary rynku a na placu jest ratusz (fotki w poscie na gorze )
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
tak a jak maił być, mokry , padało [br]Dopisany: 21 Styczeń 2009, 22:52_________________________________________________ to przy millenium jest kamerka a to przy millenium są jakieś spotybo my to na placu zwycięstwa sie spocimy
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
chyba jeszcze się ''pocą'' bo tu taka cisza chyba tak .... ale kolega Tomek napisał że wyjechał z placu zwycięstwa wyjechał bo nie miał wyjścia niewiasta zadzwoniła, podkulił ogon i ze skruchą nawiał :laghing2:
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
przyjedź przyjedź , mam czapeczke dla Ciebie
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
pomachamy Ci
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
no i po spoceniu Panny i Pannowie wstępnie ustaliliśmy nową godzinę spotkań 19.00* w każdą ŚRODĘ *reklamacji po odejściu od kasy nie uwzględniamy no dziewczęta co jest, potwierdzać kto jutro będzie
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
normalnie cały spocony
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
no i po spoceniu Panny i Pannowie wstępnie ustaliliśmy nową godzinę spotkań 19.00* w każdą ŚRODĘ *reklamacji po odejściu od kasy nie uwzględniamy a tak poważnie to pisać, pisać i pisać, udzielać się i udzielać i jeszcze raz pisać no i jeszcze proponować i proponować pokazywać się że żyjecie
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
no to przykra sprawa najważniejsze że nikomu nic się nie stało trzymaj się
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
ojojoj co się stało
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
no nieładnie dziewczęta, nie ładnie
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
nie przewiduje swojej nie obecności
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
hmmczy oby kolego nie pomyliły Ci się wątki tutaj raczej nikt nie bardzo wie o co Ci chodzi pozdro
-
[B6 AWX] Po 9h czytania wielkie rozczarowanie A4
jedno co jest pewne , nie znajdziesz marki która będzie bezawaryjna posiedź na forach innych marek i wierz mi że włosy Ci zdębieją co do kosztów eksploatacji no to wybacz kolego to nie maluch nie bardzo wiem co chciałeś osiągnąć tym postem, co chcesz usłyszeć od ludzi nikt nie poklepie Cię po ramieniu a co do aut to pamiętaj stara zasadę "jak dbasz tak masz"
-
[B5 ADR] Większy akumulator niż powinien - czy to właściwy wybór
ogólnie jak za duży będzie AQ to może byc nie doładowany ale w Tym przypadku 60Ah to aż trudno uwierzyć sprawdzałeś może ładowanie bo powinno bez problemu ładować taki AQ co do zużycia to jeżeli ma to wpływ to taki że nie będziesz w stanie tego zauważyć
-
[B5 1Z] Dziwne działanie sprzęgła
może pomogłoby odpowietrzenie
-
[B5 AHU] Ciężkie wbijanie drugiego biegu
niski poziom oleju czy tez wadliwe działanie wysprzęglika objawiałoby się przy każdym biegu najprawdopodobniej zbliża się czas ostateczny dla synchronizatora
-
[B5 ADR] Problem z automatem :( HELP
fachman w aftomatach nie jestem ale logicznie rzecz biorąc to ślizga się sprzęgiełko
-
[B5 AFN] Błąd 00262 - przełącznik cewki 3
i co zrobiłeś
-
[ALL] G 002 000 i G 004 000 - czy można zmieszać ?
spokojnie możesz dolać G 004 lub np. febi 06162 nie lej tylko przypadkiem czerwonego dextrona jak to wielu Fachowców radzi
-
[ALL B6] Obniżenie zawieszenia - prośba o poradę
osobiście uważam że najwięcej warte w tej aukcji jest zdjęcie ładnie obniżonej bo co mogą być warte sprężyny o których nic nie wiadomo poza tym że prawdopodobnie przeznaczone są do zawieszenia gwintowanego a jeżeli tak jest to do niczego się nie przydadzą bez gwintu dziękuję za uwagę