Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Adas

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Adas

  1. do bukowiny chce wytrzymac bez alkoholu jak wytrzymasz to kozak z ciebie ale treningu nie będzie i pójdziesz szybko spać bede sie bardzo staral [br]Dopisany: 13 Marzec 2009, 23:39_________________________________________________a Ty jedziesz na bukowine ?
  2. a Ja jeszcze bardziej sie zamartwialem nad moja A4 niz ze Mnie by skasowal [br]Dopisany: 13 Marzec 2009, 23:34_________________________________________________ do bukowiny chce wytrzymac bez alkoholu
  3. a dzisiaj piątek 13 palnij se coś na rozluźnianie i sie uspokoisz nie moge, nie pije juz piaty dzien
  4. dobry wieczor uf.. dzisiaj TIR prawie mi skasowal moja A4 nie widzial mnie i chcial na mnie wjechac na pasie obok, ale strabilem go i w ostatniej chwili przestal, centymetry ode mnie.. uff.. caly sie zgrzalem
  5. pamietajcie o zamowieniach u Mnie
  6. hmm ta bagaznikowa tak srednio z bliska.. lepiej jakby te kanaliki zrobil chyba
  7. no jak co jest jutro spot w Poznaniu [br]Dopisany: 13 Marzec 2009, 10:24_________________________________________________yyyy tzn pojutrze [br]Dopisany: 13 Marzec 2009, 10:24_________________________________________________porypalo mi sie
  8. i jutro mam przyjechac taka brudna czarnula ? :gwizdanie:
  9. moj taki http://www.samsung.com/pl/consumer/detail/detail.do?group=televisions&type=televisions&subtype=lcdtv&model_cd=LE52F96BDX/XEH
  10. i jakis gril i ekstra [br]Dopisany: 12 Marzec 2009, 22:57_________________________________________________ wlasnie taka mam 42" ja polecam samsungi jestem zadowolony z mojego
  11. a Ty co go palcem wytykasz :gwizdanie: pokazal ze daruje mu zycie
  12. My jeszcze nie, Piechol :polew:
  13. kuredu nowy LCD ? ile calkow ?
  14. :gwizdanie:
  15. dobry filmik
  16. chcialem kupic olej do mojego silniczka 2.0 TFSI, zdecydowalem sie na motula ale nie wiem ktorego, jaka norme musi miec ?
  17. Poziu a mierzyles kiedys ile do seteczki ma ?
  18. lece spac, dobranoc :gwizdanie:
  19. :polew: [br]Dopisany: 11 Marzec 2009, 22:48_________________________________________________ Ja pier... już bym chyba wolał żeby rydzyk przyjechał a nie tede O jezu ale ja pier.... głupoty :decayed: rydzyk zamiast tede ? :polew:
  20. Wszyscy tylko nie Tede
  21. Poziek sie musial pochwalic przed sprzedaniem autko mistrzowskie :gwizdanie:
  22. Musashi a kiedy te loga beda gotowe ?
  23. ludziska a kto to jest mackom ? bo chyba nie mialem okazji poznac jeszcze.. :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.