Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Adas

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Adas

  1. a.. nie przywitalem sie
  2. a Ja juz po pracy
  3. a kiedy bagaznikowe beda ? :gwizdanie:
  4. Marcin kiedy wpadasz ?
  5. bez przechwalania mi tu [br]Dopisany: 09 Marzec 2009, 15:18_________________________________________________z Gliwic jedzie 4 a 5 kpl. CB mamy tyle że my żeby wyszło taniej jedziemy na jednej lawecie i mamy aż 6kpl CB :polew: :polew:
  6. ochłoń i popatrz w tym czasie na to cudo to juz tamte RS4 byly lepsze wedlug Mnie, te nie sa za fajne takie Moje zdanie kiepski profil - ale zobacz je na żywo - majtki mokre odrazu, przynajmniej ja inne zdjecia masz ? takie bardziej na zywo ? [br]Dopisany: 09 Marzec 2009, 15:15_________________________________________________za mocno nie widac
  7. zamowimy 10 i nastepne 10 gratis
  8. ochłoń i popatrz w tym czasie na to cudo to juz tamte RS4 byly lepsze wedlug Mnie, te nie sa za fajne takie Moje zdanie
  9. ktos pojdzie wczesniej z mina cwaniaka i powie ze przyjdziemy za pol godziny zajmiemy caly lokal madasek :naughty: tez o Nim myslalem wlasnie
  10. ktos pojdzie wczesniej z mina cwaniaka i powie ze przyjdziemy za pol godziny zajmiemy caly lokal
  11. a co myslicie o tym zeby na nastepnym spocie usiasc gdzies gdzie mozna zamowic jakas pizze ? ostatnio umieralem z glodu
  12. za 2 tygodnie Ci pokaze
  13. :naughty:
  14. :gwizdanie: Oni tam zartuja :naughty: :decayed:
  15. no juz tak nie chwalcie tych od S5 bo zaraz ich bedzie jak grzybow po deszczu
  16. cześć Bart ....ja tam filmik wczoraj A wbrew pozorom niezły, niezły. Idealny na DK jaki filmik ?
  17. kapelusze sa fajne :gwizdanie:
  18. czesc Bart-S i nikus i madasek
  19. NIIIIIIIEEEEEEE ZARAZ ZWARIUJĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘ :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:
  20. widze porobiles fotki na spocie i nie znam troche ludzi ? kto byl ?;>
  21. no to powodzenia w obronach
  22. jeszcze bys mogl sie zapisac i jechac [br]Dopisany: 09 Marzec 2009, 00:23_________________________________________________nie chcecie czy co jest :gwizdanie:
  23. Bart-S co sie nic nie odzywasz tylko podgladasz bedziesz za tydzien ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.