Treść opublikowana przez Adas
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a zbaczajac z tematu sa znizki dla klubowiczow na bramkach na A2 ? :kox:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
na spotach niedzielnych tez tak pijecie ? :kox:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
100 metrow i bym zamarzl
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
pewnie ze pomoc, jakis sposob na ziewanie ?
-
[B5 ABC] 215/45/17 Kierunkowe, symetryczne, asymetryczne?? Co polecacie??
rowniez polecam Dunlopki
-
Dobrzy chiptunerzy
a jakis szpec od benzynowcow ? czy Poznan czy Warszawa czy Wroclaw bez roznicy (moze byc i gdzie indziej)
-
[ALL B7] Czym odczyścić wylany olej w bagażniku ?
z litr napewno
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ni cfaniakuj .. do roboty sie szykuj a faktycznie :decayed: a Ty nie idziesz do roboty jutro ? juz mnie nie ma :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie spac Panowie i Panie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a Ja na 5 rano do pracy a jeszcze 1,5 piwka zostalo :kox:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jak wszyscy to wszyscy, tez sobie chlupne
-
[ALL] Felgi 17' S-Line - czy one są wogóle w dobrym stanie ?
poczakaj pare dni, bede mial na sprzedaz moje letnie aluski 17'' od B7 tylko jeszcze nie wiem ile za nie chciec :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ty tez chyba byles kiedys u Pet3ra na paintbalu no nie ? tak , a Ty też byłeś?? , no to fajnie , wpadaj , musisz poznać kolegów w 2007 roku bylem jako jedyne B7 wtedy, ale juz nie pamietam nikogo ;p
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ty tez chyba byles kiedys u Pet3ra na paintbalu no nie ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
apropo spotow, to przyjezdza ktos z poza Poznania ? czy sami Poznaniacy (Poznanianki) :gwizdanie:
-
[ALL B7] Czym odczyścić wylany olej w bagażniku ?
dobry pomysl, musze spytac w ASO ile kosztuje, wtedy sie zobaczy, dzieki
-
Co myślicie o tych felach?
zdecydowanie nie :>
-
[ALL B5] ET i szerokość felgi (PROBLEM)
hmm a napewno dobrze napisales ? 6,5/45 i 7,0/35 ? a nie czasami 7,0/45 i 6,5/35 ?
-
[ALL B7] Czym odczyścić wylany olej w bagażniku ?
Mam taki problem, wiozlem sobie w bagazniku butle oleju do silnika i jakims wielkim niefartem nie byla szczelnie zamknieta. Caly olej wylal sie na wykladzinke w bagazniku. Bylem na myjce, probowali mi to wyprac itp. Nie pomoglo, wciaz jest takie oslizgle od oleju, nie moge nic tam wlozyc bo wszystko staje sie tez takie oslizgle. Co zrobic.. ?
-
[S4 4,2 V8]-nowe fotki -zimowe:)
bardzo ladne ) zazdroszcze mocy ) super tylko ta kierownica maks brzydka aluski tez bym zmienil pozdrawiam
-
[B7 2.0TQ] vs [B6 S4] Avant - mini test porownawczy
dokladnie, ja mam w swoim kolorowy
-
[B7 2.0 TDI] juz jest w domku:)
to jest jego taty ?
-
[B7 2.0 TDI] juz jest w domku:)
a mi wlasnie sie bardzo podoba ;D a co do tej audicy.. czemu tdi ? :> p.s. ladne aluski
-
[B5 1.9 TDI 90 KM] Nowa A4 w klubie, lublin
No szkoda, alre takie zycie ;-) Dodałem pare nowych zdjątek ;-) zawsze mozna zamienic kierownice
-
[B5 1.8] Mój Władca Pierścieni A4
wlasnie nie pojdzie ;P na 5 biegu jest maks obrotow, jak przelacze na 6 to obroty sie zmniejszaja, spalanie mniejsze ale juz wiecej nie chce isc.. bo chyba nie jest problemem ze akurat w 4 osoby jechalem wtedy ? [ Dodano: 01-11-2006, 18:01 ] btw. Bushi - Marek ? ;>