Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Adas

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Adas

  1. nie ma znaczenia... wcześniej pracowałem na Stacji w serwisie Land Rovera i takowe też na rolki wpuszczałem bo w dowodzie nie ma danych czy oska czy quattro no nie
  2. Nikuś pracuje w stacji diagnostycznej na spocie będziesz ? liczę na Ciebie a uwierzysz ze pracuje teraz w niedziele ? bo Ja nie, ale niestety - pracuje [br]Dopisany: 26 Styczeń 2010, 22:41_________________________________________________a takie pytanie, na stacji diagnostycznej jest roznica czy oska czy quattro jest auto ?
  3. o czym gadka pany
  4. felgi nawet ciekawe, przypominaja Mi troszke z maserati :naughty:
  5. a dla kogos poczatkujacego co byscie polecili tak do 2,5 tys zl ?
  6. A jakie jest optymalne turbulum do takiego setupu w przypadku A4 B7? dolaczam sie do pytania bo odpowiedzi nie bylo :gwizdanie:
  7. Adaś nie śpij.Dwa auta już zrobione.Możesz zaczynać kupować części do przekładki sory Hugo, po nietrzezwemu sie nie sprecyzowalem chodzilo Mi o szczegoly, np czy takie podzespoly i jako calosc wytrzymuja wieksze moce typu 300 KM
  8. Adas odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ja dzisiaj bylem w Łodzi i co ? zadnej A4 nie widzialem na klubowych ramkach :gwizdanie:
  9. i co z ta przekladka bo nie wiem czy zbierac na zmiane oski na Q czy na S5
  10. Adas odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    :wallbash:
  11. tylko uwazaj bo zaraz sie czepia, ze masz za wysoki podpis :gwizdanie: [br]Dopisany: 16 Styczeń 2010, 13:15_________________________________________________tzn prawie wszyscy u Nas maja za wysokie
  12. Shell Turek PB V-Power 4,69
  13. Adas odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    no tylko nie mowcie ze wogole z domu sie boicie wychodzic bo zima jest co jest z Wami koledzy [br]Dopisany: 16 Styczeń 2010, 11:35_________________________________________________jak robicie te spoty to w ktorym miejscu ?
  14. mnie też ale siema :hi: sciema :gwizdanie:
  15. nawet jeżeli dopłata do 3.0tdi to 60 tyś :gwizdanie: Ps. to tylko przypuszczenie - sam właściciel pewnie wie najlepiej ile byłoby dopłaty albo nawet 70
  16. wcale nie
  17. Adas odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    tez jestem czasami w Lodzi :gwizdanie: mozna by sie kiedy styknac jakas grupka
  18. co sie stalo ze tyle zielonych ? :gwizdanie:
  19. http://mp3.teledyski.info/ tutaj tez mozna znalezc czasem jakis utworek

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.