Treść opublikowana przez Bart_poznan
-
0612 - Rod - Unknown Error Code
za stara wersja vaga , nie ma tych kodów w pamieci bys musiał na cos świeższego podjechac
-
Gruszka Egr-U Element Wymienny ?
Wymienić idzie , ale oficjalnie się tego nie kupi ani w serwisie ani w innych hurtowniach, pozostaje używka
-
Wyswietlanie Spalania MPG na litry
wystarczy przekodować w liczniku wersje kraju na europe
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jeszcze nie widziałem pompy oleju sterowanej elektronicznie a tymbardziej elektrycznie , napewno nie w bkd
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a żeby w mój zderzak się ktoś tak pofatygował to był by s line i pdc
-
Problem z AIR BAG po zamontowaniu foteli z b6
Chociaż napisz jaki błąd , w B7 mógł być czujnik zajetosci fotela pasażera
-
Wyłączenie na FIS wyświetlania otwartej maski przedniej A4B6 2004 TDI
wystarczy wtyczkę od zamka odłączyć i widzi ,że jest zamknięta
-
skrzynia na vofer
Przeczytaj to to dowiesz się wielu ciekawych rzeczy http://www.gdynia.mm.pl/~nazar/PolskiCarAudioFAQ01beta.pdf
-
Mdf pod oryginalne glośniki
DYSTANSE MDF AUDI A4 ( B6 B7 ) , A3 ( 8P ) DYSTANS (4394796443) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. ja mam takie i daja rade
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja bym pojechał tak: https://www.google.pl/maps/dir/Lisewo/Blachownia/O%C5%9Bwi%C4%99cim/Droga+Na+Anta%C5%82%C3%B3wk%C4%99+15,+Zakopane/@51.1558967,17.8526218,8z/data=!4m30!4m29!1m5!1m1!1s0x4704d85a372e99af:0x3c805b82cf8c09a0!2m2!1d17.693902!2d52.0831732!1m5!1m1!1s0x4710c7faccfc1051:0x7fb13f9ae84ca878!2m2!1d18.96224!2d50.78505!1m5!1m1!1s0x471694e04f384c31:0x1e1c6b2131976ebd!2m2!1d19.2097782!2d50.0343982!1m5!1m1!1s0x4715f2e5fe04ac5f:0x824355d7d40f29de!2m2!1d19.9776897!2d49.2893819!2m3!1b1!2b1!3b1!3e0
-
zmiana licznika - błąd ciśnienia kół
trzeba to wykodować vcds-em czy też innym trzeba wejść w adaptacje w kanale 17 - instruments wejść w adaptcje 10 odczytać kanał 61 i od przeczytanej sumy odjąć licbę 512 wtedy wykodujesz opony
-
Oklejanie dekorów w Audi folią 3M
obiecane zdjecie granat +folia carbon
-
Oklejanie dekorów w Audi folią 3M
ja mam granat , i okleiłem folią carbon 3 lata się trzyma , jak chcesz pykne fotke
-
Numery poduszek silnika
Jeszcze raz sprawdziłem na kartoniki i prawa ma teraz końcówkę 8E0 199 382 AG
-
Numery poduszek silnika
brałem ostatnio nówki w serwisie , i zamieniają 8E0199379 AB na BF to jest lewa a prawa 8EO199382 K na AH
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
i co ciekawe nawet działa
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Z racji zmienności pogody KC -2 ,mi tez pasuje 19
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
To jak tam ze spotem ? Jak cos to sie piszę
-
prosze o informację kolor obudowy silnka
nie ma reguł co do koloru i zbiorniczka i obudowy , sam mam AVF i czarną obudowę i czarny zbiorniczek , a widziałem też takie ze srebrną osłoną
-
Poduszki silnika gumowo-olejowe z elektrozaworem do Audi A4 B6/B7 1.9/2.0 TDI
ja mam ośkę i też nie dało rady bez odkręcenia wyciągnąć odboju , ale jak zdemontujesz podporę to powinno dać rade
-
Poduszki silnika gumowo-olejowe z elektrozaworem do Audi A4 B6/B7 1.9/2.0 TDI
By wymienić odbój odkręć śruby od poduch silnika i pod lewaruj silnik do góry , u mnie dało rade
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siemanko kto tam sie pisze jutro na jakiegoś spota ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ma ktos może rabat w ASO większy niz 15 % ??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ktos chetny na spota czy cos ??
-
wymiana szyby czołowej A4 B6 - jak wygrać z ubezpieczyncielem? Oryginał czy zamiennik
jedziesz mówisz ,ze masz grzaną ,wszelakie informacje potwierdzające podaliśmy http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-montaz-dzialanie-przedniej-szyby-podgrzewanej-126049/index10.html#post4020814 tu masz zdjecie wtyczki na podszybiu idącej od szyby