Treść opublikowana przez Skrzypek
-
Spoty Olsztyńskie
u mnie miała być jedna flaszka a wyszło jak zwykle
-
Spoty Olsztyńskie
siemka ludzie
-
Spoty Olsztyńskie
co jest Patryk?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum :>
-
Spoty Olsztyńskie
- Spoty Olsztyńskie
taktuś :oklaski: za definicję VIN_u- Spoty Olsztyńskie
Win jest to rzeczownik wino odmieniony w genetivusie ( kogo? czego?), np. Nie ma tu moich ulubionych win jabłkowych. W nominativusie ( kto? co? ) rzecz jasna powiemy wino! Np. Wino tanie z rana jak śmietana. :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: Pytanie za sto punktów: - w dopełniaczu ( kogo? czego?) jest słowo: tchu ( Np. Brakuje mi tchu.), jak te słowo napiszemy w mianowniku ??? :kox: :kox: :kox: dech :> :> :>- Spoty Olsztyńskie
moja jest równieśniczka twojej więc nie martw się nie jesteś sama :>- Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum :>- Spoty Olsztyńskie
o kurcze i mnie to ominęło- Spoty Olsztyńskie
Pani Moniko, zaraz minie rok kiedy to ostatnio Panią widziałem na spocie jak Ty byłaś to mnie nie było, potem jak ja bywałem to Ciebie nie było trza by aby się w końcu spotkać na spocie Wszystko się "niestety" zgadza ;( - ale kurcze, generalnie jak jest spot to jestem w robocie, albo na wyjeździe - teraz też na 17 nie ma mnie, na koniec miesiąca w robocie - no ale nadrabiam zaległości śledząc forum , czasem coś mazne Ale jak tylko będę mogła to na pewno zawitam :> a tym czasem dzięki za "pamięć" o witam koleżankę :> oby jak najwięcej mazania :>- Spoty Olsztyńskie
:audi: :oklaski: :oklaski:[br]Dopisany: 06 Styczeń 2010, 20:25_________________________________________________Zaleczeq ale żeś se blondi zapodał erotoman- Spoty Olsztyńskie
:> :> :> no mamy :kox: [br]Dopisany: 06 Styczeń 2010, 19:18_________________________________________________ hmm, jakbyście byli różowi to byście wiedzieli o co chozi a tak niech was ciekawość zżera :gwizdanie:- Spoty Olsztyńskie
Grześ a ty co nie lubisz brunetek ooo gruby1983 widzę zawitał w nasze progi- Spoty Olsztyńskie
Pani Moniko, zaraz minie rok kiedy to ostatnio Panią widziałem na spocie jak Ty byłaś to mnie nie było, potem jak ja bywałem to Ciebie nie było trza by aby się w końcu spotkać na spocie i może w końcu doczekamy się tych pączków :> :gwizdanie:- Spoty Olsztyńskie
no ja też czekam ale chyba prezes zaspał- Spoty Olsztyńskie
grześ co ty spać nie możesz? :> Zbyszka to rozumiem ale ty???- Spoty Olsztyńskie
witam kolegów :> nocnych marków :>- Spoty Olsztyńskie
nic jak tylko na zlot tam się wybrać :polew: jak się rozkręcimy, to takie laski będą na Rusi tańcować, spoty na IbizoRusi.... , kurde Zbyszka nie można było by do domu wygnać :polew: jestem za :>- Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum :>- Spoty Olsztyńskie
o widzę że poradziłeś sobie :gwizdanie: :>- Spoty Olsztyńskie
chęci masz to do roboty- Spoty Olsztyńskie
o proszę jaki tu dzisiaj ruch Grześ co dzisiaj wygrywasz :kox:- Spoty Olsztyńskie
siemka :> zapraszamy na spoty :a4fan: na samej górze na podwieszonym poście masz zawsze aktualne info na temat spotu :>- [B5 1Z] Schemat kinematyczny skrzyni biegów
Koledzy potrzebuj do szkoły schemat kinematyczny skrzyni biegów mojej niuńki. Do tego muszę wyznaczyć przepływ strumienia mocy oraz wyliczyć przełożenia. Czy macie może coś takiego??? Najbardziej zależy mi na schemacie w dobrej jakości, z resztą powinienem sobie poradzić. - Spoty Olsztyńskie