Treść opublikowana przez mech15
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no takiego sportu jeszcze nie widziałem to mi się podoba
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
http://www.sadistic.pl/shake-that-ass-vt32209.htm
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ale nie różowi Wiemy że byście chcieli wiemy przyjdzie kryska na matyska...
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ale nie różowi Sky tu coś dla ciebie, tylko się nie zaśliń http://www.sadistic.pl/skok-narciarski-z-widoku-skoczka-vt32175.htm
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Co tak z kapeluszy strzelasz szukam kolegi Tutaj są tylko dobrze znajome postacie ukrzyżują cię za to słuchacie Trójki polskiego radia?? od jakiegoś czasu książkę o śląsku tam czytają. teraz leci. co to za darmowa promocja??
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Co tak z kapeluszy strzelasz szukam kolegi
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi: :hi:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
:polew:
-
[ALL B6] Prośba o sprawdzenie numeru części i ceny
lewa dolna przód, nie wiem czy ms 504 pln
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
pewnie ma zainstalowanego jakiegoś neona, który podświetla silnik :polew:
-
[B5 AFN] Moje Audi A4 1.9 TDI 110 KM AVANT
witam kolego jeśli masz wątpliwości co do rocznika, to wrzuć VIN to ci szybko je wszystkie rozwiejemy opisz jak twoje wrażenia po przesiadce z paska pozdr
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
witka
-
[ALL B8] Wybór zawieszenia
w tym wątku: http://www.a4-klub.pl/smf/all_b8_czarna_s4-t115057.0.html 450yamaha pisał coś o 19 z tego co pamiętam, poczytaj, może czegoś się dowiesz a tutaj S5 z drive select, popytaj właścicieli na pewno powiedzą jak im się jeździ i jakie mają plany na koła
-
[B6 AVF] Moja A4 quattro 1.9Tdi-fotele s-line,gwint,18",new foto str.4
dramatu nie ma, na ciemnym B5 chyba ładnie wyglądają. Na pewno lepsze niż te szprychowane. Więc jak ci się podobają to zakładaj, ja bym się nie zastanawiał jak kolega wyżej pisał rozważ też koła od prosiaka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nie wiem jak u was, ale u mnie za***ista pogoda- bez chmurki i cieplutko do wieczora
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
witam miron zrozumiałem aluzję- nie wspominać już nic o koksowaniu bo się zrobisz nerwowy.... diman zmięty na fotce
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dobra gaś
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
zgasić??
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
print screen???
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi:nara
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no spoko, liczą się chęci z tego co się orientuję to krolu w miarę płynnie posługuję się myszką i klawiaturą-nie to co my, szarzy zjadacze chleba-więc może on będzie wiedział, ale już poszedł w kimono no to nara Pucku chyba przyjdzie mi zgasić ten bajzel
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
kurde, masz mnie za takiego ułoma?? :mysli: :decayed: no nie jest to takie proste jak na pierwszy rzut oka wygląda, dlatego pytam a fotki piękne :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:polew: dobre dzień poszczenia od forum i żarcik się wyostrzył podpowie mi ktoś jak zdjęcia z tej aukcji zapisać na dysku?? http://www.autoscout24.pl/Details.aspx?id=lhbld2o13fju
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
miron koksuje?? Glutosław nachodzi mirona na siłce?? jest na czym oko zawiesić... :polew: :polew: podpowie mi ktoś jak zdjęcia z tej aukcji zapisać na dysku?? http://www.autoscout24.pl/Details.aspx?id=lhbld2o13fju
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
wiem, że na jednego z nich wołacie "kolega", jest on dobrze znany w undergroundowym półświatku (jednoosobowy półświatek) śląskich posiadaczy trzylitrowych uturbionych dyzli, gdzie wołają na niego siwy miron, tylko który to?? :decayed: [br]Dopisany: 22 Luty 2010, 00:14_________________________________________________ od lewej Miron i Diman po co mówisz? może to szpieg z ełu i teraz będzie ich ścigał szpieguje online na śląsku :polew: