Treść opublikowana przez mech15
-
TorSen na tylną oś, robim terenufffkie...
no nie mogę, przecież jakby kupił dyfer z V8 to i tak ta robota go nie o minie...
-
Relacja z remontu silnika- A4 B6 2.0 ALT
według mnie tutaj leży problem braku oczekiwanych efektów:
-
Brak Ogrzewania
może czujnik temp wewnątrz(drobna krateczka nad klimatronikiem), skoro cały czas mocno dmucha, wyciągnij klimatronik to wolne gniazdko gdzieś musi być
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
1:30 gala, 2:30 szpilka - tak podają w programie
-
Strefa Śmiechu
hehe, to też dobre
-
Strefa Śmiechu
http://youtu.be/z9MCA3giBhU
-
R8 V8 Silver Blitz :) Golas z nudnym kolorem :) Update - Fotki
Brysio, może jeszcze nie widziałeś
-
Strefa Śmiechu
:decayed::decayed:
-
F1, Rajdy i Motorsport
To prawdziwy tytuł czy Twoje autorskie przemyślenia czyta komentarze do końca
-
F1, Rajdy i Motorsport
chyba trochę odpłynąłeś "Wjechaliśmy na bardzo śliski asfalt, który zresztą mieliśmy zaznaczony w opisie, więc wiedziałem o tym. Mimo to okazało się że wjechałem trochę za szybko. Źle oceniłem przyczepność tego asfaltu. Wszystko wyszło by dobrze, gdyby nie błoto, które zostało naniesione na jezdnię przez samochody jadące wcześniej. Wjechałem w zakręt, przód auta wyjechał i uderzyliśmy w mostek..." "Gdybyśmy dojechali do mety to byłoby sto procent pozytywów, a tak to jest ich teraz mało, ale tak naprawdę razem z Maćkiem jechaliśmy dobry rajd. Ja cały czas myślałem o tym, żeby dojechać do Monako. Nie ryzykowałem, bo zależało mi na tym, żeby przejechać wszystkie OS-y. To się nie udało. Szkoda że tak to się skończyło."
-
F1, Rajdy i Motorsport
kur**, piszesz jak rzecznik prasowy :grin:
-
F1, Rajdy i Motorsport
czarny lód ponoć, grunt że pokazał jakim tempem na tle innych potrafi jechać
-
F1, Rajdy i Motorsport
niestety
-
F1, Rajdy i Motorsport
Jest i Kuchar: ---------- Post dopisany at 14:00 ---------- Poprzedni post napisany at 13:58 ---------- Nie przesadzajmy jakiś czasu już jeździ rajdówkami
-
F1, Rajdy i Motorsport
tak, opony nie najlepsze na takie warunki
-
Strefa Śmiechu
:polew:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Utrudnienia: Prawdopodobnie już od soboty wprowadzone zostaną kolejne ograniczenia w ruchu na al. Wyzwolenia. Z odcinka od skrzyżowania z ul. Przy Torze do wyjazdu na ul. Warszawską będą mogły korzystać tylko autobusy Ograniczenia w ruchu związane są z pracami prowadzonymi przy przykrywaniu rzeczki Przyrwy. - Jest konieczność wyłączenia na tym odcinku jednego pasa ruchu, który muszą m.in. zająć maszyny pracujące przy Przyrwie. Al. Wyzwolenia w tym miejscu jest wąska - tylko dwa pasy ruchu, po jednym w każdą stronę. Jeden z pasów będzie wyłączony, na drugim nie ma możliwości zorganizowania ruchu w dwie strony. Dlatego musi nastąpić zmiana w organizacji ruchu - tłumaczy Andrzej Sowa, wicedyrektor Miejskiego Zarządu Dróg w Rzeszowie.
-
F1, Rajdy i Motorsport
Aktualizacja godz. 8:45 Robert Kubica został pierwszym Polakiem, który wygrał OS Rajdu WRC! I jednocześnie trzecim kierowcą w historii motorsportu, który ma na koncie wygrany OS w WRC i wyścig w F1! Aktualizacja godz. 8:53 Robert Kubica jest już na mecie 2. OS-u! Polak ponownie jest najszybszy - 4 sekundy przed Jari Matti Latvalą i czekamy na kolejnych kierowców aby upewnić się, czy Kubica wygrał również 2. OS!
-
Strefa Śmiechu
- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
przecież piszą, że to konieczność, że badania, że eksperci :whistling: Swoją drogą, 2 mln na farbę...- Ciekawe filmy warte obejrzenia
jest jeszcze pecetowiec- Strefa Śmiechu
- [ALL B5] Audi S4
teraz widać ile uroku temu zderzakowi zabiera tablica- Tacierzyństwo
wyobraź sobie jak słoń przechodzi przez ucho igielne to ją choć trochę zrozumiesz :decayed:- Ciekawe filmy warte obejrzenia
wymagający raczej ---------- Post dopisany at 21:53 ---------- Poprzedni post napisany at 21:52 ---------- racja poddałem się ..... bracia Wachowsky to robili:kox: rodzeństwo Wachowskich jak już - Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE