Treść opublikowana przez mech15
-
Truckerzy
Na szczęście nie jest, nie lubię bujania Jeszcze ta niższa była do wyboru, volvo się obroniło
- Truckerzy
-
F1, Rajdy i Motorsport
- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Jarek skocz na rynek, jest tam kurtyna wodna- Strefa motocyklistów
aktualnie nie, mała kontuzja wyklucza mnie z takich zabaw. Ale niedługo będę sprawny- Strefa motocyklistów
niezły, będę wypatrywał na drodze- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
---------- Post dopisany at 16:02 ---------- Poprzedni post napisany at 16:00 ----------- Siłownia
tak tylko napisałem, żeby było zainteresowanie ---------- Post dopisany at 18:55 ---------- Poprzedni post napisany at 18:54 ---------- jasnowidz :grin:- Siłownia
Reggi w tym temacie sprzeczałeś się z Nowakiem o te elektryczne grille, czy to był inny? Nie mogę namierzyć- Wakacje w Chorwacji
zależy z której strony jedzie *widzę, że jakiś mod tu sprząta:whistling:- Jaki kierunek na Wakacje 2013, czekam na propozycje
Ja na 90% tu: http://www.europol.com.pl/statyczne/chorwacja/chorwacja_raj_na_ziemi.jpg akurat tego co na zdjęciu nie polecam- Truckerzy
- YouTube - filmy warte obejrzenia
rozglądam się za kosą spalinową, no i naszły mnie wątpliwości- Ustawianie kąta synchronizacji w silniku Audi TDI PD
W nowszych TDI na pompie kąt wtrysku ustawia się tak samo jak w PD kąt synchronizacji, tyle że koło z fasolkami jest na pompie, a nie na wałku. Wszystko masz w porządku, tylko doszukaj sobie jak sprawdzić wartość kąta wtrysku- Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Przecież Solidarna Polska leży i kwiczy, utonie razem z nią...- Truckerzy
nie martw się, potrąci ci i będziesz jeździł dalej nic tak nie stymuluje pamięci jak kara finansowa- Truckerzy
podnoś na równym i ręczny zaciągaj kiedy wychodzisz do naczepy: Rzeszów: Śmiertelny wypadek na budowie autostrady A4 w Terliczce - 14 września 2011 - robotnik o któym piszą to kierowca który wpadł pod koła swojej naczepy, poszedł spuścić powietrze, towar spadający z patelni odepchnął zestaw do przodu- Truckerzy
O matko i córko! Wczoraj o północy wróciłem. 19 z Łosic do Bielska Podlaskiego jest tak rozpierdzielona, że chyba nie ma lepszej trasy żeby wypróbować nowego kierowcę... Nie wiem jak można walić na odcince po czymś takim w nocy i we mgle, a ze dwa zestawy musiałem przepuścić. Koniec, końców chyba mam tą robotę- Truckerzy
19,8 czy 61 sa przecież szerokie i przejezdne. Nie wiem kad bedziesz jechał. Najgorsze w pl.sa chyba teraz na kaszubach i mazurach wasko,zakrety i do tego drzewa przy drodze. Dasz rade. Lecę z Rzeszowa, może drogi się poprawiły. Dzięki za dobre słowo- Truckerzy
Jako że zaczynam, to jadę w podwójnej obsadzie. Najpierw Kowno, potem Kłajpeda i powrót. Byłem na Litwie ze 3 lata temu - drogi tam fajne, tylko muszę całą Polskę przelecieć, a z tego co pamiętam to na Podlasiu drogi wąskie i dziurawe. Czy coś się tam zmieniło?- Truckerzy
jutro pierwszy kurs w karierze - Litwa...- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
ja odpadam, paszport nieważny- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
nie zebym sie czepiał ale nie chwaliłbym się tym aż tak dobrze, dobrze - następnym razem polecimy na dwa auta :decayed:- F1, Rajdy i Motorsport
było- F1, Rajdy i Motorsport
:polew: - Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE