Treść opublikowana przez mech15
-
Zabranie prawka na 3 miesiace
Nie będzie już kursów/szkoleń kasujących punkty. Nie siej zamętu. Oczywiście dużo może się zmienić po wyborach, na co liczę
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Bongod ile wyjść przewodów ma twoja Pompa w aucie a ile ta z półki do quattro?
-
Przekręt VW Emisja spalin EA189 (23Q4)
BP
-
Wakacje w Chorwacji
A kiedy w cro są już dojrzałe granaty, kiwi, oliwki?
-
Wakacje w Chorwacji
Dzięki ☺
-
Wakacje w Chorwacji
Gdzie w Makarskiej lub okolicy nakupic rakiji i nie zbankrutować?
-
Wakacje w Chorwacji
Kun
-
Wakacje w Chorwacji
O plitvicach zdania nie zmienię, w Krka jest zakaz kąpania pod wodospadem gdyby ktoś jechał z myślą o kąpieli którą widział na fotach z neta
-
Wakacje w Chorwacji
Plitvickie sobie odpuść, Krka też przereklamowane
-
Wakacje w Chorwacji
Do wczoraj była objazdowka od Zadaru
-
Wakacje w Chorwacji
Centrum Makarskiej właściwie, w sobotę wieczorem wracamy
-
Wakacje w Chorwacji
Do Makarskiej wczoraj zawinąłem. Nic mnie nie denerwuje tak jak zamówione jedzenie które mi nie smakuje, a lazani i spaghetti juz może wystarczy ☺
-
Wakacje w Chorwacji
,Ja wrocilem dokladnie tydzien temu tez z Pagu (Povljana),wiatr raczej slaby, ale mielismy kilka deszczowych dni. Ogólnie jest tam tanio dwa lata temu jechaliśmy we wrześniu i na forum cro.pl kilka osób odradziło PAG we wrześniu ostatecznie wybraliśmy Tucepi i nie żałujemy, aczkolwiek na PAG na pewno kiedyś się wybiorę ja też i obowiązkowo : :: Konoba RAN - Tuepi :: Stan, pajda co tam zamówić dobrego w tej konobie?
-
Wakacje w Chorwacji
Jak się wyposażysz tak jak wymagają na Słowacji, to nigdzie ci nie podskoczą
-
A2 2004. Z Zetorka na Traktorka, 1.4 TDI 90KM. Sprzedany.
Daj znać czy po zamontowaniu trójramiennej kierownicy czerwony komunikat z fisa zniknął...
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Odcinało ci paliwo, a to nie to samo
-
Dorobienie kluczyków KOMPLET. Kodowanie, adaptacja, dodawanie pilota, IMMO, PIN, pompka centralnego zamka.
Jak na moje oko to w poście nr 496 zostało to już opisane
-
Wakacje w Chorwacji
dokładnie, to ulubione miejsce Niemek 50+ dodałbym jeszcze 120kg+ H4mm3R tam jeździ rok w rok od lat ..a ja się dziwiłem co on tak biegle po szwabsku gada staje w ciemnych okularach tam na tym chodniczku/ścieżce na górze, skąd wszystko dobrze widać i markuje że patrzy w morza dal
-
Wakacje w Chorwacji
dokładnie, to ulubione miejsce Niemek 50+
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
U mnie nie ma alladyna, chyba masa na pin 25 pomogła.
-
naprawa wyswietlacza fis
http://allegro.pl/wyswietlacz-fis-vdo-licznik-audi-a3-a4-a6-passat-i5204512621.html http://www.alibaba.com/product-detail/Wholesale-for-AUDI-A3-A6-VDO_1210032331.html Na jakiej zasadzie się wymienia te nowe wyświetlacze? Trzeba je przylutować do tych ścieżek gdzie są te pojedyncze przewody przylutowane? Czy jest na to jakiś inny patent? Sam to ogarnę?
-
Dorobienie kluczyków KOMPLET. Kodowanie, adaptacja, dodawanie pilota, IMMO, PIN, pompka centralnego zamka.
Przy kolejnej próbie licznik już współpracował. Tylko najpierw przyjął mi jeden kluczyk przez Audi A2/A3/A6/Allroad 1997, a później wszystkie 4 szt. przez Audi A4 1997-2002 i tak już zostało. Nawet się zsynchronizował zegarek - co dziwne, bo myślałem że do tego jest jakiś zewnętrzny moduł.
-
Dorobienie kluczyków KOMPLET. Kodowanie, adaptacja, dodawanie pilota, IMMO, PIN, pompka centralnego zamka.
to może kabelkologia zawiodła, posprawdzam jeszcze raz wszystko i dam znać
-
Dorobienie kluczyków KOMPLET. Kodowanie, adaptacja, dodawanie pilota, IMMO, PIN, pompka centralnego zamka.
Teoretycznie powinno zadziałać, ale coś nie zatrybiło. Wcześniej ktoś pisał, że pastylki trzeba wymieniać do nowych zegarów. Ale znowu soulowi poszło, ale on zminiał z polifta na polifta, ja wkłdam polifta do '98. Sprawdzę ten sposób z VAGiem, przeglądnę kable i ewentualne błędy. Jak nie pomoże to zmieniam pastylkę. Wihajster, ty pisałeś wcześniej, że masz sprzęt do "zerowania" transponderów. Jak się nazywa taka usługa, o co pytać magików jakbym nie chciał rozbebeszać kluczy?
-
Dorobienie kluczyków KOMPLET. Kodowanie, adaptacja, dodawanie pilota, IMMO, PIN, pompka centralnego zamka.
dzięki Fazii! Jeśli mi to nie pyknie, to zostaje zmiana pastylki. Nie mam V w vinie, więc coś takiego powinno podpasować? http://allegro.pl/transponder-crypto-48-id48-tp08-t6-10-sztuk-vw-i5126711150.html