Treść opublikowana przez mech15
-
Polecane opony zimowe
Oponafelga.pl czyli Gerex to dobry i solidny serwis Wysłane z mojego Galaxy S7 przy użyciu Tapatalka Też od nich brałem kilka razy opony i zawsze bez problemu
-
Likwidacja wałków wyrównoważających z silnika 2.0 TDI czyli SWAP pompy oleju
Jedyny problem z 2.0 170 KM jest taki, że akcja serwisowa na pompki się skończyła
-
Wakacje w Chorwacji
Cb ustaw na 28 am
-
Wakacje w Chorwacji
Mozna. W here nie można
-
Kierowca zapłaci daninę...
Kolego, a po co iść do roboty, jak się kasę darmo dostaje - to mniej więcej tak samo jak z socjalem na zachodzie. Do czego to prowadzi - do tego co się stało w Grecji. Sam mam znajomego co ma 4 dzieci, robi na czarno i stwierdził że nie pójdzie do roboty bo jeszcze mu 500+ ograniczą Ja np. własnych dzieci jeszcze się nie dorobiłem, z tego prostego względu że sam musiałem zarobić na własne studia, mieszkanie - nie dostałem nic za darmo. Jak raz widziałem beneficjentów 500+ w kolejce sklepu, to naj sam pierw na kasie - 3 zgrzewki browca, a potem ew. jakieś drobiazgi dla dzieci . Tak to w praktyce wygląda. No to w końcu znajomy pracuje czy nie?
-
Wakacje w Chorwacji
to to https://pl.wikipedia.org/wiki/Como??
-
Wakacje w Chorwacji
gdzie to?
-
Audi Concert i Chorus z Bluetooth, AUX, USB, SD i wyeliminowany problem płynnej regulacji głośności w Audi A4 B5
Przez telefon i mail z tej strony (http://www.maxelectronics.republika.pl/) normalnie można się kontaktować z tym gościem?
-
Wymiana rozrządu i części eksploatacyjnych
Wałkiem, który napędza też pompki.
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Gut. Nowa uszczelka zwykle załatwia sprawe.
-
Wymiana rozrządu i części eksploatacyjnych
W PD Pompa wody jest dodatkowo obciążona, zaleca się wymianę przy każdym rozrzadzie
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Obudowę ECU jak uszczelniłeś?
-
B6 DIVISION
Nic się nie zmieniła przez tyle lat, chyba nawet w ogóle nie jeżdżona
-
A4 B9 Avant sport 2.0 TDI quattro S tronic
Okazuje się, że w Polsce nie można kupić B9 z 3.0 TDI pod maską
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Zielu wódkę mi trzeba na wesele. Wspominałeś kiedyś o koledze, masz jakiś cennik?
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
To już jakiś wyższy poziom, niestety
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Widać dopiero teraz można się za to zabrać. A tyle co w Przesmyku otworzyli zamiejscowy oddział
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Pięknych czasów dożyliśmy, Budziwuj ma swoje 5 minut telewizjarepublika.pl/oficerowie-centralnego-biura-sledczego-policji-z-zarzutami,30174.html http://telewizjarepublika.pl/oficerowie-centralnego-biura-sledczego-policji-z-zarzutami,30174.html
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ale ten ręczny to była .ujnia
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Robiłeś juz kiedyś u niego ręczny, chyba nie byłeś zadowolony. Coś się zmieniło?
-
R8 Plus 5.2 V10 FSI 610PS AraBlau
Jak fotele?
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Harry Ufam Tobie Obyś sie nie mylil co do moich paru centymetrów prześwitu kolego daję serce na klatę że będziesz zadowolony , poleciłem nie jednej osobie , kolega Kowi który naprawdę jechał na niskim samochodzie i tą drogą jak jechał na zlot do Dynówki ale był zadowolony z mojej propozycji.jechał z Zwolenia , Lipsko , Ożarów , Sandomierz , Stalowa Wola , Sokołów Małopolski ja polecam tą drogą jechać później masz Kozienice i Piaseczno , praktycznie zero fotoradarów i droga prosta a większości przez las , ostatnio tydzień temu tą drogą jechałem swoim Jarciu mam ale beżową i 4 ramienną pasuje oczywiście z poduchą żeby lepiej skakała Tylko radyjko włączyć [emoji6]
-
Jakie miasto w PL do zycia
Czarus uraziłem twoja rzeszowską dumę? Kolego myrmex to co napisałeś to chyba z folderu wyborczego Ferenca
-
Jakie miasto w PL do zycia
Zapomniałeś dodać do tego tryskajacej fontanny, rondo-kładki, "dobudowanych" bus pasów, swieżej strefy parkingowej i mnóstwa przyjaznych galerii. Miasto innowacji, hehe
-
Jakie miasto w PL do zycia
Nie kpij sobie