Treść opublikowana przez mech15
-
Dorobienie kluczyków KOMPLET. Kodowanie, adaptacja, dodawanie pilota, IMMO, PIN, pompka centralnego zamka.
Działam commanderem. Te immoboxy tam na liście były dwa do wyboru (do A4) i tymi dwoma próbowałem, bez skutku. Chyba przeoczyłem ten sposób dodawania vagiem, o co ci dokładnie chodzi?
-
Dorobienie kluczyków KOMPLET. Kodowanie, adaptacja, dodawanie pilota, IMMO, PIN, pompka centralnego zamka.
Wstawiłem zegary z polifta, wszystko ogarnięte tylko został immobilajzer. Nie chce mi przyuczyć moich kluczy (4 szt.). Czy moje stare pastylki w kluczach nie zatrybią z nowym licznikiem i muszę je wymienić na nowe, czy coś innego skopałem? W pierwszym poście jest napisane: NIE !!! Nie można użyć transponderów z kupionych na allegro kluczyków. Muszą być nowe. ale soul pisał, że normalnie mu poszło na starych kluczach?
-
Naprawa dekielków
ten niby chrom na obwodzie też malowałeś? później wszystko bezbarwnym?
-
S3 by Nelson
i tymi wahaczami wyprostujesz koło z powrotem?
-
S3 by Nelson
te niebieskie rurki, to są amorki przód?
-
Truckerzy
Niestety, statek nie poczeka
-
Strefa Śmiechu
Pamiętaj, że na starej piczy - młody ch.j się ćwiczy ABG co za brak kultury...
-
Truckerzy
GILI, nie przejeżdżałeś czasem o 17 przez Człuchów?
-
Strefa Śmiechu
http://niezalezna.pl/65500-katarzyna-p-zwiazana-z-afera-abmer-gold-jest-w-ciazy-z-pracownikiem-wiezienia
-
[B5 AJM] WHITE BITCH AWX 163 HP 360 NM GWINT 18
ładny
-
Strefa Śmiechu
http://demotywatory.pl/4469824
-
Strefa Śmiechu
Ta jasne... do drugiej minuty widziałem tylko te paski
-
Strefa Śmiechu
to tylko złudzenie optyczne, poziome paski powiększają jej cycki
-
Truckerzy
tylko i o to chodzi
-
Truckerzy
Trudno, ale jak zaczyna ci krzywo iść to prostujesz do przodu i tak do skutku. Jeśli rampa pod kątem, czy coś takiego to kaplica Ale za to jazda do przodu to bajka.
-
Strefa Śmiechu
https://www.youtube.com/watch?v=2zlD_eNdVhA
- Truckerzy
-
Dorobienie kluczyków KOMPLET. Kodowanie, adaptacja, dodawanie pilota, IMMO, PIN, pompka centralnego zamka.
Dzieki za odpowiedz na moje pytania. Wolałem się upewnić bo wydaje się proste a na około spece krzyczą za to 100-150zł. co do ad.4 spodziewałem się innej odpowiedzi a nie takiej dziwnej z obrażliwymi podtekstami. Autocenzura ???? Ja tam nie widzę kszty obrazy. Inaczej nie można było odpowiedzieć
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Słyszałem taką hipotezę, że panie tak leciały na ten film bo były przekonane, że to na podstawie książki kucharskiej "sadło-masło" suchar z RMFu
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Wczoraj chciałem to zobaczyć, ale 30 min. to nie wytrzymałem. Nie mam pojęcia jak to pobiło rekord otwarcia...
-
Autem na Litwę, do Wilna
Na Litwie od tego roku euro! Jeśli chcesz tylko do Wilna, to nie musisz przez Kowno. W Marjampolu kręcisz na wschód w A16/E28, poza krótkim fragmentem bardzo dobra droga, a po dordze Troki. Weź sobie cb radio, ustaw na 28 i pytaj naszych kierowców ciężarówek a dojedziesz bezpiecznie. Poza tym co koledzy wyżej pisali to w Wilnie masz jeszcze Ostrą Bramę. Dziewczyny bardzo ładne!! Ogólnie Litwa brudna, zapach Skandynawii można poczuć dopiero na Łotwie kilka km za granicą z Litwą. Zdaj relację jak było
-
A2 2004. Z Zetorka na Traktorka, 1.4 TDI 90KM. Sprzedany.
ach te rozrządy w ciasnych poprzeczniakach Trepek lubi ciasno, ale bez przesady ci o wałkach, synchro a tutaj taki post!!! :decayed:
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Oglądałem, bardzo fajny....szkoda goscia +1 Moja podsunęła żebyśmy oglądnęli, więc patrzę i nie wiem czemu mi się tak podoba, a na końcu reżyseria Clint - i wszystko jasne Dom zły - psycha siada
-
Truckerzy
nie wiem czy dokładnie w Białym Borze, fotoradarów tam nasrane jak piszesz tutaj znalazłem, że mieli się brać za tą 60-tkę: http://prawo.rp.pl/artykul/1112290.html ale nic, że to już obowiązuje
-
Truckerzy
Bobolice, Biały Bór gdzieś tam No właśnie w tej kwestii opinie są podzielone, dlatego pytam. Inne mi nie strzelały przy tej samej prędkości.