Treść opublikowana przez mech15
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Szafa, za dużo mocy doyebaes, aż zaślepki spadają
- Truckerzy
-
Truckerzy
Ostatnio rowerzysta chciał mi tak zrobić...
-
B8 TrOOOOp
Za sam wygląd powinieneś ta piaste wymienić
-
Kupuje BRD
We wszystkich BRD montowali dpfy, czy tylko od któregoś rocznika?
-
Ceny paliwa marzec 2026
Trzeba przygotować grunt pod faktyczną podwyżkę bo by ludzie oszaleli
-
Truckerzy
Spróbuję jeszcze z tą kartą
-
Truckerzy
Pojezdziłem trochę z tom tomem 6000 truckerem. I powiem Wam że straszna siara z tą navi. Jest tak wolna, zamulona i z takim beznadziejnym czasem reakcji na dotyk, że umysł sie buntuje-przyzwyczajony do szybkości z jaką się obsługuje telefon dotykowy. Za taką kasę taka prędkość... Jeśli ktoś wyszukuje po kilka punktów dziennie to współczuję. Kolejnym minusem jest przeglądanie map/wyznaczonej trasy, żeby zobaczyć numer drogi trzeba bardzo przybliżyć, czasem maksymalnie. Navi broni się pokazywaniem natężenia ruchu na bieżąco, co sprawdza się nawet dobrze. Na pewno nie kupiłbym jej sobie prywatnie za własną kasę, chyba że jeździł bym na jakichś wiecznie zakorkowsnych trasach, tracił kupe czasu i nie miał płacone stawki godzinowej. Jedyne co udało mi się z nią zrobić, to wymienić na 6250 - najnowszy model - działa znacznie sprawniej, choć do ideału tez mu brakuje. Poza wyglądem to jedyna różnica w stosunku do 6000.
-
Truckerzy
Tutaj trochę taniej niż w normalnie w Polsce TomTom 1FL6.002.60 Trucker 6000 6-Inch Satellite Navigation System https://www.amazon.co.uk/dp/B01J7I23ZA/ref=cm_sw_r_cp_apa_pxpnzbP4R0M89
-
Truckerzy
Dobrze to słyszeć, bo leci do mnie 6000
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Spoko, nie wiedziałem że to podzielone jest w środku. Bardziej myślałem że może chodzi o końcowy kolor kierunku, że się ktoś będzie przypieprzał...
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Kowi, ale dlaczego nie rozciągnąłeś złota na kierunek? Jaki był powód?
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Cały środek w złocie to by było to!
-
Montaż lusterka samościemniającego (fotochromatycznego)
Dzięki
-
Montaż lusterka samościemniającego (fotochromatycznego)
Przy demontażu ścisnąłem lusterko wewnętrzne i zalało się ono płynem - już po lustrze czy wróci ono do normalnosci?
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
To jest dobry serwis
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
http://footdirect24.com/id.php?channel=6
-
Truckerzy
Niedawno o kontenerach była mowa
-
Prawo jazdy kat. C i C+E
Nie jest trudna jak się już to potrafi. A pisać, że wystarczy tylko lekko złamać i idzie, to tylko kiepscy instruktorzy mogą. Ch*ja idzie i dobrze pamiętam moje zdziwienie kiedy pierwszy raz to robiłem Powodzonka
-
Prawo jazdy kat. C i C+E
Poczekaj na łuk do tyłu c+e?
-
Truckerzy
Bardzo pokiereszowany?
-
Truckerzy
To ten zgniotek?
-
Prawo jazdy kat. C i C+E
Współczuję
-
Truckerzy
Na kontenerach prawie same plusy, bo nie interesuje Cię załadunek i rozładunek. Tylko trochę słabiej za to mi płacili. Zabezpieczenie kontenera to prosta sprawa. No i jeszcze typ naczepy ma znaczenie, bo pasowałoby, żeby ktoś pokazał ci jak ja ewentualnie zsuwać i rozsuwać albo rozłączać. No i niektóre kontenery lubią sobie ważyć
-
Truckerzy
Kiedy przychodzi poniedziałek i trzeba iść do pracy, ale chcesz poleżeć jeszcze 5 minut