Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mech15

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mech15

  1. Nie rozumiem jak mogli go zamknąć, przecież tłustym jest napisane, że miał "Europejski Zakaz Aresztowania" :grin:
  2. mech15 odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Grubcio ty gdzieś po Rzeszowie śmigasz?
  3. mech15 odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    kto za to płaci?
  4. a czy ja kogoś cytowałem? http://1-sport.pl/13/
  5. https://www.youtube.com/watch?v=gs545TYp_a0
  6. Dev, tyś jest ze Słupska, yyy eeee Dupska??
  7. co tam słychać na pograniczu polsko-czeskim?
  8. przecież nie napisał 2,5 tdi V6
  9. mech15 odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    przydałby się taki na rumuńskiej granicy
  10. Nie do zapomnienia
  11. Kalisz Orlen, ON 4.81
  12. skrót https://www.youtube.com/watch?v=dW5OL6rlXPQ i jest cała walka http://www.ipla.tv/Dawid-kostecki-andrzej-soldra/vod-6067613
  13. mech15 odpowiedział(a) na djmesiu temat w 1.9TDI
    Jako żywo, żeby nic nie umknęło. Ktoś tam opisał jak to zrobić, na co zwracać uwagę i dlaczego. Nie piszę tego dla Ciebie, bo jak widać pojęcie masz, robisz to pewnie i jeśli się mylisz to powiedzmy w granicach błędu: "musiałem lekko cyknąć jedną pompkę żeby było w normie :decayed:". Moje cytaty są bardziej do kolegi djmesiu, który takiej pewności nie ma, a chciałby żeby było dobrze.
  14. mech15 odpowiedział(a) na djmesiu temat w 1.9TDI
    Ustawianie odległości zaworu od krawędzi głowicy ma za zadanie zachowanie odpowiedniego ustawienia mocowania pompki, względem miejsca mocowania na głowicy, dla procesu spalania paliwa ma to bardzo niewielkie znaczenie . "Odległość mierzona od krawędzi głowicy do zaworka pompki powinna byc zgodna z instrukcją. W tym zabiegu chodzi o toaby odpowiednio ustawic pompowtryskiwacz w stosunku do geometrii komory spalania. W przypadku przekszywienia ...wtryskiwane paliwo będzie powodowało palenie sie w nieporządanych miejscach w komorze " "Prawidłowe osadzenie pompowtrysków w gniazdach głowicy zapewnia m.in. prawidłową pracę silnika. Pompowtryskiwacz zamontowany krzywo będzie rozpylał olej napędowy w nieoptymalnym miejscu, co przekłada się na dodatnie korekcje dawki paliwa w celu utrzymania równej pracy na biegu jałowym. Dodatkowo może dojść do uszkodzenia gniazda w głowicy (rozklepanie) oraz przedostawanie się ciśnienia z cylindra do kanałów paliwowych."
  15. mech15 odpowiedział(a) na djmesiu temat w 1.9TDI
    Pompki trzeba jeszcze ustawić w równych odległościach/prostopadle do głowicy. Jest do tego sprzęt: albo suwmiarka
  16. wiela km robicie na tarczach/klockach?
  17. u mnie zasysa Myślałem, że to walka Sołdra-Kostecki, a to wrzuciłeś Adamek-Szpilka --> DEL
  18. wiadomo, że elmer ma rację - może trochę zamieszałem z moim postem wyżej
  19. Chyba nie odczytałeś mojej ironii, ale myślę że elmer80 odczyta. Tutaj ciekawy temat założony wczoraj, warto się zapoznać: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/295429-bpw-telepanie-motorem-na-biegu-jalowym/
  20. Debilizmem jest Twoja wypowiedź... elmer80, na wałkach się nie znasz (bo fazki nie ma przecież oryginalnie, a wałek bardziej wyciera się po przeciwnej str. niż wznios) i widać na EGR też - lukaszooo ma monopol na fachową wiedzę - pogódź się z tym :decayed:
  21. wrzuć, sam chętnie ściągne
  22. Dobrze że walka wieczoru (Sołdra - Kostecki) była wcześniej bo nie dałbym rady wytrzymać całej tej gali. W sumie Cygan mnie zaskoczył bo nie wiedziałem że już jest na wolności i że będzie walczył. Się chłop nie zmienił, a może się pogorszyło Myślałem że się trochę ogarnie po tym wszystkim. Szkoda. najlepszy Borek: "Dawid zawsze chce ukraść show" w końcu to cygan :decayed: Aha, jeszcze express KO Syrowatki warte obejrzenia
  23. HAHAHAHAHAHAHAHA http://www.youtube.com/watch?v=RMlqe7mRA5I
  24. http://www.orlenlaboratorium.pl/PL/NaszaOferta/AnalizaProduktowNaftowych/Strony/Analizy-oleju-napedowego.aspx

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.