Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mech15

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mech15

  1. jeśli 2 lub 3 czerwca to chętnie ---------- Post dopisany at 21:00 ---------- Poprzedni post napisany at 20:43 ---------- grzesiek ty już byłeś na korekcie u rogala? jeśli nie to może nie ma co nadkładać drogi Uploaded with ImageShack.us :grin:
  2. nie ma opon na lewa i prawa strone , nie wiem jakie to ma znaczenie jak nigdy auta nie widzsz jednoczesnie z prawej i lewej strony. to samo miałem napisać a jeśli stojąc przed autem widzisz wszystkie felgi, czas do okulisty, albo auto do kasacji:grin: w zyciu nie wpadłbym na to, żeby się tym zainteresować Co do opon lewych i prawych to źle się wyraziłem, chodziło mi o to że mimo opon asymetrycznych, symetria całości jest zachowana A jeśli chodzi o felgi to, to że czegoś nie widać nie znaczy że tego nie ma i są na świecie ludzie którzy nie daliby rady jeździć z takim felgami
  3. no nie do końca tak samo, bo opony asymetryczne dokupisz na lewą i prawą stronę, a rotorów nie - do tej pory te felgi były całkiem niezłe
  4. chodzi o zwrot ramion
  5. turdzi, wkleiłeś tą fotkę z niebieskim i czarnym b8, który sposób montażu rotorów jest prawidłowy?
  6. no wyglądało to dziwnie
  7. Alonso coś za bardzo odpuścił pod koniec
  8. Dokładnie sytuacja z Schumacherem nie jest jasna. Jezu, jak pier**li ten Borowczyk: Massa nie miał z Buttonem żadnych szans (obaj mieli włączony DRS, Button ledwo zdążył), i po chwili Massa wrócił na pozycję lidera ręce opadają... Ale Alonso będzie się tłukł o pierwsze miejsce
  9. a za co? ---------- Post dopisany at 14:13 ---------- Poprzedni post napisany at 14:08 ---------- ale webber rojebal ta swieza oponę!! ---------- Post dopisany at 14:13 ---------- Poprzedni post napisany at 14:13 ---------- ale webber rojebal ta swieza oponę!!
  10. :hi:ogladamy
  11. 23.2 km hehe
  12. hehehe
  13. Jak ty go będzisz mył po tych zabiegach??
  14. Jak słyszę takie rzeczy to zastanawiam się czy nie zabierać ze sobą sterownika na noc :-D zrób przełącznik do sterownika ps fajny avatar
  15. seryjna pompa z afn ogarnie te 320 z b6?
  16. kimi kimi kimi
  17. ten na tylną szybę? jeśli tak, to on chyba jest taki sam jak w a4. Krycha pisał mi ostatnio że ma taki za 100 pln
  18. Szkoda Raikonena w końcówce Kilka ładnych wyprzedzeń i obron było
  19. Jaki rozmiar mają te tarcze??
  20. widziałem cię w niedzielę przy skoczniach

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.