Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bol3k

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bol3k

  1. Co do niskiego poziomu oleju to tak sie wlasnie zastanawiam bo jak ostatnio wchodzilem pod samochod (demontowalem oslony i zmienialem zderzak przedni) to widzialem ze chyba sa jakies wycieki ze skrzyni.. :/ jest cala upackana.. thnx i chyba podjade do jakiegos speca
  2. Ja mam 1.8 z przejechanym prawie 300.000 km i chodzi jak zegarek
  3. Jak w temacie.. lecac od 1 przy wbiajniu 3 biegu slychac zgrzytniecie. jak jezdze baaardzo spokojnie i wolno wbijam to nie ma problemu ale jak juz np. krece silnik do 4.500 obr/min nie ma szans zeby nie zgrzytnelo z kolei przy redukcji z 4 czy 5 do 3 nie ma tego problemu.. co sie dzieje?? nie znam sie za bardzo na budowie skrzyni biegow ale ktos mi kiedys mowil ze moge miec "trojke zniszczona"..
  4. Slyszalem tylko kwestia jak ze scieralnoscia..?? GY F1 GSD z tego co wiem to tez mega super oponka ale w moment znika
  5. A czy nie lepiej wrzucic zrobic z tego dzial bo po jakims czasie przegladanie takiego tematu moze byc bardzo uciazliwe?? oczywiscie to tylko moje zdanie
  6. Heheh. Ja tam powiedzialem.. jestem jak najbardziej ZA!!
  7. Ja osobiscie nie jestem zwolennikiem wszystkich, jak to sie zwyklo nazywac "sportowych tlumikow".. buczy strasznie, a tak jak powiedzial schiller..... ORI THE BEST ja zmienilem tylko koncowke na podobna do tej z S4 ..."dwururka"...
  8. Widze ze mamy chyba takie same dekle.. tylko ze moja sa w bardzo oplakanym stanie.. napisales ze zamierzales odnowic je.. jezeli masz juz jakis konkretny pomysl to bardzo chetnie bym skorzystal.. A co do tematu/dzialu "skradzione czesci" to mysle ze to Xtra pomysl.. moze zadzialac, tylko troszke watpie w chec wspolpracy ze strony niebieskich aniolow..
  9. Siemka Bol3k!! dzieki za podpowiedz - oponki w trakcie realizacji dzisiaj po 12 godzinie kurier powinien zapukac do mych drzwi!! wieczorem montaz i napisze po kilku dniach co i jak!! Mam nadzieje ze nie zawiedziesz sie, a raczej ze Cie oponki nie zawioda..
  10. z tego co slyszalem od osob ktore mialy F1 to dwie rzeczy: 1. za***iste opony, mega wlasciwosci jezdne itd 2. ale za to bardzo szybko sie scieraja
  11. Siemka - jesli polecasz to napisz jeszcze czy masz byc moze doswiadczenie z innymi oponami i jak znajdujesz te goodyeary - glownie chodzi mi o glosnosc - to jest czynnik ktory zawarzy na wyborze goodyear - nokian!! Porownanie mam z Continentalami Premium Contact.. Continentale i GY w rozmiarze seryjnym ;( 195/65/R15.. Excellence moim zdaniem "pracuja" ciszej.. producent twierdzi ze robione byly z mysla o spelnieniu ostrych norm zawartych w dyrektywie unijnej 2001/43/CE dotyczacej emisji halasu zewnetrznego opon. opona podobno nie przekracza 70dB. z takich najprostszych i najbardziej zauwazalnych porownan to przede wszystkim GY duzo lepiej sie sprawuje na mokrej nawierzchni niz Continentale zarowno przy pokonywaniu zakretow no i przede wszystkim przy hamowaniu.
  12. Bol3k odpowiedział(a) na wester temat w Audi A4 B5
    Heheh. no no.. ja mam tak zniszczone ze mi kawalek obcasu lub podeszwy utyka.. poza tym nigdy bym nie wsadzil do Audi gumowych "dywanikow"
  13. Bol3k odpowiedział(a) na wester temat w Audi A4 B5
    Mam ten sam problem.. tyle ze moja ma prawie 300 tys ja podlozylem taka blache zakrywajaca to uszkodzenie i na to dywanik.. spisuje sie baardzo dobrze - w ogole nie czuc wglebienia. polecam to samo zrobic u siebie
  14. No prosze.. nie wiedzialem ze Diesli nie sprawdzaja..
  15. Bol3k odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nadwozie i Wnętrze
    dzisiaj podjade zobaczyc czy w naszym torunskim Norauto maja te listwy..
  16. ja mam benzyne i jak bylem 3 razy na badaniach to sprawdzali
  17. GoodYear Exellance!! Zdecydowanie polecam!! teraz drugi sezon zaczynam na tym ogumieniu!!
  18. Podlacze sie do tego tematu.. chcialem u siebie z Avancie zrobic cale czerwone klosze z tylu.. da sie w ogole?? wydaje mi sie ze gdzies widzialem jakies z takimi lampami i spodobalo mi sie
  19. Bol3k odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nadwozie i Wnętrze
    To rozumiem ze 100zl taki komplet?? zakladaja na miejscu??
  20. A badanie techniczne przejdzie taki samochod?? przeciez sprawdzaja wchodzac pod samochod i spaliny..
  21. Hmm.. mysle ze jednak sam bede robil mysle ze ten ok. 1.000,- zl to lepiej wydac na cos innego
  22. Ooooo!!! SUPER!! Tu znalazlem to czego szukalem teraz tylko trzeba znalezc czas na wykonanie Nadal mam obawy jesli chodzi o demontaz relingow ale moze zaryzykuje poczytam jeszcze dokladnie co pisaliscie na ten temat i moze jeszcze gdzies cos poza znajde.. martwie sie tylko o te zaczepy tapicerki
  23. Tak wlasnie mi sie wydawalo, ale wolalem zapytac u zrodla co do lustra to wlasnie nie wiem.. zastanawialem sie czy nie zrobic tak na mat.. Taki wlasnie jest plan.. nie jestem jeszcze przekonany co do lusterek ale to wyjdzie w praniu.. a kolorek to oczywiscie granat.. moim zdaniem najladniejszy z tego rocznika ale o gustach sie nie dyskutuje thnx wszystkim za podpowiedzi
  24. Witam, przegladalem rozne posty ale jakos nie trafilem na ten temat, jezeli powielam to najmocniej przepraszam... Do rzeczy.. w moim Avancie niestety sa relingi czarne i bardzo chcialbym to zmienic.. rozwazalem kilka opcji: - chromowanie; - malowanie; - szlifowanie. czytalem Wasze posty odnosnie demontazu relingow i widze ze sa z tym klopoty, dlatego odpadla opcja nr 1. z malowaniem chyba tez moze byc problem bo dostep od strony dachu jest kiepski a pedzelkiem malowac to chyba nie uda sie zbyt fajnie. docierajac do ostatniej opcji ktora wydaje mi sie najlepsza, mimo iz wykonanie moze byc czasochlonne, rodzi sie pytanie: Czy ktos juz robil podejscie do tego?? od razu zaznaczam ze interesuje mnie efekt matowy, a nie lustro. pozdrawiam Bol3k

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.