Treść opublikowana przez Bol3k
-
Dekielki do oryginalnych alufelg
Spoko.. jest OK
-
[B5 1.8 '97r] Zgrzyta przy wbijaniu 3. biegu
Co do niskiego poziomu oleju to tak sie wlasnie zastanawiam bo jak ostatnio wchodzilem pod samochod (demontowalem oslony i zmienialem zderzak przedni) to widzialem ze chyba sa jakies wycieki ze skrzyni.. :/ jest cala upackana.. thnx i chyba podjade do jakiegos speca
-
[ALL B5] Żywotność silników benzynowych
Ja mam 1.8 z przejechanym prawie 300.000 km i chodzi jak zegarek
-
[B5 1.8 '97r] Zgrzyta przy wbijaniu 3. biegu
Jak w temacie.. lecac od 1 przy wbiajniu 3 biegu slychac zgrzytniecie. jak jezdze baaardzo spokojnie i wolno wbijam to nie ma problemu ale jak juz np. krece silnik do 4.500 obr/min nie ma szans zeby nie zgrzytnelo z kolei przy redukcji z 4 czy 5 do 3 nie ma tego problemu.. co sie dzieje?? nie znam sie za bardzo na budowie skrzyni biegow ale ktos mi kiedys mowil ze moge miec "trojke zniszczona"..
-
Polecane opony letnie
Slyszalem tylko kwestia jak ze scieralnoscia..?? GY F1 GSD z tego co wiem to tez mega super oponka ale w moment znika
-
Dekielki do oryginalnych alufelg
A czy nie lepiej wrzucic zrobic z tego dzial bo po jakims czasie przegladanie takiego tematu moze byc bardzo uciazliwe?? oczywiscie to tylko moje zdanie
-
Dekielki do oryginalnych alufelg
Heheh. Ja tam powiedzialem.. jestem jak najbardziej ZA!!
-
Sportowy tłumik do A4 B5 1.8
Ja osobiscie nie jestem zwolennikiem wszystkich, jak to sie zwyklo nazywac "sportowych tlumikow".. buczy strasznie, a tak jak powiedzial schiller..... ORI THE BEST ja zmienilem tylko koncowke na podobna do tej z S4 ..."dwururka"...
-
Dekielki do oryginalnych alufelg
Widze ze mamy chyba takie same dekle.. tylko ze moja sa w bardzo oplakanym stanie.. napisales ze zamierzales odnowic je.. jezeli masz juz jakis konkretny pomysl to bardzo chetnie bym skorzystal.. A co do tematu/dzialu "skradzione czesci" to mysle ze to Xtra pomysl.. moze zadzialac, tylko troszke watpie w chec wspolpracy ze strony niebieskich aniolow..
-
Polecane opony letnie
Siemka Bol3k!! dzieki za podpowiedz - oponki w trakcie realizacji dzisiaj po 12 godzinie kurier powinien zapukac do mych drzwi!! wieczorem montaz i napisze po kilku dniach co i jak!! Mam nadzieje ze nie zawiedziesz sie, a raczej ze Cie oponki nie zawioda..
-
Polecane opony letnie
z tego co slyszalem od osob ktore mialy F1 to dwie rzeczy: 1. za***iste opony, mega wlasciwosci jezdne itd 2. ale za to bardzo szybko sie scieraja
-
Polecane opony letnie
Siemka - jesli polecasz to napisz jeszcze czy masz byc moze doswiadczenie z innymi oponami i jak znajdujesz te goodyeary - glownie chodzi mi o glosnosc - to jest czynnik ktory zawarzy na wyborze goodyear - nokian!! Porownanie mam z Continentalami Premium Contact.. Continentale i GY w rozmiarze seryjnym ;( 195/65/R15.. Excellence moim zdaniem "pracuja" ciszej.. producent twierdzi ze robione byly z mysla o spelnieniu ostrych norm zawartych w dyrektywie unijnej 2001/43/CE dotyczacej emisji halasu zewnetrznego opon. opona podobno nie przekracza 70dB. z takich najprostszych i najbardziej zauwazalnych porownan to przede wszystkim GY duzo lepiej sie sprawuje na mokrej nawierzchni niz Continentale zarowno przy pokonywaniu zakretow no i przede wszystkim przy hamowaniu.
-
[B5] Dziura w podłodze
Heheh. no no.. ja mam tak zniszczone ze mi kawalek obcasu lub podeszwy utyka.. poza tym nigdy bym nie wsadzil do Audi gumowych "dywanikow"
-
[B5] Dziura w podłodze
Mam ten sam problem.. tyle ze moja ma prawie 300 tys ja podlozylem taka blache zakrywajaca to uszkodzenie i na to dywanik.. spisuje sie baardzo dobrze - w ogole nie czuc wglebienia. polecam to samo zrobic u siebie
-
[1.9 110KM] Co lepsze- rura czy zamiennik?
No prosze.. nie wiedzialem ze Diesli nie sprawdzaja..
-
[ALL] Chromowane obramówki okien
dzisiaj podjade zobaczyc czy w naszym torunskim Norauto maja te listwy..
-
[1.9 110KM] Co lepsze- rura czy zamiennik?
ja mam benzyne i jak bylem 3 razy na badaniach to sprawdzali
-
Polecane opony letnie
GoodYear Exellance!! Zdecydowanie polecam!! teraz drugi sezon zaczynam na tym ogumieniu!!
-
..Tylne lapmy a'la Kunio..
Podlacze sie do tego tematu.. chcialem u siebie z Avancie zrobic cale czerwone klosze z tylu.. da sie w ogole?? wydaje mi sie ze gdzies widzialem jakies z takimi lampami i spodobalo mi sie
-
[ALL] Chromowane obramówki okien
To rozumiem ze 100zl taki komplet?? zakladaja na miejscu??
-
[1.9 110KM] Co lepsze- rura czy zamiennik?
A badanie techniczne przejdzie taki samochod?? przeciez sprawdzaja wchodzac pod samochod i spaliny..
-
[B5] Modyfikacja relingów.....
Hmm.. mysle ze jednak sam bede robil mysle ze ten ok. 1.000,- zl to lepiej wydac na cos innego
-
[B5] Modyfikacja relingów.....
Ooooo!!! SUPER!! Tu znalazlem to czego szukalem teraz tylko trzeba znalezc czas na wykonanie Nadal mam obawy jesli chodzi o demontaz relingow ale moze zaryzykuje poczytam jeszcze dokladnie co pisaliscie na ten temat i moze jeszcze gdzies cos poza znajde.. martwie sie tylko o te zaczepy tapicerki
-
[B5] Modyfikacja relingów.....
Tak wlasnie mi sie wydawalo, ale wolalem zapytac u zrodla co do lustra to wlasnie nie wiem.. zastanawialem sie czy nie zrobic tak na mat.. Taki wlasnie jest plan.. nie jestem jeszcze przekonany co do lusterek ale to wyjdzie w praniu.. a kolorek to oczywiscie granat.. moim zdaniem najladniejszy z tego rocznika ale o gustach sie nie dyskutuje thnx wszystkim za podpowiedzi
-
[B5] Modyfikacja relingów.....
Witam, przegladalem rozne posty ale jakos nie trafilem na ten temat, jezeli powielam to najmocniej przepraszam... Do rzeczy.. w moim Avancie niestety sa relingi czarne i bardzo chcialbym to zmienic.. rozwazalem kilka opcji: - chromowanie; - malowanie; - szlifowanie. czytalem Wasze posty odnosnie demontazu relingow i widze ze sa z tym klopoty, dlatego odpadla opcja nr 1. z malowaniem chyba tez moze byc problem bo dostep od strony dachu jest kiepski a pedzelkiem malowac to chyba nie uda sie zbyt fajnie. docierajac do ostatniej opcji ktora wydaje mi sie najlepsza, mimo iz wykonanie moze byc czasochlonne, rodzi sie pytanie: Czy ktos juz robil podejscie do tego?? od razu zaznaczam ze interesuje mnie efekt matowy, a nie lustro. pozdrawiam Bol3k