Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tobi_one

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Tobi_one

  1. Tobi_one odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    widze ze hicior dzisiejszego wieczoru LM to Rubin Kazan- Barcelona szkoda tylko, że bez bramek... Barca gra zbyt wolno, w porównaniu do tego co grali w tamtym sezonie... to zauwazylem odrazu... ogolnie skomplikowali sobie wyjscie z grupy i teraz musza sie sprezyc zeby to im sie udalo... masz racje Gard zeby cos wygrac to trzeba grac wyzsze kursy... nie ma sie co bawic w 1.10, 1.20 a jakie macie zdanie o reszcie meczów które juz za kilkanascie minut sie rozpoczna? macie jakis faworytów?
  2. Tobi_one odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    wszystko zweryfikuje boisko... niech wygra lepszy
  3. Tobi_one odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    no jesli faktycznie tak bedzie to Barca będzie miała trudności żeby awansować do kolejnej fazy...
  4. Tobi_one odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    no to pokolei APOEL-PORTO byłem bardziej za gospodarzami, ze względu na polski akcent w tym zespole MILAN-REAL no cóż spodziewałem się ze Real wygra teraz i wyrówna rachunki za tamta porażke u siebie, ale tak sie nie stało...niech lepiej C.Ronaldo wraca do składu... wtedy chociaz Real wygrywał, może nie w pięknym stylu, ale wygrywał ATHLETICO-CHELSEA dosyć ciekawy mecz i remis raczej wskazany... BESIKTAS-WOLFSBURG niemcy są w dobrej formie także i w tym sezonie... pewne zwycięstwo na tureckim terenie BAYERN- BORDEAUX w tym sezonie goście grają bardzo ciekawy futbol, w tamtym zresztą też, ale w tym jest równie ciekawie, fajna paczke mają i grają ładnie piłką podoba mi sie ten zespół MACCABI HAIFA- JUVENTUS stary dobry poczciwy Juventus cóż więcej dodać... MANCHESTER UNITED-CSKA MOSKWA oglądałem na żywo ten mecz i musze powiedziec, że dobrze że własnie ten wybrałem, a nie Milan-Real Manchester rozpoczeli w przemeblowanym składzie bez 5-6 podstawowych zawodników...na początku coś tam probowali stworzyc jakies okazje... ale bramka Dzagoeva (25 min) nawet ciekawa rozpoczęła ten mecz na całego Podrażnieni United zaczęli się brać do roboty i efekt natychmiastowy odpowiedz Owena w 29 min meczu następnie ciekawa akcja CSKA kilka podan z pierwszej pilki i na czysta pozycje wychodzi Krasic ktory strzela na 1:2 no i tu musze pochwalic ruskich za umiejętna gre piłką bo to jedna z wazniejszych rzeczy w futbolu. Do przerwy 1:2 no i czekamy na emocje w II połowie która znow zaczeła sie ciosem CSKA, doskonala wrzuta w iscie angielskim stylu na dalszy slupek i Berezutski dopełnia formalnosci i jest 1:3 !!!! ManUtd nóz na gardle... bo to już róznica 2 bramek Ferguson robi zmiany widząc ze potrzeba swiezej krwii na boisku... wchodza Rooney, Obertan i Evra poprawienie lewej strony boiska umiejętnie no i to przynosi efekty... 84 min Scholes dośrodkowanie... główka i mamy juz 2:3 na boisku dominowali juz tylko United którzy chcac awansowac do kolejnej fazy potrzebowali remisu... który nadszedł w 92 min meczu... na uderzenie zza pola karnego decyduje sie Valencia...rykoszet od Schennikowa (18 latek- bardzo perspektywiczny ) i jest 3:3 !!!!! upragniony remisik :> reasumując ManUtd pokazał ducha walki, doświadczenie i to coś bo jedną bramke można odrobić, ale już 2 to jest jednak sztuka na takim poziomie jak Liga Mistrzów musze tez pochwalic CSKA bo grają naprawde fajna piłke Akinfeev spoko bramkarz, Dzagoev, Schennikow, Krasic-- Ci zawodnicy wyrózniali sie, ale caly zespol szacun. co do United... Valencia starał się, ale brakowało mu wsparcia Neville'a, brawo dla Owena za ,,nosa strzeleckiego" Scholes pomimo wieku klasa swiatowa , Macheda coś tam próbował, ładnie obraca sie z piłką, miał 2 okazje, 2 razy piłka otarła sie o słupek ale przyszlosc przed nim... dobry występ moim zdaniem i ogólnie oby więcej takich meczów w LM aaa zapomnialem Marsylia- Zurich no cóz... raczej większych szans nie mieli szwajcarzy jeszcze na wyjezdzie... i dostali niezly bagaż 6 bramek... pogrom
  5. skomentowałem nowe zdjęcia,o to prosiłeś,są przekombinowane i nie pokazują nic nowego. seryjne B8,po za tym ,że to nowy model A4,niema w nim nic ciekawego,a pstrykasz 30,w zasadzie identycznych fotek auta i prosisz o komentarz, myślałem,że to auto,to jedyna rzecz jaką się fascynujesz ale spoko każdy ma swoje fascynacje nie poczyniłem za wiele zmian jak do tej pory...w zasadzie obnizylem furke i zalozylem lusterka od S4, ale to juz 2 elementy seryjne wymienilem wiec nie jest ona calkowicie seryjna w planach jesio wieksze felgi jakies ladne i chip, reszta niekoniecznie bo i tak to auto jest piekne samo w sobie. ale spoko nie kazdemu musi sie podobac wazne ze mi i mojej dziewczynie sie podoba :> poza tym moją największa fascynacją juz od prawie 4 lat jest moja kochana dziewczyna tyle w tym temacie.
  6. najlepsze jest zdjecie Dudka w Audi ;] podniecony jak małe dziecko, nie ma to jak real szpan i w ogole... z Realu ja tylko szanuje Ikera Casillasa i Raula, no i C.Ronaldo za jego umięjętnosci czysto piłkarski niekoniecznie medialne heh w kazdym razie bardziej podoba mi sie polityka Barcelony jako klubu bez C.Ronaldo jakos Real nie może wygrać ostatnio (wyjątek mecz z Getafe, ale ogladalem ten mecz no i tak pieknie tez nie bylo, ale 3 pkt zostaly w Madrycie i to sie pewnie liczy) mi tylko szkoda ze C.Ronaldo przeszedl wlasnie do Realu... ale to było jego marzenie od najmlodszych lat wiec niech tam sobie pogra... dobra bo zjechalem troche z tematu
  7. jest kasa jest zabawa no to ja czekam na te kratki
  8. ładne fotki felgi tez moga ciekawie wygladac na aucie :gwizdanie: ciekawe czy sa takie kratki od halogenow w stylu plastra miodu do B8, albo grill taki w siatke w ogole...
  9. kicha sorry za szczerość,ale ty masz jakąś dziewczynę,czy tam chłopaka ...czy tylko to auto czemu kicha? mam dziewczyne, a co to ma do tego?
  10. to juz lepiej kupic sobie ori od B8 i rezac potem ;] niektóre rzeczy nie zastąpią w pełni oryginału ani też go nie przebiją moim zdaniem
  11. to sciagniesz mi pare filmow :>
  12. a co to za robota?
  13. dokładnie stwierdzam to samo jesli cos sie zmieni na plus to sie zdziwie pozytywnie oczywiscie
  14. czylo co dowiadywac sie o takie rzeczy w moim aso tak? czy robi jakas firma dla nich programy bez utraty gwarancji[br]Dopisany: 28 Październik 2009, 18:39_________________________________________________dodam że serwisuje auto w Audi Idczak w Łodzi na Przybyszewskiego
  15. Zależy w jakim serwisie W Krakowie np Compsport robi programy dla ASO i Ci to sprzedają jako normalną usługe i ze tak powiem zachowuje sie gwarancje w ASO? ze jakby cos sie zepsulo w silniku to w ASO i tak zrobia w ramach gwarancji ( za darmo) pomimo ze program byl robiony?
  16. ale chyba te programy robione przez serwis nie sa za dobre? ktos cos moze powiedziec na ten temat?
  17. i dostosowuje sie optymalnie w zaleznosci od temperatury. Ja jezdze wlasnie na auto i jest spoko. Własnie u mnie tez mi się tak zdaje ze w tych srodkowych nawiewach jakies cieplejsze powietrze leci, a w bocznych nie aż tak ciepłe, ale nie wiem czy to tylko takie złudzenie czy o co w tym chodzi... w każdym razie u mnie jest podobnie
  18. w PL i europie masz chyba tylko 2 lata.Ja w swojej B7 mam 3 bo dodatkowy rok to gwaracjca Dealera Norweskiego ale obejmuje ona tylko naprawy w wykonywane w ich serwisie. zgadza sie, jednak u mnie tez jest 2 lata nie wiem czemu cos mi sie ubzduralo ze 3 3 rok dodatkowo jest na lakiernicze rzeczy, a 10 lat dodatkowo po gwarancji na korozje nadwozia... mi się konczy we wrzesniu za rok, tak więc z jednej strony fajnie bo blizej do programu bedzie jednak z drugiej strony wiadomo...
  19. auto kupowane w PL w salonie Audi, auto serwisowane narazie w jednym ASO wlasnie w tym w ktorym kupilem auto. a ile Wy macie gwarancji na swoje B8? 3 lata?
  20. czyli radzicie zrobic chipa i nie czekac do konca gwarancji? a jesli cos sie zepsuje tfu tfu i ASO to wykryja raczej napewno, to wtedy biore to na siebie koszty naprawy itp tak? W sumie po gwarancji wyjdzie na to samo jesli cos by sie skopsalo... Witek, a ile już aut z takim silnikiem jak moj m.in zrobiles? i czy byly jakies problemy potem, chocby małe?
  21. ja też nie słyszałem, ale nóż widelec... może ktoś ma jakies lepsze dojscia czy cos
  22. Dzięki serdeczne a może ktoś jeszcze wie cos na ten temat?
  23. czy ktoś tutaj obecny na forum ma może styczność z tymi felgami tej marki VMR jak w temacie, moze ktoś sprzedaje je, lub wie gdzie je można kupić w PL, lub też może nie są do kupienia u nas... dzięki serdeczne za wszelkie odp pozdrawiam
  24. nie kiedys tylko 22.XI czasu jest duzo mozna a wrecz trzeba podjechac niedziele i tak są nudne w domu wiec po obiadku na Jasną Górę pielgrzymka wskazana, od nas tu ze slaska(katowickie i gliwickie) mysle ze 10 furek podjedzie spokojnie + Częstochowiacy i Wy to już bedzie mega SPOT zachęcam ja jestem chętny, tylko czekam na kolegów tutaj z naszego regionu zawsze raźniej jechac taka choćby mała ekipką

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.