Treść opublikowana przez Tobi_one
-
[ALL B7] S-line avant R8 (foty na 5str)
ładne fele lepiej teraz wygląda zdecydowanie
-
Spociki w Skierniewicach
troche OT ale widzialem Cie dzisiaj skovroon jak jechales w strone hortexu
-
Spociki w Skierniewicach
mnie niestety nie bedzie chlopaki, wazna sprawa nie pytajcie o wiecej... sorry
-
Eliminacje MŚ Polska San Marino
dla mnie te 10:0 to nic nie znaczy... o niebo bardziej bede cenil wygrana 1:0 z mocniejszym przeciwnikiem niz z taka amatorszczyzna... no ale wyniki pozostale rzeczywiscie niezbyt korzystne dla Polski... no cóż
-
Spociki w Skierniewicach
ja tam bym nie popadal w hurraoptymizm jesli chodzi o mecz... to tylko San Marino i te 10:0 nie robi na mnie wiekszego znaczenia a jesli chodzi o obecnosc w sobote to : 1. Tobi_one 2. paulo77 3. skovroon 4. misiek_23 5. Pulpit ? 6. Tommi 7. sebastian_ marat ? osoby ze znakami zapytania potwierdzcie czy bedziecie na 100 % czy tez nie ? ktos jeszcze chętny?
-
Spociki w Skierniewicach
Tommi, ciut wczesniej jest ciąg sklepów, które beda pozamykane i tam może ustawić sie ze 20 aut. Chodzi mi o sklepy i parking przed nimi od skrzyżowania do sklepu motoryzacyjnego Zbudniewka. Aha i przeciez drugi Parkimg jest 20 metrów dalej koło przychodni zdrowia na Kopernika. Tak więc kto chce niech przyjeżdza bo miejsca dla aut nie braknie, co najwyzej trzeba bedzie dojsc zmax 50 metrów. Tommi tylko na pizze ? Pulpit dawaj nie pękaj, poza tym miejsca starczy dla wszystkich dobrze mowisz paulo77
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
ciekawy ten pakiecik Autoglym autko swieci sie jak psu ... :> ładnie wygląda ta S3 po umyciu tym...
-
Spociki w Skierniewicach
czyli co ta sobota aktualna? godzina, miejsce ?
-
Spociki w Skierniewicach
mi tam wszystko pasi, tylko powiedzcie gdzie i o ktorej w sobotni wieczor balujemy :>
-
Spociki w Skierniewicach
moze byc nad zalewem ;] ja tam juz mam drivera
-
Spociki w Skierniewicach
Panowie co powiecie na ta sobote tj. 4 kwietnia ?? godziny wieczorno-nocne oczywiscie a miejsce to juz do ustalenia jakie tam proponujecie? ale wstępnie pasowałoby Wam?
-
Spociki w Skierniewicach
ale co Wy chcecie tam tylko zrobic spota takiego wiekszego wojewodzkiego tak?
-
Spociki w Skierniewicach
kolego spotujemy sie nad zalewem na Zadębiu tj. ulica Konwaliowa
-
Co powiecie na jakieś konkurencje na zlocie ?
dobra widze ze niepotrzebnie w ogole napisalem... zamknijcie go jesli chcecie w takim razie...
-
Spociki w Skierniewicach
im więcej tym większy banan na twarzy
-
Co powiecie na jakieś konkurencje na zlocie ?
a wiesz jak za***iście sie gra no to moze na nastepnym zlocie udaloby sie cos takiego?
-
Co powiecie na jakieś konkurencje na zlocie ?
no to co bedzie jakis meczyk na zlocie? reflektujecie na to?
-
Co powiecie na jakieś konkurencje na zlocie ?
a moze tak troche na temat bardziej?
-
Co powiecie na jakieś konkurencje na zlocie ?
no to jesli będzie taki mecz czy tez turniej na zlocie to sie przekonamy czy tak bedzie rzeczywiscie
-
Co powiecie na jakieś konkurencje na zlocie ?
Hej mam pewna propozycje, a mianowicie może byscie zorganizowali jakies konkurencje ciekawe na nastepnym zlocie, mam tu na mysli głownie konkurencje druzynowe jak np. mecz piłki noznej, beach soccera, siatkówki itp podział na druzyny mogłby byc ze wzgledu na przynaleznosc do danego regionu ,,spotowego" badz tez np. B8 na B7, B6 na B5 itp co Wy na to?? trzeba rozwijac troche sportowy tryb zycia, a poza tym to by bylo miłe dla oka i dobrze robi taka zdrowa konkurencja P.S poza tym zobaczylibysmy jakich mamy kibicow w klubie co o tym myslicie Klubowicze??
-
Polska - Irlandia Północna
nom oby oby :gwizdanie:
-
Spociki w Skierniewicach
no ja tam lubie F1 mam nadzieje ze Kubicy sie chociaz powiedzie, nie to co naszym piłkarzom... masakra ja tez kituje do Rogala, ale troche pózniej i mierze w xxx koni :tongue4:
-
Polska - Irlandia Północna
jedyne co to Jelen i Sagan brawo za bramki :oklaski: reszta dno, a Boruc to juz w ogole ogólnie masakra, nie ma juz co liczyc na nich...
-
[ALL B8] CB w podłokietniku - zdjęcia
a ja mam Presidenta Harry II w schowku pod podlokietnikiem i miesci sie lux ;] tu gdzie masz Cb ja czesto klade telefon wiec nie bardzo mi pasuje
-
Polska - Irlandia Północna
ja tam nie licze na zbyt duzo z ich strony, ten remis bylby nawet dobry przy tym co oni graja ale moze im sie pofarci zycze im tego