Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

GM

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez GM

  1. ona widzi co ja piszę nie protestuje upss , to w takim razie pozdrowionka dla Twojej żoneczki
  2. ....ale ogólnie z ciebie "pozytywny wariat" także może być prawda to co piszesz
  3. oj oj Ty już sie tak nie przechwalaj , daj tu żoneczkę lepiej, niech się sama wypowie w tej kwesti
  4. ja jestem :gwizdanie: widzisz Adaś, Ty jeden pobudzasz ten wątek
  5. witaj piszesz że cisza, u nas tak zawsze
  6. Przecież widać że to foto- montaż :polew:
  7. dziszczyny spiom :polew:
  8. witaj markoffice
  9. powitanko
  10. :laghing2: :laghing2: :laghing2: dobre :laghing2:
  11. sam nie wiem, może jak cieplej się zrobi
  12. :polew: Marcin jak byś potrzebował pomocy to mam wiertarke Dareczku myślałem o czymś takim, ale mało estetycznie by to wyglądało, dlatego też postanowiłem że to migomatem przytwierdzę [br]Dopisany: 26 Marzec 2009, 12:51_________________________________________________ eee tam, ja na noc klape bagażnika będę odkręcał - pzred kradziejami
  13. :wallbash: też zadałem pytanie , powinienem sam sobie na to pytanie odpowiedzieć , przecież Ty bedziesz wierny swojej naklejce , bo swoją drogą jakość i żywotnośc jej jest niezastąpiona
  14. co do opon, prawdopodobnie uczynię to ok wtorku / srody [br]Dopisany: 26 Marzec 2009, 12:19_________________________________________________ .... a to czemu ? jeśli można wiedzieć
  15. nie , a swoja drogą montowałeś już logo aluminiowe, czy czekamy na wyższe temperatury ?
  16. dobre foty
  17. Także i ja pragnę podziękować za dobrą zabawę i kozackie imprezki
  18. . ..... aaa to Ty jeszcze przed
  19. Masad to coś szybko to spotkanie się skończyło
  20. witajcie [br]Dopisany: 25 Marzec 2009, 18:18_________________________________________________o i jest sam Adaśko
  21. Adecneo zapodam jak tylko znajdę chwile wolnego czasu ( myślimy o tym samym filmie :gwizdanie:- z EVO )
  22. ........pewnie kuredu wbijaj kiedy chcesz, będziesz zawsze tu mile widziany, a co to Tarnobrzegu to się nie dziwie że nikt Ci nie odpisał :polew: ( Tomeczkowi odcieli neta) :polew:
  23. Z wielką chęcią odwiedził bym Tomasza, ale ta data odpada na 100 % w moim przypadku , może innym razem - dzięki za zaproszenie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.