Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

GM

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez GM

  1. JUZ mi żal ;(, że nie dam radę z Wami się dziś spotkać (by to szlak )
  2. Ja niestety 2.11.08 się nie pojawię na spocie ;( nagła zmiana planów , sam na siebie za to jestem zły
  3. ja jestem jak najbardziej za kwestia ustalenia terminu i przebiegu spotkania myśle że termin ok 15.11.08 ale niech się i inni wypowiedzą z Rzeszowa, a i Tarnów wypadałoby zapytać kiedy Im by najbardziej pasowało ( może chcą nas odwiedzić dopiero jak na Podpromiu będzie śnieg ) :naughty:
  4. zapraszamy do Rzeszowa RZeszów był w Tarnowie to dlaczego by nie mogło teraz być odwrotnie ? kwestia tylko dogadania daty spotkania
  5. wbijaj ,myśle że nikt z tego powodu się nie obrazi , bo i niby dlaczego ? zapraszamy[br]Dopisany: 29 Październik 2008, 20:08_________________________________________________..........a tak swoją drogą to Panowie zapowiada nam się całkiem ładna pogoda jak na listopad miejmy nadzieję że się im sprawdzi
  6. twój nie twój grunt że jest i wywodzi sie z Tarnowa , Czaki też reprezentuje Tarnów
  7. jestem także za :good:, brawo ykk za zapodanie myśli
  8. GM odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    może juz i było,ale.... Facet na rozmowie o pracę: - Gdzie Pan wcześniej pracował? - Służyłem w armii. Byłem w marines. - Uczestniczył Pan w jakimś konflikcie wojskowym? - Owszem. Byłem dwa lata w Wietnamie i tam zdarzył mi się mały wypadek... - To znaczy? - Granat urwał mi jaja. - W porządku. Zatrudniam Pana. Proszę przyjść w poniedziałek na 10:00 do pracy. Pana stanowisko będzie już gotowe. - Na 10:00? Tak późno? Wie Pan, nie chcę być faworyzowany ze względu na moje kalectwo. Inni też pracują od 10:00? - Wie Pan, w zasadzie zaczynamy pracę, od 07:00, ale przez pierwsze trzy godziny drapiemy się tylko po jajach i zastanawiamy od czego by tu zacząć...
  9. zapodaj w dzien zdjęcie tych ledów z bliska, ogólnie autko ok, a po planowanych modach bedzie tylko lepiej
  10. marinero i jak mam gratulować ?
  11. Slaweq dobry Avatar :polew: :polew:
  12. Adriano007 bo pomyślimy że się wstydzisz tych swoich nowych lamp :polew: zapodawaj foty czym prędzej
  13. rama może nie, ale blachy podejrzewam że raczej tak ( to już przepadłość samuraja) 413-ke ma mój szwagier (w wersji limit edition), ale cywila bez większych modów, zrobił mu blacharkę rzucił nowy lakier metalik i szkoda mu go w las [br]Dopisany: 17 Październik 2008, 18:15_________________________________________________marinero a swoją drogą jeśli masz tylko okazję kupić go po pieniądzach to kupuj a zapewniam że dostarczy wiele niezapomnianych wrażeń. powodzenia
  14. Osa wiem ,wiem - Rzeszów wybacza :polew:
  15. ponury, ykk dzięki chłopaki
  16. Uuuuuuuuuu to pojechałaś z tym końcem świata - wiem, wiem że nas tak odbierają
  17. Slaweq prawda że miło że osoby z poza naszych okolic odwiedzają nasz wątek Rzeszowski
  18. oczywiście że tak, czyli jednym słowem jesteśmy umówieni zrobimy mini spota bez autek i pobawimy
  19. jak to gdzie ? :> do mnie
  20. a co Angela nie pije ? co do jutra to akurat idę na wesele do classica, także jutro pewnie odpada [br]Dopisany: 10 Październik 2008, 19:52_________________________________________________ jakże miło mi Cię poznać i złożyć życzonka urodzinowe wszystkiego najlepszego, spełnienia marzeń i przede wszystkim dużo zdrowia życzę ja - Osa Osetti dzięki za życzonka
  21. a skund wiesz?? Tak to łona...fajna nie!!!!!GM wszystkiego najlepszego....staruszku hyhyhy, spełnienia marzeń, wysokich prowizji,zdrówka, miłości, bezawaryjności Audioli i czego sobie tam tylko wymarzysz... Ive po takich życzeniach czego chcieć więcej :polew: , a co do określenia " staruszek" to o ile moje stare oczyska mnie nie mylą to masz tyle samo jeszcze raz Wam Wszystkim wielkie dzięki[br]Dopisany: 10 Październik 2008, 18:36_________________________________________________ Marcin kiedy na ta wódeczkę a kiedy masz ochotę ? dziś
  22. dzięki Wam serdeczne za pamięć i życzenia,(miło - aż sie wzruszyłem )[br]Dopisany: 10 Październik 2008, 18:28_________________________________________________zapraszam na wódeczkę

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.