Treść opublikowana przez baskecior
-
[B5 AFN] AUDI A4 1,9 TDi '96 co ile zmienia się olej ???
... i tak trzymaj ...
-
[B5 AFN] AUDI A4 1,9 TDi '96 co ile zmienia się olej ???
Oleje do PD są z reguły dużo bardziej odporne, ale jak wspomniałem nasze paliwa są jakie są ... lepiej częściej niż rzadziej ... w PD nie rzadziej niż co 15 kkm.
-
Skype
baskecior - baskecior :mrgreen:
-
TDI-ki + wirusek z całego kraju łączcie się
No B4 to prawie jak A4 wiec ja nie widze problemu. Baskecior wiem, ze masz duze pojecie o TDI mozna sie z Toba umowic na diagnoze wstepna :?: Oczywiscie wal na PW bo ja z Bełchatowa. :mrgreen: :mrgreen: Nie jestem mechanikiem i jestem tylko amatorem w sprawach TDI, ale służę wszelką wiedzą. Niestety nie mam warsztatu ani narzedzi do diagnostyki więc tylko na tzw "oko" moge coś poradzić Wpadnij kiedyś na herbatkę do Pabianic to pogadamy i oblookamy cudo
-
Mój kolejny traktorek ... gekon edition
Dokładnie tak, bezpieczeństwo nie ma żadnej ceny ... wyznaję zasadę że opony , hamulce etc etc muszą być nówki ... i juz
-
[B5 AFN] AUDI A4 1,9 TDi '96 co ile zmienia się olej ???
Zważywszy na jakość naszych paliw wymiana oleju rzadziej niż co 10-15 tys km to zabójstwo dla silnika. Można wierzyć w co się chce ale prawa fizyki są bezwzględne jak nakaz komorniczy. Rekomenduje wymianę oleju zwłaszcza w TDI co ok 10 tys km. A i tak róbta co chceta , wasze TDI wasz problem.
-
Mój kolejny traktorek ... gekon edition
No niby tak, ale nowe opony maja 8 mm , i placisz 1600, a po sezonie masz 7mm i placisz ..... :mrgreen: Ale jak tam chcesz, daj znac i fotki jak zmienisz koła GWARANCJA
-
Mój kolejny traktorek ... gekon edition
Jak tam chcesz, ja trafilem extra 7mm i za komplet zaplacilem 320 zł :razz: Powiedzialem sobie ze nigdy w zyciu wiecej uzywek.
-
TDI-ki + wirusek z całego kraju łączcie się
Czy moje B4 z niby-wirusem tez sie moze tutaj zakolegować z resztą ? :mrgreen:
-
[B5 AFN] Tryb awaryjny
basket .... nawet nowemu nabytkowi nie odpuscisz ... ;-) Raz mi się wcisnęło tylko ... :twisted: [ Dodano: 2006-06-13, 22:31 ] taka wada fabryczna aut ... a czasami nieumiejetność jazdy wlascicieli ..... ;-) czasami trzeba przedmuchac TDI-ika ... :twisted: Przykazanie 3: "Czcij turbine swą i szanuj albowiem po dłuższej jeździe studzić ją bedziesz a na zimnym silniku niech noga twa nie odważy się buta mocno wciskać. Ciskać zaś musisz ciepłego potwora, bo PSJ nie lubi twojego traktora. " :twisted:
-
Mój kolejny traktorek ... gekon edition
Opony tylko nowe, już upatrzyłem nówki , 1600 zeta trza wydać ...
-
Mój kolejny traktorek ... gekon edition
Jak przelewiki wpłyną to udaję się po fele. Legalne oczywiście a znalazłem bliżej niż się spodziewałem. Oryginały takie jak na ostatnim moim zdjęciu , 2 sztuki nowe i 2 lekko używane za 1300 zeta.
-
Mój kolejny traktorek ... gekon edition
Fele już namierzone , trzeba tylko poczekać na sianko ... :mrgreen:
-
[B5 AFN] Tryb awaryjny
Mówicie że powyżej 4000 rpm nic się nie dzieje ... hmmm ... :twisted: Apropos tematu, mój stary 1Z odcina przy 5100 a obecny AFN przy 5200. Do założyciela tematu: tryb awaryjny nie ma prawa włączać się choćbyś motor pałował po alpejskich serpentynach, masz problem z notlaufem czyli przeładowaniem, do sprawdzenia czujniki i osprzęt okołoturbinowy.
-
Mój kolejny traktorek ... gekon edition
Na trasie jechał całkiem nieźle, ale potestujemy - zobaczymy. Koniec końców skońćzy się nowym łindołsem ... :twisted:
-
Mój kolejny traktorek ... gekon edition
+100 kkm czyli tak jak powinno byc .... ;-) Mam papierki na przebieg faktyczny Zresztą obaczysz sam ... :twisted:
-
Mój kolejny traktorek ... gekon edition
+100 kkm
-
Mój kolejny traktorek ... gekon edition
Dzięki :mrgreen:
-
Mój kolejny traktorek ... gekon edition
AFN quattro
-
[B5 1Z] ile oleju do 1Z
3,8 pełne zalanie z filtrem
-
Czy olej mineralny nadaje się do tdi???
Minerał, Lotos do TDI ... Jezuuuuu. Nigdy w życiu. Minimum to półsyntetyk, chyba że chcesz skatować turbinę ...
-
Co ile km wymieniasz olej w swoim silniku Audi TDI?
8 tys km.