Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

baskecior

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez baskecior

  1. ... i tak trzymaj ...
  2. Oleje do PD są z reguły dużo bardziej odporne, ale jak wspomniałem nasze paliwa są jakie są ... lepiej częściej niż rzadziej ... w PD nie rzadziej niż co 15 kkm.
  3. baskecior odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    baskecior - baskecior :mrgreen:
  4. No B4 to prawie jak A4 wiec ja nie widze problemu. Baskecior wiem, ze masz duze pojecie o TDI mozna sie z Toba umowic na diagnoze wstepna :?: Oczywiscie wal na PW bo ja z Bełchatowa. :mrgreen: :mrgreen: Nie jestem mechanikiem i jestem tylko amatorem w sprawach TDI, ale służę wszelką wiedzą. Niestety nie mam warsztatu ani narzedzi do diagnostyki więc tylko na tzw "oko" moge coś poradzić Wpadnij kiedyś na herbatkę do Pabianic to pogadamy i oblookamy cudo
  5. Dokładnie tak, bezpieczeństwo nie ma żadnej ceny ... wyznaję zasadę że opony , hamulce etc etc muszą być nówki ... i juz
  6. Zważywszy na jakość naszych paliw wymiana oleju rzadziej niż co 10-15 tys km to zabójstwo dla silnika. Można wierzyć w co się chce ale prawa fizyki są bezwzględne jak nakaz komorniczy. Rekomenduje wymianę oleju zwłaszcza w TDI co ok 10 tys km. A i tak róbta co chceta , wasze TDI wasz problem.
  7. No niby tak, ale nowe opony maja 8 mm , i placisz 1600, a po sezonie masz 7mm i placisz ..... :mrgreen: Ale jak tam chcesz, daj znac i fotki jak zmienisz koła GWARANCJA
  8. Jak tam chcesz, ja trafilem extra 7mm i za komplet zaplacilem 320 zł :razz: Powiedzialem sobie ze nigdy w zyciu wiecej uzywek.
  9. Czy moje B4 z niby-wirusem tez sie moze tutaj zakolegować z resztą ? :mrgreen:
  10. baskecior odpowiedział(a) na MARTiiii temat w 1.9TDI
    basket .... nawet nowemu nabytkowi nie odpuscisz ... ;-) Raz mi się wcisnęło tylko ... :twisted: [ Dodano: 2006-06-13, 22:31 ] taka wada fabryczna aut ... a czasami nieumiejetność jazdy wlascicieli ..... ;-) czasami trzeba przedmuchac TDI-ika ... :twisted: Przykazanie 3: "Czcij turbine swą i szanuj albowiem po dłuższej jeździe studzić ją bedziesz a na zimnym silniku niech noga twa nie odważy się buta mocno wciskać. Ciskać zaś musisz ciepłego potwora, bo PSJ nie lubi twojego traktora. " :twisted:
  11. Opony tylko nowe, już upatrzyłem nówki , 1600 zeta trza wydać ...
  12. Jak przelewiki wpłyną to udaję się po fele. Legalne oczywiście a znalazłem bliżej niż się spodziewałem. Oryginały takie jak na ostatnim moim zdjęciu , 2 sztuki nowe i 2 lekko używane za 1300 zeta.
  13. Fele już namierzone , trzeba tylko poczekać na sianko ... :mrgreen:
  14. baskecior odpowiedział(a) na MARTiiii temat w 1.9TDI
    Mówicie że powyżej 4000 rpm nic się nie dzieje ... hmmm ... :twisted: Apropos tematu, mój stary 1Z odcina przy 5100 a obecny AFN przy 5200. Do założyciela tematu: tryb awaryjny nie ma prawa włączać się choćbyś motor pałował po alpejskich serpentynach, masz problem z notlaufem czyli przeładowaniem, do sprawdzenia czujniki i osprzęt okołoturbinowy.
  15. Na trasie jechał całkiem nieźle, ale potestujemy - zobaczymy. Koniec końców skońćzy się nowym łindołsem ... :twisted:
  16. +100 kkm czyli tak jak powinno byc .... ;-) Mam papierki na przebieg faktyczny Zresztą obaczysz sam ... :twisted:
  17. baskecior odpowiedział(a) na iza123 temat w 1.9TDI
    3,8 pełne zalanie z filtrem
  18. Minerał, Lotos do TDI ... Jezuuuuu. Nigdy w życiu. Minimum to półsyntetyk, chyba że chcesz skatować turbinę ...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.