Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

baskecior

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez baskecior

  1. baskecior odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Silnik i Układ Napędowy
    zmien olej :!: na Mobila albo Shell'a :!: Ubiegłeś mnie PS: wczoraj zalałem Shella do mojego traktorka i dziś pierwsza trasa do Bytomia i ... pierwsze 200 km/h na szafie bez problemów Olej jednak jest bardzo ważny.
  2. Hmm nie spieram się tylko podaje jak mówisz suche fakty z mojej książki od Audi 1,8 ma do setki 11 a 1,9 11,7 niby nic ale jest chociaż w dislach jest jak czytam duży wybór co do mocy sil jaki jest najbardziej popularny TDI??? Ze starych - 1Z , z nieco młodszych - AFN, z bardziej młodszych AWX , z najmłodszych - czort wie :mrgreen:
  3. Wlasnie wrocilem z Bytomia z kompletem alusków :twisted: Nie sa co prawda takie jak chcialem ale tez sa fajne (ori 16" Audi) i z oponkami w niezlym stanie. PS: zaliczylismy z Atamanem objazd po Bytomiu, oglądanie jego Audi 4000 (śliczna sqbana) oraz 2 szklaneczki soku (kultura musi być). :mrgreen: Fotki jutro jak założe kółka i umyję traktorka ...
  4. baskecior odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Silnik i Układ Napędowy
    Shell,Valvoline,Mobil ... byle oryginały
  5. i do taksówek:) w polsce????? nie sądze. :mrgreen: ... dobry do gazu ... jak to w Polsce :mrgreen: [ Dodano: 2006-06-30, 01:03 ] Jak widac , nie ma zadnych :mrgreen:
  6. mi tez czesto a co do diesla to moj firmowy samochod to nowe volvo v70 d5, musze powiedzie ze moment obrotowy to on ma , ale jak staje na swiatlach to gasze silnik bo taki klekot ze wstyd, diesel dobry do traktora, a silnik 1.9 tdi byl dobry 10 lat temu, 3.0 tdi , nie jechalem to nie wiem. W dzisiejszych czasach smiem twierdzic ze diesel dobry do wyścigówek (R10) a benzyna dla emerytów :twisted:
  7. baskecior odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Silnik i Układ Napędowy
    Na razie zalej polsyntetyka i obserwuj motor [ Dodano: 2006-06-30, 00:18 ] ja zmieniem olejek po 8 tys km
  8. TDI , sorry :mrgreen: [ Dodano: 2006-06-30, 00:06 ] No ja tym nie jezdze tylko moja mama, na zakupy albo do kosciola .... auto 6 lat a przebieg 50 tys !! :mrgreen: O kurka, faktycznie malo jezdzone :shock:
  9. No ja nie mowie ze TDI nie jest piekne - jest !! Jezdzilem touranem 2.0 HDI, cos pieknego, silnik, przyspieszenie, jazda ..... Chociaz przykladowo w garazu mam xsare 1,9D - to jest kicz nie diesel .... zamul totalny :roll: NIe psiocz tak kolego ... coś za coś, te silniki są nie do zajeżdzenia.
  10. baskecior odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Silnik i Układ Napędowy
    Jak lales minerala to nie mozesz sie dziwic ze teraz masz efekt stukania, zebrały się nagary w silniku. Shella (pełny syntetyk) dostaje od kolegi ktory pracyje w serwisie VW, oryginalny stosowany przez Audi / VW , norma 505-01.
  11. TDI to lifestyle ... ja osobiscie oszczednosc mam gdzies. Lubie precyzyjne takty i święty spokój ... do tego duzy moment i gwizd turbiny ... to jest piekne niczym świergot ptaków o 4 nad ranem ...
  12. baskecior odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Silnik i Układ Napędowy
    to by trzeba z 300k km przejechac...czyli 1 slowem sie nie da Wystarczy z 10 kkm ... uwierz mi ... omal motoru nie przekręciłem , zaczal zaworami klepać ... TDI klepiace zaworami wyobrazasz sobie ? :shock: :shock: :shock: szczerze mowiac nie moze fakt...nawet jam mam orginal, to nie bede ryzykowal i sobie cos innego zaleje...mobil/elf/shell/motul?? jak myslisz? do mobila jestem niechetny po bezyniakach Sosobiscie leje Shella od poczatku do B4 a dzis zalalem tez do A4 ... wyjezdzalem z banankiem na twarzy ... cisza i muzyka jak u zegarmistrza :twisted:
  13. Skąd masz wiedzieć skoro masz tylko 173 Nm ... :twisted: ... bez szans na więcej :mrgreen:
  14. baskecior odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Silnik i Układ Napędowy
    to by trzeba z 300k km przejechac...czyli 1 slowem sie nie da Wystarczy z 10 kkm ... uwierz mi ... omal motoru nie przekręciłem , zaczal zaworami klepać ... TDI klepiace zaworami wyobrazasz sobie ? :shock: :shock: :shock:
  15. baskecior odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Silnik i Układ Napędowy
    Widzisz ... oryginal rozpoznasz po tym, ze silnik nie zdechnie ... Ale co zrobisz - twoja wola.
  16. Hehe mojego B4 trudno nie rozpoznac, gorzej z A4 bo raczej przecietna jest ... a znaczek quattro tylko w srodku jest
  17. baskecior odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Silnik i Układ Napędowy
    Generalnie sprawa wyglada tak, ze ostatnimi czasy Castrol popsuł sobie reputację , jest rozlewany w Polsce i podrabiany dość często. Coraz czestsze przypadki zgonow turbin czy innych elementow silnika po wspolpracy z Castrolem slychac na coraz wiekszej liczbie for, tudziez od mechanikow i znajomych. Sam osobiscie w B4 padlem ofiara Castrola.
  18. baskecior odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Silnik i Układ Napędowy
    Życzę Ci jak najlepiej .... dlatego poczytaj troszkę o Castrolu i wyciągnij stosowne wnioski
  19. Ładny kolorek i piekne aluski.
  20. Jakie tam animozje ... Każdy wie ze TDI rulez ... zwłaszcza po ostatnim Le Mans ... :twisted: NIektorzy wiedzieli od zawsze ze TDI rulezzz , niektorzy dopiero sie przekonają że TDI rulezzzz ... :mrgreen:
  21. baskecior odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Silnik i Układ Napędowy
    Błędne myślenie. Najpierw się diagnozuje a później kupuje, a co jeśli opróćz przepływki wyjdzie coś jeszcze ? Nie zwlekaj i najpierw jedź na porządną diagnostykę.
  22. Chipowac i już. Silnik podatny na wirusy i do tego mocny i porządnie wykonany. Tylko wywalić te Amikę i będzie oki ... :mrgreen:
  23. baskecior odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Silnik i Układ Napędowy
    ejjj!! co masz do castrola?? Odpowiem najprosciej i najszczerzej jak mogę: G..... jakich mało, omal nie zagotowałem silnika. To nie tylko moja opinia.
  24. baskecior odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Silnik i Układ Napędowy
    Lejesz olej silnikowy czy Castrola ? Jesli olej to problem moze byc uszczelniacz na ktoryms z zaworów. Jesli Castrol - wylej dziadostwow kanał i spróbuj z innym porzadnym oleum.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.