Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

baskecior

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez baskecior

  1. Zapnij VAGA i nie wróż z fusów. Jakas przyczyna byc musi.
  2. Moze poprzedni wlasciciel jeździł PSJ`tem, dzieki temu zapiekły Ci się kierownice spalin ... ?
  3. baskecior odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.9TDI
    1. Jest gorąco 2. Mógł ci się zasyfić filtr powietrza 3. Mógł Ci przeskoczyć rozrząd (sprawdzić VAG`iem kąt wtrysku) 4. Mogło Ci się pół silnika popsuć (małe prawdopodobieństwo) 5. Mogłes zatankowac czegoś ropopodobnego. Generalnie jeśli dymi na czarno to olac to i poczekać do następnego tankowania.
  4. to trafila kosa na kamien ..... :twisted: Czyli ogólnie rzecz biorąc ... lypa
  5. baskecior odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.9TDI
    Masz padniętą przepływkę
  6. DI to tylko takie oznaczenie silnika 55kW a silnik ma turbo czyli jest to TDI AFF ma turbosprężarkę i chłodnicę powietrza taką samą jak 90 konny tdi !!! Ma ustawione mniejsze ciśnienie otwarcia zaworu wastegate stąd jego 75 km i 150 Nm ale za to pali mniej niż 90 konny i ma czystsze spaliny. Ale mimo wszystko silnik ten ma oznaczenie 1.9DI Wiem ze to TDI, ale chyba nie czytales ze zrozumieniem :razz: :mrgreen:
  7. Czuc, zwlaszcza gdy masz q.
  8. Moj stary 1Z jak go zaraz kupilem nie puscil ani jednego bączka , mimo ze byl mocno wysilony, teraz czasem przy pełnym bucie leci obłok czarnego dymu :twisted:
  9. baskecior odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Elektryka i Oświetlenie
    Problemem może być uszkodzona poduszka, przewód do którejś z poduszek, lub fizyczny jej brak. Zapnij VAG`a i zacznij od odczytu błedów ze sterownika poduszek. Będziesz miał czarno na białym co nie działa. Każda awaria odnotowane jest w ECU w postaci błedu.
  10. dokladnie tak jest ....... BTW słyszalem ze przy gwałtownym ruszaniu (daniu w palnik) klima (agregat) na moment sie wylacza (za pomoca jakiego sprzegla czy cos) moze ktos o tym slyszal i wie cos wiecej ...... juz wiem gdzie to czytalem : http://forum.tdi-tuning.pl/viewtopic.php?t=2346&highlight=klima Wyłacza się , nie czujesz tego w swoim TDI`ku?
  11. :razz: sliczny, a nie nie zaladny instrukcja do modelu od sierpnia 99 czyli po 2 lifcie czyli ciebie to dotyczy szczęsciarz pds. lubię duze wyświetlacze :mrgreen: Ja tez, ten nowy jakichs kaprawy jest :mrgreen:
  12. baskecior odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Silnik i Układ Napędowy
    Chyba w Toruniu musze z Tobą poważnie porozmawiać :twisted:
  13. baskecior odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Małe OT A założymy się że się da :mrgreen: A założymy się że nie ? Moje B4 TDI przez 3 lata było ganiane jak wściekły pies, ci ktorzy mnie znaja , wiedza ze to były tortury ... jakos silnika nie przekreciłem, ale faktem jest ze oliwa i serwis zawsze byl na czas.
  14. baskecior odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Silnik i Układ Napędowy
    Na naklejce we wnęce koła zapasowego jest numer silnika. Wpisz go na forum a my go zdekodujemy i tajemnica sie rozwiąze.
  15. To ja jeszcze poszerze twoją wiedze i dodam 115KM 75 KM to nie TDI ale DI (takie niedoje....ne TDI) :mrgreen:
  16. Z ciekawosci , sprawdź dawki korekcyjne, u mnie na 3-cim cylindrze mam 2 mg/skok i mniemiam ze ten wtrysk akurat chyba juz umiera, moze u Ciebie jest podobnie ?
  17. baskecior odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Silnik i Układ Napędowy
    Oczywiście że B6. Jakość wykonania, komfort i ergonomia Audi Vs. Skoda jest nieporównywalna. Nawet w O2. Sam bardzo lubie Octavki, ale do OOOO nie ma co ich po prostu porownywac. Silnik 2.0 TDI niesamowity to fakt, ale nadal siedzi w Skodzie, moze gdybym nie mial paru Audi kupilbym O2, ale w takiej sytuacji .... zdecydowanie B6 AWX.
  18. Bardzo ładna bliźniaczka. Szkoda że z tym akurat silnikiem , ale za to ładnie wyposazona i na ładnych felgach Gratuluję
  19. Mi wychodzi jakies 7-7,5/100 i mniej nie chce. Styl jazdy z przewaga emeryta (przy 2500 rpm zmiana biegu) ale 30% jazdy raczej dynamicznej (zmiana przy 4500-5000 rm), czyli tak jak lubię :twisted: AFN quattro rzecz jasna, bo b4 pali od 7-8 ON,OO,OR lub czego tam mu naleję :mrgreen:
  20. W sklepach z wężami do hydrauliki siłowej znajdziesz zmainny kawałek węża za ... 5zł ...
  21. Klimę trzeba odgrzybić
  22. Na co ci ten szyberdach??? co by czółko zjarać, jak jest klima to to zbędny bajer Widzisz ... jadac wieczorkiem przez las lub powoli w trasie wole miec otwarty dach niz sie dusic nawet z klimą dokladnie tak .... B4 TDI to mialo ... to byly czasy ..... jednak szyber daje duzo frajdy .......... Oj tak , łezka się w oku kręci jak sobie przypominam zloty ... jeździło się w otwartym dachu ... :twisted:
  23. Do quattro sa drozsze amortyzatory i pare elementow zawieszenia, inny wydech. MAsz dodatkowo dyfer w ktorym trzeba czasem zmienic olej. Nie slyszalem zeby komus sie quattro zepsuło.
  24. Odczekać, dołożyć parę zł i kupić B6 AWX (AVF) quattro.
  25. Na co ci ten szyberdach??? co by czółko zjarać, jak jest klima to to zbędny bajer Widzisz ... jadac wieczorkiem przez las lub powoli w trasie wole miec otwarty dach niz sie dusic nawet z klimą

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.