Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

baskecior

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez baskecior

  1. Mowilem Ci juz wczoraj ze obstawiam alternator a scisle to ze ktoras lopatka świszczy
  2. Mój AFN`ek quattro ma nalatane 278 kkm i generalnie w mieście nie zamieniłbym go na nic innego. Kopie od dołu bardzo fajnie, może mocy nieco za mało jak na autko które waży 1500 kg, ale myśle ze lekkie wspomaganie ze strony MT rozwiąże wszelkie problemy.
  3. Obstawiam alternator i zagiętą łopatkę.
  4. To seryjny motorek, tyle że staram się dbać o niego i robić naprawy na bieżąco. Ot cała tajemnica
  5. NIczym sie nie martw. Twoj motor wyjatkowo mało olejku spożywa
  6. baskecior odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.9TDI
    Kontrolka musi zgasnąc natychmiast przy taich temp jakie mamy na dworzu obecnie. Świece żarowe zaczynają pracować w pełni dopiero przy -5 st C ... powyżej tej temp zdrowy klekot musi palić jak należy. Największe znaczenie ma stan wtrysków, kąt wtrysku , zdrowe aq etc ... zresztą w 10 przykazaniach wszystko jest opisane
  7. 6,5 l. Spuść wszystko odpinając rurę przy termostacie i na dole chłodnicy. Później mordęga z odpowietrzaniem , ale jakos dasz radę :mrgreen:
  8. Jak naprawie to napewno opiszę. Bez obaw
  9. Dzieki za podpowiedzi. W wolnej chwili musze poszukac i naprawic. Dam cynk co i jak. :mrgreen:
  10. baskecior odpowiedział(a) na adasn temat w Audi A4/S4 B6
    B6 w avancie to poezja. Szkoda ze pod maską nie siedzi AKE :mrgreen: Śliczna. :twisted:
  11. te wtyki za tablicą - trzeba zdjąćBTW - gdzie ty w naszym kraju tempomatu używasz ?? :shock: Wszedzie gdzie sie da i bardzo czesto. :mrgreen:
  12. Pytan ponieważ zaczyna mi szwankować właśnie ten element (wskazówka prędkościomierza potrafi sobie skakać dość dowolnie). Szczegolnie dokuczliwe jest to w czasie jazdy z wlaczonym tempomatem. Dzięki.
  13. Jestem po piwrwszej dluzszej trasie. 1450 km z czego ok 1050 km po trasie z predkosciami raczej umiarkowanymi (90-140) + jazda po Krakowie ok 120 km + reszta to jazda po górach i serpentynach i tutaj sie nie oszczedzalem. Srednie spalanko 6,45l. /100 km. Generalnie spalil 0,45 l wiecej niz fabryka pisze :mrgreen:
  14. Zapnij VAG`a. To wyglada na awarie przeplywki lub pedalu gazu.
  15. gdzieś czytałem, że 50zł Jaki wydruk .. nasze ASO nie maja jakiegokolwiek stalego linku z |ASO z zagramanicy. Lipa i tyle. Jedyna historia to taka dostarczana mailem grzecznosciowo. That`s the word.
  16. Pęknięta linka mechanizmu regulacji doprowadziła do uszkodzenia tylnej maskownicy fotela oraz mojego bólu kręgosłupa. Rozebrałem fotel i kawałek profila aluminiowego podpiera mechanizm podparcia odcinka lędźwiowego. W wolnej chwili zakupię linkę i naprawię fotel. Chętnym opowiem co i jak rozłożyć/złożyć.
  17. Pikuś, zaczynam się powaznie zastanawiać nad wycieczką do ASO ... :???:
  18. Pikuś, jedyne co umiem o zdjąć materiał , po prostu trzyma się na uszczelkach. Nie zawracałbym sobie głowy gdyby nie to że dziś szybciorem zaliczyłem trasę 150 km i naprawdę rozbolał mnie kręgosłup
  19. Witam Czy ktoś z Was wie jak rozebrać część górną fotela kierowcy ? Uszkodził mi się mechanizm regulacji podparcia części lędźwiowej, mój kręgosłup cierpi a ja nie potrafię rozebrać fotela. Z góry dziękuję za podpowiedzi.
  20. Dokładnie tak. Chodzi o to żeby czas kradziezy wydłużyć maksymalnie ... wtedy masz sznasę najść złodzieja na goracym uczynku i połamać mu kręgosłup. Sam założyłem Proximę, i faktucznie ma sporo możliwośći (moduł konfortu z domykaniem drzwi, szyb ) , ale programuje się go wujowo ... :mrgreen:
  21. baskecior odpowiedział(a) na andrzejz temat w 1.9TDI
    oj przesadzasz ..... z tego co czytałem i doswiadczyłem na własnej skorze to tylko Ty miales "problemy z wtryskami od AFN-a" ... ;-) jezeli zmieniac to tylko na AFN-a .... :twisted: Ja tylko powiedziałem swoje :mrgreen:
  22. Brawo wyobrażam sobie Twojego banana na twarzy :mrgreen: nie rozumiem dlaczego tak póżno. Czy fabryka przypadkiem nie podaje trochę więcej tych niutków niż 285 ? Późno bo brak czasu , a fabryka daje 285Nm dla skrzyni 5 i 310Nm dla skrzyni 6 AVF
  23. baskecior odpowiedział(a) na andrzejz temat w 1.9TDI
    Po moich perturbacjach z AFN`owskimi , sugeruje wstawic 1Z`towskie.
  24. oj chyba chciales powiedziec AHU ... ;-) P.S ładne TDI ... :twisted: Jedna cholera :mrgreen:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.