Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

baskecior

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez baskecior

  1. 5RQ = outer right rear view mirror: convex 5SL = outer left rear view mirror: non-spherical To wyskoczyło mi w czasie dekodowania kodów z naklejki , czy którys z kolegów, który ma takie 2 pozycje, mogłby sprawdzić czy u niego są grzane lusterka ?
  2. baskecior odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.9TDI
    Spanky, nie każy silnik jest identyczny, nie w każdym motorku zejdziesz na 2,8 ... po to producent właśnie wymyślił adaptację ... W większości AFN/AVG nie udało mi się zejść niżej niż 3,3 mg/h, ty masz jakichś wyjątkowo chętnie współpracujący egzemplarz :twisted:
  3. Mają. To normalne TDI, tyle że turbinka słabiej dmucha ... silnik typowo obliczony na milion km ...
  4. Silnik: odczytać błedy, przeanalizować statycznie bloki 000 (basic settings - sprawdzić kąt wtrysku), 013, dynamicznie bloki: 003,008,011. ABS: odczytać błędy Airbag: odczytać błędy Klima: odczytać błędy Jeśli w którymkolwiek module wystąpią błedy, należy je zapisać sobie na kartce, po czym usunąć, ale jednocześnie przenalizować źródło ich występowania, po czym spróbować je wyeliminować. Analiza bloków silnika bezwzględnie do wykonania, pomimo braku błędów.
  5. Pierwsze slysze. Ja zakupilem w sklepie za okolo 12 zl lub drozej, nie pamietam. imbus to chyba 17, a Torx wpustowy chyba 16 ale na 100% nie jestem pewien. Nie masz korka z kulką pośrodku ? W takim razie masz nieoryginalny, ale przyjemniejszy w obsłudze :mrgreen:
  6. baskecior odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.9TDI
    Czy taka dawka wyświetla Ci się , gdy masz wyłaczone wszystkie odbiorniki pradu oraz klimę ? U mnie fabrycznie stoi ok 4,4-5 mh/h a najniżej udało mi się zejść na ok 3,6 mg/h
  7. baskecior odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.9TDI
    Moge potwierdzić że adaptacja to bułka z masłem, osobiście wykonywałem ją w Audi,Skodzie,Passacie etc ... Oczywiscie nalezy ja wykonywac spokojnie , uwaznie obserwując w które bloki wchodzimy i które wartości zmieniamy
  8. 7 litrów ma rezerwa paliwa.
  9. Temperatura spawdzana na VAG`u czy na desce ? Jesli to temp z VAG`a to termostat do wymiany ...
  10. Wymień nie zwlekając ani chwili. Dotyczy to wymiany oleju w skrzyni oraz tylnim moście. Koszt takiej imprezy u mnie nie przekroczył 210 zł (olej) i 20 zł (wymiana). Do odkręcenia korka w skrzyni potrzebny jest specjalny klucz dostępny tylko w ASO. W dyfrze jest zwykła śruba sześciokątna (chyba imbus 10 lub 12).
  11. Wydawało mi się że juz wiesz że to AHU ... przyjmujemy zakłady ? :twisted:
  12. Osobiscie odlat kilkunastu kupuje uzywane egzemplarze z pewnego niezlodziejskiego źrodła. Ceny o 50% niższe a nigdy nie zdzraylo mi sie aby sprzet nawalił. Jesli kupujemy sprzet markowy to raczej problemow z nim nie bedzie - wazna jest uczciwosc sprzedajacego oraz nasze umiejetnosci oceny sprzetu.
  13. Jeden tłok z pierścionkami = 600 zł Remont głowicy = 400 zł Rozrząd=500 zł Jeśli reszta gra to osobiście naprawiałbym. Jeśli reszta mocno zużyta = kupić AFN`a :mrgreen:
  14. Sprawdź czy mechanik poprawnie ustawił kąt wtrysku. Możliwe że po wymianie rozrządu kąt został mocno przyśpieszony, stąd silny stukot na wolnych obrotach. Przyjrzałbym sie rowniez robocie mechanika, mozliwe ze coś spaprał i bije jakaś rolka czy napinacz ... Generalnie -> VAG do łapki, podpiąć i sprawdzić na dzień dobry kąt. Jeśli trzyma okolice 49-51 - jest ok, jeśli wartosc bedzie znacznie wyzsza - trzeba skorygowac. Jesli kat jest ok , trzeba szukac przyczyny w rozrzadzie.
  15. baskecior odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.9TDI
    1. Nieprawda. Miewałem już uszkodzoną świecę, która trzymała prawidłową rezystancję, a niestety nie grzała 2. To jest prawidłowy i jedyny w 100% sposób na sprawdzenie
  16. Naklejka we wnęce koła zapasowego i sposób znaleznienia kodu silnika powodzenia
  17. Naprawdę piękny B6 Avant z jednym ze słusznych motorków. Gratuluję. Dopełnieniem byłoby quattro. Na dzień dobry od razu wyrwij bezpiecznik od ASR`u
  18. Ciemny film bo krecony aparatem i do tego w nocy ... Muzyka to:"Maxx - Get a way" , tak - stare dobre czasy ...
  19. Drift Próbka możliwości traktora quattro :twisted:
  20. baskecior odpowiedział(a) na Nomal temat w 1.9TDI
    1. Zapnij VAG`a 2. Możliwości to: - uszkodzone N75 - uszkodzony lmm - jesli bardzo mocno kopci to dziura w wężach gumowych
  21. Przewody OBD2 - www.viaken.pl Program VAG-COM do zakupienia w internecie.
  22. Kolego. Tutaj nie chodzi o skasowanie błędów,ale znalezienie ich przyczyny o wykonanie pełnej doagnostyki, przez doświadczonego mechanika/diagnostę/hobbystę/zboczeńca dieslowego :mrgreen: Do tego trzeba trochę wiedzy i sprzet ktory nomen-omen mozna kupic izorganizowac samemu. Przy odrobinie chęci mozesz kupic sobie interfejs, wykorzystać notebooka i korzystajac z naszej pomocy wykonac samodzielnie pomiary odpowiednich bloków diagnostycznych. Wtedy mozemy Ci pomóc nawet na odległość ... resztę sobie doczytaj w archiwum forum lub pytaj ...
  23. AJM i ATJ figuruje w ETCE w konfiguracji z quattro.
  24. baskecior odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.9TDI
    1. Proszę nie spamować koledzy. 2. EOT: Jeszcze nie wiecie jak bardzo byście chcieli mieć taką jedną PaDakę ... :twisted:
  25. baskecior odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.9TDI
    NIe ma w PD czegos takiego jak kąt wtrysku. Względem czego zmierzysz kąt jak nie ma pompy ... wszystkim rządzi ECU. Każdy wtrysk sterowany jest elektronicznie a nie mechanicznie tak jak w systemach z pompą rotacyjna.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.