Treść opublikowana przez baskecior
-
[B5 1.9 TDI] Brak ciśnienia w Turbinie
Ja bym zaczal od zapiecia VAG`a a jesli ten wykaze ze organizm zdrowy , wtedy zaprosiłbym Niunię na wycieczkę po autostradzie celem odetkania kata. Jak to nie pomoże, wtedy nalezy użyćmłotka i przecinaka celem usunięcia raka z wydechu :twisted:
-
Technologia czy Pojemność ??
Przy takim wyborze wziąłbym ten drugi. Ten pierwszy to stary paliwożłop bez szans na rozsądne mody. Ten drugi nowoczesniejszy, na suszarce, z którego wyciągniesz spokojnie +30 KM i 50 Nm. Niemniej chciałbym poznać jeszcze producenta tych motorynek, a domyślam się z dziwacznych pojemności że to jakaś japońszczyzna :mrgreen: Pierwszy silnik pojeździ pewnie dłużej ale zrujnuje właściciela, za zaoszczędzone pieniądze na paliwie będzie można wymienić drugi silnik po 300 tys km. Niemniej osoboście nie wziąłbym żadnego z nich ... sami wiecie dlaczego :mrgreen: :twisted:
-
[B5 1.9 TDI] Brak ciśnienia w Turbinie
Czy za autem jest widoczne silne kopcenie ? Jaki jest v-max ?
-
[2.5 TDI] dlaczego go tak krytykują.
Co bys chciał jeszcze wiedzieć ? Ten motor ma słabe wałki i siadające turbawki. Oczywiście wszystko należy do poprzedniego właściciela, niemniej awaryjność jest taka a nie inna. Tak czy inaczej będziesz chciał to kupisz i tyle.
-
[B5 AFB] świece żarowe???jakie??
BERU, choć tak naprawdę nie ma reguły ile wytrzymają czasu świece żarowe.
-
[B5 TDI] żywotnosc, pytanie glownie do dlugodystansowcow
no wlasnie Ty masz raczki od drzwi powycierane a ja jeszcze nie .... i ja mam cudowne białe zegary ..... :twisted: Porysowane a nie powycierane. Jakaś pani ze szponami widać jeździła. A zegary to masz nieładne. Ładne masz xenony. :mrgreen:
-
[B5 TDI] żywotnosc, pytanie glownie do dlugodystansowcow
Spanky, moze poza plastikami w drzwiach , te są fatalnej jakości. Reszta wyśmienita i do tego te cudowne czerwone zegary :twisted:
-
[b5 1.9TDI AFN]-czujnik cisnienia i cis w kol dolotowym
Dla swietego spokoju potestowac j.w.
-
[B5 TDI] żywotnosc, pytanie glownie do dlugodystansowcow
Mój kondon ma 280 kkm na szafie i trzyma się pięknie kupy. NIc nie trzeszczy a dolegają mu typowe przypadłości 10-latka. Tu i ówdzie jakaś gumka, poducha trzesczy na dużej dziurze, zawieszenie wydechu do wymiany i pare rzeczy w zawieszeniu. Generalnie te motory robia po 400-600 tys km bez remontu. Długa droga przed twoim autem pod warunkiem ze wczesniej nie jeździł rzeźnik.
-
[b5 1.9TDI AFN]-czujnik cisnienia i cis w kol dolotowym
Jezuuuuu ... Na bank wysrany czujnik. Podmienić, potestować i doprowadzić do porządku. Pomoże VAG i analiza bloku 011 dynamicznie.
-
[B5]Jak to jest z Automatami????
W automacie ważny jest zapach płynu w skrzyni. Jeśli śmierdzi spalenizną to nie jest dobrze. Obligatoryjna wymiana co 60 tys km + wszystkie filtry. Automat zadbany = przekładnia doskonała.
-
Znaczenie kodów
Nie prosciej odczytac kod silnika ktory napisany jest wytłuszczonym drukiem ? Po co iść do celu naokoło ... ?
-
Dobry mechanik w Łodzi
Wpadnij na spota do Łodzi , to polecę Ci kogoś Szczegóły spotów tutaj: http://www.audiklub.org/phpBB2/viewtopic.php?t=7337
-
[B7 2.0 TDI] Nareszcie-mam,odebrałem...moja Niunia ;-) mniam
Fajna, szkoda że nie avant i quattro :mrgreen: PS: wpadnij na spota w poniedziałek to obejrzymy w realu, szczegóły tutaj: http://www.audiklub.org/phpBB2/viewtopic.php?t=7337
-
[ALL TDI] Jaki olej do tdi?
ach te przebiegi ... 10-letnie TDI i 154 tys ... ;-) jak nie ubywa Ci oliwy,silnik klekocze jak nalezy to nic nie zmieniaj ... lej pelen syntetyk ... pamietaj to najlepsza oliwa dla TDI .... :twisted: Nic dodać nic ując :mrgreen:
-
Chiptuning samamu ... co potrzebne?
80 Euro program , do kupienia u Niemców,lajtowy na 130 KM, kości po 30 zeta za sztukę max. Sam się zastanawiam czy nie skorzystać. Może jakieś namiary. Gadałem o tym z kolegą który mi autko przytarmosił, odświeżę temat i dam znać
-
[B5 AFB] dziwna sprawa 2,5 tdi
Wymien filtr na normalny i zobacz czy sie poprawi. W/g mnie autko nie oddycha, bo mu powietrza brakuje ... dlatego kopci ... Chyba że przy okazji coś uszkodziłeś i lader pompuje w atmosferę ... mogłeś też uszkodzić przepływkę ... Zapnij VAG`a i szukaj dziury w całym
-
OCENCIE TO .....
Z zewnątrz wygląda ładnie, może tak więcej fotek i info o wypasiku ? :mrgreen: Cena spora, ale może egzemplarz wart ceny Co do olejku to lej pełnego syntetyka zgodnego z normą VW 50501.
-
Chiptuning samamu ... co potrzebne?
80 Euro program , do kupienia u Niemców,lajtowy na 130 KM, kości po 30 zeta za sztukę max. Sam się zastanawiam czy nie skorzystać.
-
[B6] Kontrolka ostrzegawcza
Kup w Polsce interfejs i podepnij się lapkiem.
-
[B6 AVJ] Napęd quattro a palenie gum
Ja na razie trenuję na plażach wokół Zalewu Jeziorsko ... wczoraj też bączki kręciłem i nie powiem żebym nie wzbudził zainteresowania ... podjeżdzałem pod samą wodę , skręt i ... ósemeczki aż miło , tylko piach spod kół leciał ... :twisted:
-
[A4 1.9 TDI AVG] syczenie . . .
tez mi sie tak wydaje ze dzwiek dochodzi od alternatora ... ale musze byc pewny ...... :twisted: .... jutro jade na dokladna diagnoze i zobaczymy co sie wysrało ..... Ktos mi ostatnio wypomiał że za czesto uzywam słowa "wysrać" ... chyba Ty też ... :twisted: no i sprawa wyjasniona ... autko zostało osłuchane i padlo na rolke od alternatora (to ona wydaje taki fajny dzwiek jak by powietrze schodziło) ... nic z tym nie robie bo po co ... poprostu tak ma byc i juz ... ;-) Tyle strachu o wysr..... sorki o padnieta rolkę ... :twisted:
-
[B5 1.9 TDI AFN] brak mocy+dziwne zachowanie przy odpalaniu
Przepływka, lub czujnik temperatury :mrgreen: Zapnij VAG`a.
-
[A4 1.9 TDI AJM '00] - Pierwszy serwis po zakupie
Rozrząd, filtry (wszystkie), olej w skrzyni, silniku, wspomaganiu, płyn chłodniczy, wywalić katalizator (przy okazji). Zadzwonić do ASO i potzwierdzić przebieg.
-
[A4 1.9 TDI AVG] syczenie . . .
tez mi sie tak wydaje ze dzwiek dochodzi od alternatora ... ale musze byc pewny ...... :twisted: .... jutro jade na dokladna diagnoze i zobaczymy co sie wysrało ..... Ktos mi ostatnio wypomiał że za czesto uzywam słowa "wysrać" ... chyba Ty też ... :twisted: