Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

baskecior

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez baskecior

  1. Ja bym zaczal od zapiecia VAG`a a jesli ten wykaze ze organizm zdrowy , wtedy zaprosiłbym Niunię na wycieczkę po autostradzie celem odetkania kata. Jak to nie pomoże, wtedy nalezy użyćmłotka i przecinaka celem usunięcia raka z wydechu :twisted:
  2. baskecior odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Silnik i Układ Napędowy
    Przy takim wyborze wziąłbym ten drugi. Ten pierwszy to stary paliwożłop bez szans na rozsądne mody. Ten drugi nowoczesniejszy, na suszarce, z którego wyciągniesz spokojnie +30 KM i 50 Nm. Niemniej chciałbym poznać jeszcze producenta tych motorynek, a domyślam się z dziwacznych pojemności że to jakaś japońszczyzna :mrgreen: Pierwszy silnik pojeździ pewnie dłużej ale zrujnuje właściciela, za zaoszczędzone pieniądze na paliwie będzie można wymienić drugi silnik po 300 tys km. Niemniej osoboście nie wziąłbym żadnego z nich ... sami wiecie dlaczego :mrgreen: :twisted:
  3. Czy za autem jest widoczne silne kopcenie ? Jaki jest v-max ?
  4. Co bys chciał jeszcze wiedzieć ? Ten motor ma słabe wałki i siadające turbawki. Oczywiście wszystko należy do poprzedniego właściciela, niemniej awaryjność jest taka a nie inna. Tak czy inaczej będziesz chciał to kupisz i tyle.
  5. BERU, choć tak naprawdę nie ma reguły ile wytrzymają czasu świece żarowe.
  6. no wlasnie Ty masz raczki od drzwi powycierane a ja jeszcze nie .... i ja mam cudowne białe zegary ..... :twisted: Porysowane a nie powycierane. Jakaś pani ze szponami widać jeździła. A zegary to masz nieładne. Ładne masz xenony. :mrgreen:
  7. Spanky, moze poza plastikami w drzwiach , te są fatalnej jakości. Reszta wyśmienita i do tego te cudowne czerwone zegary :twisted:
  8. Dla swietego spokoju potestowac j.w.
  9. Mój kondon ma 280 kkm na szafie i trzyma się pięknie kupy. NIc nie trzeszczy a dolegają mu typowe przypadłości 10-latka. Tu i ówdzie jakaś gumka, poducha trzesczy na dużej dziurze, zawieszenie wydechu do wymiany i pare rzeczy w zawieszeniu. Generalnie te motory robia po 400-600 tys km bez remontu. Długa droga przed twoim autem pod warunkiem ze wczesniej nie jeździł rzeźnik.
  10. Jezuuuuu ... Na bank wysrany czujnik. Podmienić, potestować i doprowadzić do porządku. Pomoże VAG i analiza bloku 011 dynamicznie.
  11. W automacie ważny jest zapach płynu w skrzyni. Jeśli śmierdzi spalenizną to nie jest dobrze. Obligatoryjna wymiana co 60 tys km + wszystkie filtry. Automat zadbany = przekładnia doskonała.
  12. Nie prosciej odczytac kod silnika ktory napisany jest wytłuszczonym drukiem ? Po co iść do celu naokoło ... ?
  13. Wpadnij na spota do Łodzi , to polecę Ci kogoś Szczegóły spotów tutaj: http://www.audiklub.org/phpBB2/viewtopic.php?t=7337
  14. Fajna, szkoda że nie avant i quattro :mrgreen: PS: wpadnij na spota w poniedziałek to obejrzymy w realu, szczegóły tutaj: http://www.audiklub.org/phpBB2/viewtopic.php?t=7337
  15. ach te przebiegi ... 10-letnie TDI i 154 tys ... ;-) jak nie ubywa Ci oliwy,silnik klekocze jak nalezy to nic nie zmieniaj ... lej pelen syntetyk ... pamietaj to najlepsza oliwa dla TDI .... :twisted: Nic dodać nic ując :mrgreen:
  16. 80 Euro program , do kupienia u Niemców,lajtowy na 130 KM, kości po 30 zeta za sztukę max. Sam się zastanawiam czy nie skorzystać. Może jakieś namiary. Gadałem o tym z kolegą który mi autko przytarmosił, odświeżę temat i dam znać
  17. Wymien filtr na normalny i zobacz czy sie poprawi. W/g mnie autko nie oddycha, bo mu powietrza brakuje ... dlatego kopci ... Chyba że przy okazji coś uszkodziłeś i lader pompuje w atmosferę ... mogłeś też uszkodzić przepływkę ... Zapnij VAG`a i szukaj dziury w całym
  18. Z zewnątrz wygląda ładnie, może tak więcej fotek i info o wypasiku ? :mrgreen: Cena spora, ale może egzemplarz wart ceny Co do olejku to lej pełnego syntetyka zgodnego z normą VW 50501.
  19. 80 Euro program , do kupienia u Niemców,lajtowy na 130 KM, kości po 30 zeta za sztukę max. Sam się zastanawiam czy nie skorzystać.
  20. Kup w Polsce interfejs i podepnij się lapkiem.
  21. Ja na razie trenuję na plażach wokół Zalewu Jeziorsko ... wczoraj też bączki kręciłem i nie powiem żebym nie wzbudził zainteresowania ... podjeżdzałem pod samą wodę , skręt i ... ósemeczki aż miło , tylko piach spod kół leciał ... :twisted:
  22. tez mi sie tak wydaje ze dzwiek dochodzi od alternatora ... ale musze byc pewny ...... :twisted: .... jutro jade na dokladna diagnoze i zobaczymy co sie wysrało ..... Ktos mi ostatnio wypomiał że za czesto uzywam słowa "wysrać" ... chyba Ty też ... :twisted: no i sprawa wyjasniona ... autko zostało osłuchane i padlo na rolke od alternatora (to ona wydaje taki fajny dzwiek jak by powietrze schodziło) ... nic z tym nie robie bo po co ... poprostu tak ma byc i juz ... ;-) Tyle strachu o wysr..... sorki o padnieta rolkę ... :twisted:
  23. Przepływka, lub czujnik temperatury :mrgreen: Zapnij VAG`a.
  24. Rozrząd, filtry (wszystkie), olej w skrzyni, silniku, wspomaganiu, płyn chłodniczy, wywalić katalizator (przy okazji). Zadzwonić do ASO i potzwierdzić przebieg.
  25. tez mi sie tak wydaje ze dzwiek dochodzi od alternatora ... ale musze byc pewny ...... :twisted: .... jutro jade na dokladna diagnoze i zobaczymy co sie wysrało ..... Ktos mi ostatnio wypomiał że za czesto uzywam słowa "wysrać" ... chyba Ty też ... :twisted:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.