Treść opublikowana przez baskecior
-
Zmiana oleju
Bla,bla,bla ... Pojeźdź na mineralnym nieco dłużej i pogadaj ze swoją turbina ...
-
jak czesto myjecie swoje auto?
B4 raz w tygodniu a A4 czasem i 3 razy jesli jest taka potrzeba. :mrgreen:
-
A4 1,9 TDI AVANT 97/98 rok
Śliczna, szkoda że 1Z
-
[B5 AFN] Wyciszenie pracy silnika TDI??
Zdaje sie ze masz chipa tak ? NIe spodziewaj sie ze twoj silnik bedzie pracowal cicho. Jesli ma byc cichy kup nowki wtryski , wywal chipa a dawkę ustaw na 9 mg/skok. Bedzie cisza ... mułowatość też :twisted:
-
Zmiana oleju
Jeśli motor zdrowy to zmieniaj. U mnie od zmiany minelo 2 lata i nic sie nie dzieje
-
Awaryjność Audi
Zdaje się ze quattro-pete opisywał swoje problemy z B6 , bylo to jakichś czas temu na forum AKP ... nie zostawił suchej nitki na B6 :/
-
[ALL TDI] Jaki olej do tdi?
powodzenia,możesz zacząc szukac silnika A to dlaczego ? To jest bardzo dobry olej, dedykowany dla TDI, jeden z najlepszych jakie robią. Jeśli mu nie brał wcześniej za dużo oleju, to na tym spokojnie polata. Niewykluczam, że przy następnej zmianie zamiast obecnego M1 5W50, zaleję własnie ten M1 0W40. Nie zmienia sie z polsyntetyka na syntetyk,gdyz olej pelny syntetyk ma wlasciwosci czyszczące i usuwa nagar,a jezeli takowy powstał w twoim silniku to nastapi rozczelnienie,a co za tym idzie silnik bedzie sobie troszke rzygał i klekotał jak szalony I niech mi nikt nie pier.... ze mozna sobie zmieniac olej jaki sie tylko komu podoba nie patrzac co bylo lane wczesniej Pozwole sie nie zgodzic , a na dowód mojej tezy zapraszam do oględzin mojego kondonowatego 1Z`ta. :mrgreen: Przeszedlem ze strupowatego Castrola minerała na pełny syntetyk Shella. Kondon odpalał w największe mrozy zatankowany OO.
-
B6 avant ladniejsze od B7 avant ??
B6 B6 i jeszcze raz B6 Najpiękniejszy avant w historii Audi to B6. B7 to stylistyczna qpa , a w avancie - nie chce sie nawet komentowac.
-
Moja Audi A4 (w plenerze...)
Ehhhh to auto gra na moich uczuciach ... :mrgreen:
-
[B5 AAH] Wymiana tarcz i klocków samodzielnie
Warto również pod ręką mieć Coca-Colę , na wypadek gdyby się śruby pozapiekały ...
-
jakie auto do 17tys,zl.
... od razu z mieczem samurajskim do rytualnego sepuku :mrgreen:
-
SILNIK 1,6
Szkoda zabawy. Silnik nierozwojowy z uwagi na brak suszarki. Można podnieść moc o kilka % ale paliwo trzeba będzie lać wiadrami.
-
Powtarzające sie problemy z pedałem gazu
Autko ma wypadkową przeszłość?
-
jakie auto do 17tys,zl.
A80 TDI Avant
-
[1.9TDI] Wymiana rozrządu
W 1Z`cie przejezdzilem 2 wymiany reozrzadu bez wymiany pompy wody ... nadal dziala jak nalezy ten twoj 1 Z to chyba jakis Special Edition ..... :twisted: Specjal gniotsa bucior edition ... :twisted:
-
[B5 1Z] Jaki olej do A4 tdi z 95 r?
Pełny syntetyk.
-
[1.9TDI] Wymiana rozrządu
W 1Z`cie przejezdzilem 2 wymiany reozrzadu bez wymiany pompy wody ... nadal dziala jak nalezy
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
NIE :twisted: Są zakochani w TDI ... ot co :razz: :mrgreen:
-
[B5 1Z] Przecieka pompa wtryskowa
Cieknie raczej albo z wezyka paliwowego albo przelewów albo zakrętki na wezykach wysokocisnieniowych. Obejrzyj to na spokojnie.
-
[1.9TDI] Moje Audi jest leniwe.. :-\
hmmmm jezeli jedno i drugie (kierownice,wysrany N75) powoduje nadmierny wzrost ciśnienia doładowania to dlaczego tryb awaryjny wystepuje tylko przy wysranym N75 ... jest to troszke dla mnie nie logiczne ..... wychodzi na to ze komp wie ze wysral sie N75 i przechodzi w notlauf ... a przy zapieczonych kierownicach olewa temat ... ;-) jakos dla mnie to sie nie trzyma kupy .... ale oczywiscie moge sie mylic ... TDI traktuje jako hobby w wolnym czasie i specem w tej dziedzinie nie jestem ..... P.S a forum jest po to zeby sobie takie sprawy wyjasnic ... ;-) :mrgreen: To ja sie nie wtrancam ...
-
[1.9TDI] Wymiana rozrządu
Powtarzana paplanina. Pompa jesli sie ie wysra to jeździć będzie , nie ma reguły,
-
[1.9TDI] Wymiana rozrządu
Rolka mała, rolka napinająca, pasek a przy okazji pasek wielorowkowy i obejrzec sprzegło klimy.
-
[1.9TDI] Moje Audi jest leniwe.. :-\
Przy zapieczonych kierownicach notlauf ? :shock:
-
Cechy i wady silnika 2,5 TDI V6?
Do czasu az nie pierd....lną wałki rozrządu ... wtedy zaczniesz inaczej śpiewac ... :roll:
-
[1.9TDI] Moje Audi jest leniwe.. :-\
NIc podobnego ...