Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

baskecior

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez baskecior

  1. Bla,bla,bla ... Pojeźdź na mineralnym nieco dłużej i pogadaj ze swoją turbina ...
  2. B4 raz w tygodniu a A4 czasem i 3 razy jesli jest taka potrzeba. :mrgreen:
  3. Śliczna, szkoda że 1Z
  4. Zdaje sie ze masz chipa tak ? NIe spodziewaj sie ze twoj silnik bedzie pracowal cicho. Jesli ma byc cichy kup nowki wtryski , wywal chipa a dawkę ustaw na 9 mg/skok. Bedzie cisza ... mułowatość też :twisted:
  5. Jeśli motor zdrowy to zmieniaj. U mnie od zmiany minelo 2 lata i nic sie nie dzieje
  6. Zdaje się ze quattro-pete opisywał swoje problemy z B6 , bylo to jakichś czas temu na forum AKP ... nie zostawił suchej nitki na B6 :/
  7. powodzenia,możesz zacząc szukac silnika A to dlaczego ? To jest bardzo dobry olej, dedykowany dla TDI, jeden z najlepszych jakie robią. Jeśli mu nie brał wcześniej za dużo oleju, to na tym spokojnie polata. Niewykluczam, że przy następnej zmianie zamiast obecnego M1 5W50, zaleję własnie ten M1 0W40. Nie zmienia sie z polsyntetyka na syntetyk,gdyz olej pelny syntetyk ma wlasciwosci czyszczące i usuwa nagar,a jezeli takowy powstał w twoim silniku to nastapi rozczelnienie,a co za tym idzie silnik bedzie sobie troszke rzygał i klekotał jak szalony I niech mi nikt nie pier.... ze mozna sobie zmieniac olej jaki sie tylko komu podoba nie patrzac co bylo lane wczesniej Pozwole sie nie zgodzic , a na dowód mojej tezy zapraszam do oględzin mojego kondonowatego 1Z`ta. :mrgreen: Przeszedlem ze strupowatego Castrola minerała na pełny syntetyk Shella. Kondon odpalał w największe mrozy zatankowany OO.
  8. baskecior odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    B6 B6 i jeszcze raz B6 Najpiękniejszy avant w historii Audi to B6. B7 to stylistyczna qpa , a w avancie - nie chce sie nawet komentowac.
  9. Ehhhh to auto gra na moich uczuciach ... :mrgreen:
  10. Warto również pod ręką mieć Coca-Colę , na wypadek gdyby się śruby pozapiekały ...
  11. ... od razu z mieczem samurajskim do rytualnego sepuku :mrgreen:
  12. Szkoda zabawy. Silnik nierozwojowy z uwagi na brak suszarki. Można podnieść moc o kilka % ale paliwo trzeba będzie lać wiadrami.
  13. Autko ma wypadkową przeszłość?
  14. A80 TDI Avant
  15. baskecior odpowiedział(a) na Rafał temat w 1.9TDI
    W 1Z`cie przejezdzilem 2 wymiany reozrzadu bez wymiany pompy wody ... nadal dziala jak nalezy ten twoj 1 Z to chyba jakis Special Edition ..... :twisted: Specjal gniotsa bucior edition ... :twisted:
  16. Pełny syntetyk.
  17. baskecior odpowiedział(a) na Rafał temat w 1.9TDI
    W 1Z`cie przejezdzilem 2 wymiany reozrzadu bez wymiany pompy wody ... nadal dziala jak nalezy
  18. NIE :twisted: Są zakochani w TDI ... ot co :razz: :mrgreen:
  19. Cieknie raczej albo z wezyka paliwowego albo przelewów albo zakrętki na wezykach wysokocisnieniowych. Obejrzyj to na spokojnie.
  20. hmmmm jezeli jedno i drugie (kierownice,wysrany N75) powoduje nadmierny wzrost ciśnienia doładowania to dlaczego tryb awaryjny wystepuje tylko przy wysranym N75 ... jest to troszke dla mnie nie logiczne ..... wychodzi na to ze komp wie ze wysral sie N75 i przechodzi w notlauf ... a przy zapieczonych kierownicach olewa temat ... ;-) jakos dla mnie to sie nie trzyma kupy .... ale oczywiscie moge sie mylic ... TDI traktuje jako hobby w wolnym czasie i specem w tej dziedzinie nie jestem ..... P.S a forum jest po to zeby sobie takie sprawy wyjasnic ... ;-) :mrgreen: To ja sie nie wtrancam ...
  21. baskecior odpowiedział(a) na Rafał temat w 1.9TDI
    Powtarzana paplanina. Pompa jesli sie ie wysra to jeździć będzie , nie ma reguły,
  22. baskecior odpowiedział(a) na Rafał temat w 1.9TDI
    Rolka mała, rolka napinająca, pasek a przy okazji pasek wielorowkowy i obejrzec sprzegło klimy.
  23. Przy zapieczonych kierownicach notlauf ? :shock:
  24. Do czasu az nie pierd....lną wałki rozrządu ... wtedy zaczniesz inaczej śpiewac ... :roll:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.