Treść opublikowana przez kler_b
-
[RS4 B7] Dzis odebrałem RS4
Taka kierownice bym przytulil do swojej B5 , a tak apropo to pasowala by do modelu B5? Autko bez dwoch zdan rewelacyjne
-
[B5 AVG] Moja niunia (S4) -186 KM i 374Nm. SPRZEDANY
mekto wielkie dzieki za info
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Auto zarowno ladne na zewnatrz jak i w srodku, kolorek jak najbardziej sluszny (nie dlatego ze taki jak moj ) powodzenia w dalszych dzialaniach zycze.
-
[B5 AVG] Moja niunia (S4) -186 KM i 374Nm. SPRZEDANY
mekto mozesz zdradzic koszt zakupu tych felg jesli nie jest to tajemnica?
-
[ALL B5] Mała srebrna S4
Autko prezentuje sie naprawde niezle, tylko dbac i cieszyc sie wrazeniami z jazdy , widze ze jest tu wiecej takich co sie to z hondy przesiedli do audi, nie jestem sam hehe :>
-
Audi A4 2.4 V6
Wiesz co Pablo, w pierwszej kolejnosci myslalbym o felgach chociaz i tak w sumie bym ich nie zalozyl bo pogoda nie sprzyja, snieg u nas lezy caly czas, ale z drobniejszych rzeczy to xenonki by spasily na poczatek, pomysle nad tym a tak apropo to co powiecie n atakie felgi, sa to RH cup, tyle ze osobiscie wolalbym 17 cali: http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&ssPageName=STRK:MEWAX:IT&item=310122303911
-
Audi A4 2.4 V6
Dzieki Pablo za uznanie, co do spalania to przy delikatnej jezdzie narazie srednia oscyluje pomiedzy 10l a 11l, ale dokladnie jeszcze nie sprawdzalem, co do planow to bede sie je staral sukcesywnie realizowac
-
Audi A4 2.4 V6
jak bedzie szla na czesci to nie bedzie problemu
-
[B5 ALG] audi A4 2.8 V6 30vquattro
Sluszny silniczek nie powiem, sam o takim myslalem ale trafil sie inny :>, poza tym to wiadomo felgi do zmiany i to drewno to nie jest to co lubie w aucie to o gustach sie nie dyskutuje, gratuluje autka
-
Audi A4 2.4 V6
No kolorek mi sie strasznie podoba, to kwestia przypadku ze akurat w takim kolorze ale fajnie ze tak wyszlo :>
-
Audi A4 2.4 V6
Witam forumowiczow nadszedl czas na to aby zaprezentowac swoje autko, ktore posiadam od tygodnia wiec dopiero sie z nim zapoznaje, chociaz plan kupna byl od dawna tego modelu ale to byla kwestia znalezc spelniajacy wymagania A wiec jest to 2.4 V6 165 ps '99 Wyposazenie: -pelna elektryka (lusterka, szyby) -klima -lekko obnizona ok. -30mm (zawiecha nie znana, sprawdze to uaktualnie) -fele standard 16" -audio standard Plany: -felgi rh "17, w zamian za to są od 17" Merca AMG -lepsze audio (jakis wzmacniacz i tuba) -moze lekko szybki -tylne lampy (zastanawiam sie nad dwoma rodzajami szkiel) -xenony -gwint -nie lubie przesady wiec bedzie pelna kultura oczywiscie jesli beda jakis nowe rzeczy to bedzie to pokazane a tak oto wyglada moja furka: http://www.wrzuta.pl/obraz/uFluJSfmaH/pic_0109 http://www.wrzuta.pl/obraz/akL0PFtVB2/pic_0110 http://www.wrzuta.pl/obraz/nIvAS6WKFt/pic_0111 http://www.wrzuta.pl/obraz/2qb6tTOb7x/pic_0112 http://www.wrzuta.pl/obraz/pgIBTU1HfE/pic_0113 http://www.wrzuta.pl/obraz/aT6i6HbIKk/pic_0114 sorki zdjecia moze nie sa najlepsze ale wkrotce wstawie troche lepszej jakosci.
-
[B5 AAH] ...Moja A4... SPRZEDAM
Autko prezentuje sie ladnie, a powiedz ile koszt takiej zawiechy?
-
[ALL B5] Jakie felgi
Felga nr 1 calkiem odpada , nr 2 moze byc ale jak na zime to nawet stalowki by mi nie przeszkadzaly
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Jako nowy uzytkownik forum chcialbym przywitac wszystkich forumowiczow. Nieposiadam jeszcze niestety swojego Audi ale pojawilem sie tu wlasnie po to by dokonac wlasciwego wyboru przy zakupie samochodu i bede liczyl na Wasza pomoc, pozdrawiam.