Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomwi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomwi

  1. tomwi odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Łódzkie
    najlepiej zadzwonić i zapytać, są dobrzy więc mają co robić
  2. tomwi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Dzisiaj niestety już mam plany na wieczór, ale jutro ewentualnie w czwartek?
  3. tomwi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Pomysł ciekawy, sierpień pasuje.
  4. tomwi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ostatnio jakoś sie nie składało, co się przymierzałem żeby przyjechać to coś mi wypadło. Myślę, że teraz trochę więcej czasu będzie, można by odświeżyć znajomości?
  5. Mnie zastanawiają dwie rzeczy (i nie traktujcie tego jako czepianie się). Audi podaje, że max moment osiągany jest w zakresie 1800-5000, a moc 5100-6000, na wykresie trochę to inaczej wygląda, jeżeli przesuniemy wykres w lewo o 500 obr. to wartości momentu i mocy są zbliżone do podawanych przez producenta. Niemniej jednak i tak nawet przy 2000 obr próżno szukać momentu w okolicy 280 Nm, dotyczy to również wykreu po modyfikacji. Albo nasze auta tak niestety mają albo to wina hamowni (ustawionych parametrów)? I dlaczego wykres po modyfikacji zaczyna się później (chodzi o obroty) niż wykres serii? Czy poniżej obrotów 1800 to jest kaszanka i po podyfikacji jest dużo gorzej niż seria? Jeżeli zaś chodzi o dołek przy 6200 to jest on również na wykresie momentu tylko ze względu na skalę mniej widoczny. Najważniejsze, żeby dało się odczuć zmianę na drodze. Wybaczcie, że tak dlugo
  6. Wynik bardzo ładny, gratulacje. :oklaski: Też się przymierzam do małego wirusa ale jeszcze nie wiem gdzie. Zadowolony jesteś z obsługi? Podrzuć jeszcze wyniki serii, będzie co porównywać.
  7. tomwi odpowiedział(a) na szakal350 temat w Łódzkie
    Czy robią tam tylko mechanikę czy również elektrykę?
  8. Wybacz zwłokę Garmin, ale strasze dużo się działo ostatnio. Niestety nie będę miał zdjęcia trójnika, poszedł w kibel. Szukaj na przy silniku od strony kabiny pasażerskiej, jeżeli dobrze pamiętam wchodził tam też czujnik temp.
  9. W nowszych RNSE (wydaje mi się, że od 2007) jezyk SDS zmienia się w ustawieniach tam gdzie język wyświetlania. Jeżeli u Ciebie tam tego nie ma to pozostaje tylko poprzez złącze diagnostyczne. Trzeba jednak uważać. U mnie po zmianie z niemieckiego na angielski przestał działać BT i wymagało to zaktualizowania oprogramowania (i nie chodzi tu o soft do map). Teraz działa, ale problem może się pojawić. Jeżeli chodzi o poziom głośności to na pewno można go ustawić poprzez złącze diagnostyczne.
  10. Trochę to trwało ale przyczyna wycieku płynu usunięta. To jednak był trójnik (a nie uszczelka jak sugerował ASO). Ciężko było znaleźć ale się udało. Dzięki za podpowiedź endriuu.
  11. Widać, że problem ten nie spotkał się z dużym zainteresowaniem. Niestety mam również problem z układem chłodzenia, płynu ubywa, pod samochodem mokro, olej czysty. W ASO sprawdzali (podobno) i wyszło, że to uszczelka pod głowicą. Naprawa u nich to 2900 zł Będzie trzeba poszukać innych opcji naprawy. Foresto czy może udało ci się zlokalizować przyczynę? Uszczelka pod głowicą - bolączka 2.0TFSI?
  12. Jak napisał Kolega Malik przycisk MODE powinien przełączać pomiędzy funkcjami RADIO, CD/MP3, TELEFON, NAVI. U mnie niestety mogę przełączać się tylko pomiędzy radiem a książką telefoniczną w telefonie (lista telefonów tylko na karcie SIM, ale jak dobrze zrozumiałem jest to wina modułu BT). Z czego to wynika, że nie mogę przełączać sie pomiędzy innymi funkcjami? Dzięki.
  13. tomwi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ja w sobotę gram meczyk w siatkówkę ale powinienem się wyrobić do 18
  14. tomwi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    02.11 nie jest najszczęśliwszym terminem, ale 09.11 też może być mała frekwencja, bo wtorek 11.11 jest wolny, z poniedziałkiem to będą cztery dni, niektórzy mogą gdzieś wyjechać, żeby znowu się nie okazało, że tylko dwa autka będą, może dopiero 16.11?
  15. tomwi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    spocik w niedzielę aktualny? chętnie się przyłącze do grona wielbicieli marki audi
  16. Od kilkunastu dni jestem szczęśliwym posiadaczem A4 2,0TFSI AVANT, do tej pory nie wiedziałem, że jazda samochodem może dawać tyle frajdy :> Życze miłego dnia Koleżankom i Kolegom.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.