Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomwi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomwi

  1. tomwi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Na jedzenie + picie trzeba liczyć tyle co w Polsce tylko nie w PLN a w Euro może 20-30% mniej Ostatnio byłem we Francji ceny za piwo w barze 5-6 Euro, grzane wino 2-3, pizza 12, oczywiście w sklepach znajdziesz taniej, np. 2-3 Euro za butelkę wina
  2. tomwi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    można spróbować
  3. tomwi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ostatnio rzadko zaglądałem
  4. tomwi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Naklejki chyba nadal obowiązują, ale jak ktoś ma nowe tablice to sprawa załatwiona bo na tablicy jest PL i flaga
  5. Już poszło do niego PW Zobaczymy Dzięki
  6. Myślałem, że jeszcze lista nie została zamknięta, ale skoro tak to ;(
  7. To i ja proszę o dopisanie do listy.
  8. Rok temu robiłem przegląd na 60tkm: olej - 72 pln/litr , filtry powietrza+kabinowy+oleju+paliwa - 300, podłączenie kompa - 100, przegląd ogólny 350 plus inne pierdoły typu wymontowanie zamontowanie... W sumie około 1400 zł. Bez świec bo nie mieli na stanie, a przecież wcześniej się umawiałem na przegląd Świece wymieniłem we własnym zakresie. Ostatni przegląd zrobiłem poza ASO, które za wymianę oleju+filtr, podłączenie kompa i przegląd ogólny chciało nie mniej niż 1000 pln Olej kupiłem w hurtowni za niecałe 180 i jeszcze zostało na dolewkę. :gwizdanie:
  9. godski czy aby nie zgibiłeś zera na końcu? Ja za sam przegląd (filtry, olej, diagnostyka) w ASO zapłaciłem więcej.
  10. tomwi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    to gdzie i o której? do południa mam zajęte, może około 14-15 ?
  11. tomwi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    na małego śledzika czemu nie
  12. tomwi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    W zeszłą niedzielę był wyjazd do Częstochowy
  13. tomwi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Czy ktoś wybiera się do Częstochowy?
  14. tomwi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Też się piszę, może być dzisiaj lub w środę.
  15. tomwi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ja niestety wypadam, w niedzielę mam kurs do Wa-wy i mogę nie zdążyć wrócić. ;(
  16. tomwi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Trzech jest. Może i DeeJay_Kill się skusi?
  17. tomwi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Może być niedziela
  18. tomwi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Przeglądałem listę użytkowników naszego forum i nawet nie zdawałem sobie sprawy ilu użytkowników jest z okolic Łodzi, aż trudno uwierzyć, że jest problem z frekwencją na spocie. Może część po prostu nie wie, że coś takiego się odbywa i nigdy nie zajrzała do naszego wątku? Zrodził mi się taki pomysł, że można by wysłać do nich maila z zaproszeniem do działu. Tylko wcześniej chyba musimy ustalić miejsce i termin, żeby w głównym poście umieścić aktualne dane. B4rt4s proponuje Włókniarzy (Jana Pawła) przed Pasażem Łódzkim, myślę że to dobry pomysł (wracamy do źródeł). Sobota? Jakąś decyzję trzeba podjąć. I tak wszystkim nigdy nie będzie pasowało, ale można wybrać termin, który przynajmniej kilku osobom będzie pasował
  19. tomwi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Potrzebna reanimacja grupy łódzkiej. Z uwagi na to, że okres urlopowo-wakacyjny się skończył może będzie łątwiej coś zorganizować. Myślę, że można podjąć kolejną próbę rozruszania naszej grupki. Może ustalmy jakiś termin, najlepiej z większym wyprzedzeniem, żeby każdy mógł się przygotować i zarezerwować czas. Co Wy na to?
  20. tomwi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Pozdrawiam Kolegę ze Zgierz
  21. Od niedawna mam GoodYear Eagle F1 asymetryczne i jestem bardzo zadowolony, polecam. Cena przystępna i nieźle wypadają w testach. Poprzednio miałem Continental SportContact 3 i mimo już znacznego zużycia też dobrze trzymały się drogi, cena chyba wyższa niż GoodYear. Opony w rozmiarze 235/45/17 94Y. Z czystym symieniem polecam obie oponki.
  22. U mnie spalanie w mieście waha się w granicach 10-12L przy normalnej spokojnej ale dynamicznej jaździe, jeżeli mówimy o sportowej jeździe to górnej granicy nie ma. W trasie wyniki oscylują pomiędzy 7-9L. Oczywiście można zejść niżej, ale po co? I należy pamiętać, że producent zaleca Pb98
  23. Auto dynamiczne i elastyczne, duży plus za przebieg krzywej momentu, już od 2000 obr. czuć, że auto przyśpiesza. Bardzo dobre hamulce. Jak na 200 KM auto jest oszczędne, oczywiście wszystko zależy od stylu jazdy (nie kupuje się 2.0TFSI dla oszczędności ale dla przyjemności z jazdy). Przy zakupie celuj w Q dla FWD 200KM to już granica przyczepności. Ja miałem drobny problem z zaworem upustowym w układzie doładowania (nie trzymał ciśnienia i auto straciło na mocy), zawiodła gumowa uszczelka (jeżeli dobrze pamiętam to koszt 200-300 zł z wymianą). Poza tym autko super i tak jak koledzy pisali jak jest 200KM to chciałoby się więcej.
  24. wracając z południa łatwiej sprawdzić z Wawki gorzej też rozważam unitronic
  25. co z 2.0TFSI do kogo można zadzwonić - Bielsko czy Kraków

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.