Treść opublikowana przez chris.lkr
-
Strefa motocyklistów
Witam, Parę dni temu stałem się szczęśliwym posiadaczem motocykla WSK B1. Motor nie posiada dowodu, nie mam żadnej umowy ani nawet tablicy rejestracyjnej, na szczęście numery z tabliczki zgadzają się z tymi na ramie. Motocykl oczywiście chciałbym zarejestrować i mniej więcej wiem jak się za to zabrać ale potrzebuję informacji od osób, które przechodziły już przez taką drogę. Pierwsza opcja jaka przyszła mi do głowy to "zasiedzenie", wiem że musi upłynąć co najmniej 3 lata od daty nabycia i tu mam pytanie: jak udokumentować te trzy lata (bo podobno sąd tego wymaga). Druga opcja, oddać motor na zaprzyjaźniony złom, po chwili go odkupić i już jako właściciel dalej kontynuować proces rejestracji. Bardzo proszę aby wypowiedziały się osoby, które znają temat a nie tacy co "gdzieś tam słyszały..." Pozdrawiam,
-
Kocioł centralnego ogrzewania , potrzebna pomoc
z czystym sumieniem mogę polecić takie kotły: http://www.klimosz.pl/oczywiście chodzi mi o te żeliwne modele
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
Papa termozgrzewna kolego i będzie git[emoji6]wyslane z LG F60 Papa na pewno się sprawdzi, ale ja kolego nie posiadam palnika i nie za bardzo mam od kogo pożyczyć a na jedną robotę nie będę go kupował. Może doradzisz coś do nakładania pędzlem albo wałkiem.To folia w płynietąpniete z LG F60 koledzy, wielkie dzięki za pomoc, użyję tej folii/gumy w płynie, tylko jeszcze nie wiem jakiego producenta wybrać, zastanawiam sie nad http://www.atlas.com.pl/pl/produkty/grupa/148/8/60/477/ATLAS_WODER_E a jak nie ten atlas to może ta sika, którą proponuje ryba85, i tak mam jeszcze trochę czasu aż pogoda się ustabilizuje (na "+" oczywiście),
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
Papa termozgrzewna kolego i będzie git[emoji6]wyslane z LG F60 Papa na pewno się sprawdzi, ale ja kolego nie posiadam palnika i nie za bardzo mam od kogo pożyczyć a na jedną robotę nie będę go kupował. Może doradzisz coś do nakładania pędzlem albo wałkiem.
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
Witam, Zdjęcia umieszczone poniżej przedstawiają tarasik. Klient zażyczył sobie aby na tym tarasiku ułozyć mu deski tarasowe. Sprawa dosyć prosta, tylko że przed ułozeniem dech mamy uszczelnić podłoże aby w przyszłości nie dochodziło do przecieków gdyż pod tarasem jest coś w rodzaju ganku. Wszelkiego rodzaju wylewki nie wchodzą w grę gdyż bardzo nisko są osadzone drzwi balkonowe (chyba będzie trzeba skuć te płytki). Co możecie polecić aby to jakoś "zalepić", ważną rzeczą jest też to aby zastosowany lepik nie wydzielał w ciepłe dni jakiegoś przykrego zapachu. Myslałem nad powszechnie stosowaną smołą, ale nigdy z nią nie eksperymentowałem i jakoś nie mam przekonania. http://www.directupload.net/file/d/3940/ux494q6z_jpg.htm http://www.directupload.net/file/d/3940/sx5vjd7e_jpg.htm http://www.directupload.net/file/d/3940/83a3vqex_jpg.htm Pozdrawiam,
-
Prostownik samochodowy.
kurcze, nikt więcej nie korzysta z prostownika
-
Prostownik samochodowy.
Prostownika używam bardzo sporadycznie, więc i kwota jaką chce przeznaczyć na niego jest raczej niewielka. Ostatni jaki miałem to: http://allegro.pl/cyfrowy-prostownik-12v-24v-do-10a-wielofunkcyjny-i5106005282.htmli powiem szczerze że byłem z niego bardzo zadowolony ale niestety po trzech latach odechciało mu sie współpracy z akumulatorem. Z nie widomo jakich przyczyn po podłączeniu do zasilania zaczął się samoczynnie włączać i wyłączać. wydaje mi się że trzy lata to trochę za mało, tym bardziej że użyłem go dosłownie kilkanaście razy. Zastanawiam się nad BOSCH'em ale C3 (niższa cena od C7), CTEK - bardzo dobre opinie ale i cena konkretna (rozważam nad modelem MXS 5.0).
-
Prostownik samochodowy.
Witam, Jaki prostownik samochodowy możecie polecić. Kwota jaką mogę przeznaczyć to max 200zł., raczej bez rozruchu bo i tak w takiej kasie to raczej mało realne. Prostownik ma służyć tylko i wyłącznie do użytku domowego. Pozdrawiam,
-
System operacyjny Android
Witam, Jakiej aplikacji używacie do blokowania reklam. Zastanawiam się nad AirPush Detector. Pozdrawiam,
-
Muzyka w naszych autkach
- Oświetlenie ledowe w mieszkaniu.
Jakiś czas temu również i ja stałem przed wyborem źródeł światła do swojego domu. W większości pomieszczeń wybór padł na Led'y, (GU10, MR16, E14, E27), ale wszystkie o barwie ciepłej białej. W takich miejscach jak np nad stołem w kuchni czy u dziecka w pokoju wybór padł na energooszczędne Phillipsy (nie Led'y). 90% żarówek Led zakupiłem w tym sklepie: http://www.akailed.pl/i naprawdę jestem bardzo zadowolony. Dodam iż mój wybór poprzedzony był kilkunastoma mniej lub bardziej udanymi zakupami w konsekwencji czego niejedna żarówka prawie na "dzień dobry" lądowała w koszu na śmieci, były np takie gdzie chwilę po montażu odklejały się diody, albo po podłączeniu do zasilania i włączeniu żarówka świeciła pięknym żółtym przeciwmgłowym światłem (a miała być normalna ciepła biała), było trochę tych zonków zanim trafiłem na takie które mi odpowiadają.- Muzyka w naszych autkach
- Podświetlenie znaczka
nie mam zamiaru nikogo obrażać ale jak dla mnie to te podswietlane logo troszkę jakby wsią zalatywało, nie zdziwiłbym sie na grillu (atrapie) jakiegoś daewoo tico ale w Audi- Potrzebny kontakt z diagnostą SKP.
temat do zamknięcia, kolega cwiara bardzo pomógł i wszystko wyjaśnił- Potrzebny kontakt z diagnostą SKP.
Na Prezesa zawsze można liczyć.- Potrzebny kontakt z diagnostą SKP.
Witam, Pilnie potrzebuję kontaktu z pracownikiem stacji kontroli pojazdów a najlepiej z jakimś diagnostą. Reszta na priv. Pozdrawiam,- YouTube - filmy warte obejrzenia
- Darmowy program antywirusowy.
Witam, Dzięki koledzy za dotychczasowe podpowiedzi. Miałem kiedyś Avasta i faktycznie troszkę zamulał, był zainstalowany na duzo słabszym sprzęcie niż ten który obecnie posiadam ale generalnie byłem z niego zadowolony. Może by tak spróbować tego AVG Pozdrawiam,- Darmowy program antywirusowy.
Witam, Jaki darmowy program anrywirusowy ewentualnie jakiś "internet security" polecacie. Ostatnio korzystałem z Nortona ale wygasła mi subskrypcja i postanowiłem że może by tak spróbować czegoś za darmoszkę. Z góry wielkie dzięki. Pozdrawiam,- YouTube - filmy warte obejrzenia
- problem z halogenami LED w domu
Witam, Kolego rafal9119, miałem to samo u siebie i pomogło zastosowanie kondensatorów: Pozdrawiam,- Praca w Anglii. Czy można wypłacić pięniądze z bankomatu w Polsce?
ja parę lat temu miałem konto w NatWest w Anglii i bez problemu mogłem wypłacać kasę w Polsce ale przelicznik był totalnie nieopłacalny + jakieś tam jeszcze opłaty- Szaleńcza jazda M3 po Warszawie
dzisiaj znowu było o tej beemce w Faktach na TVN. ciekawe kiedy go psy dopadną- Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
jeśli chodzi o gipsy i gładzie to od kilku lat produkty tego producenta: franspol.com.pl nie wiem tylko jak one się sprawdzają w nakładaniu metodą mechaniczną (agregat) bo tradycyjną (ręcznie) uważam że w tej cenie to naprawdę dobry produkt.- YouTube - filmy warte obejrzenia
co w tym filmiku jest warte obejrzenia? - Oświetlenie ledowe w mieszkaniu.
Nawigacja
Szukaj
Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce
Chrome (Android)
- Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
- Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
- Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
- Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
- Wybierz Ustawienia witryny.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Safari (iOS 16.4+)
- Upewnij się, że witryna jest zainstalowana przez Dodaj do ekranu głównego.
- Otwórz Aplikację Ustawienia → Powiadomienia.
- Znajdź nazwę swojej aplikacji i dostosuj swoje ustawienie.
Safari (macOS)
- Przejdź do Safari → Preferencje.
- Kliknij kartę Witryny.
- Wybierz Powiadomienia w panelu bocznym.
- Znajdź tę witrynę i dostosuj swoje ustawienie.
Edge (Android)
- Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
- Stuknij Uprawnienia.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Edge (Komputer)
- Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
- Kliknij Uprawnienia dla tej witryny.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Firefox (Android)
- Przejdź do Ustawienia → Uprawnienia witryny.
- Stuknij Powiadomienia.
- Znajdź tę witrynę na liście i dostosuj swoje ustawienie.
Firefox (Komputer)
- Otwórz ustawienia Firefoksa.
- Wyszukaj Powiadomienia.
- Znajdź tę witrynę na liście i dostosuj swoje ustawienie.