Treść opublikowana przez Zaleczeq
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Co to za struganie cwaniaka :gwizdanie: jest tu jakis cwaniak ??
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
No czekam az mi kukurydza na polu urosnie- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
A pózniej tak: Dzieńdobry nazywam sie micha$ nick załeczeq albo spamer jak kto woli :decayed: , jestem z Olsztyna. Od zawsze interesowałem sie motoryzacja a wszczegolności Audi A4. Zarejestrowałem sie tu aby poznac bardziej ten model Audi, aktywnie uczestniczyc w zyciu forum a takze bywac na spotach i zlotach :polew: :polew: :polew: To tak z grubsza :kox:- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
szczał z kapelusza- Spoty Olsztyńskie
Adrianie zobacz start 3,5-4 tys zobacz jak 2ke zlagowało- Wasze sposoby na KACA
nie piję, nie palę, nie biorę narkotyków, nie jestem hazardzistą ale to mogę co godzinę :gwizdanie: to co to za życie Własnie pamiętaj nic tak nie łączy jak wspólne żyganie- Spoty Olsztyńskie
kur.. te eski to sa potwory taka w OLN zrobiona na 450 i walisz wszystkich w pupe i to ebz mydła :polew: mało co kto by podskoczył z procedury- Spoty Olsztyńskie
masz i brendzluj sie w dowoli- Spoty Olsztyńskie
nie ogoleni duzo ludziom znikły avatary i podpisy z obrazkami z niby łąmanie regulaminu;d zobacz cos dla hondziarzy- Spoty Olsztyńskie
dobra mam z powrotem podpis z obrazkiem tylko avata musze zmienic na tamta blondzi 3ba zaryzykowac najwyzej kropka wyrwe :naughty:- Spoty Olsztyńskie
Co juz nie napiszesz małolat jak ostatnim razem :polew: [br]Dopisany: 13 Październik 2010, 22:45_________________________________________________widze ze sobie rozbujałes to Ci zaczał latac [br]Dopisany: 13 Październik 2010, 22:45_________________________________________________Wogole co to za akcja byłą dzis bo zajeb... mi avata i podpis z obrazkiem :disgust:- Spoty Olsztyńskie
Adrian QRI bedzie chyba sprzedawał swoja czarna mambe na gt28 rs moze sie zrzucimy i bedziemy na zmiane jezdzic i kilowac kopciuchy i Bi Em Dablju- Spoty Olsztyńskie
go go power rangers zordonie zgłoś sie moc smokozorda :polew:- Spoty Olsztyńskie
http://www.spryciarze.pl/zobacz/jak-zrobic-stroj-transformersa bierzemy sie do roboty to i b6 RS wyrezam- Spoty Olsztyńskie
no własnie szukam na stronkach takiego stroju- Spoty Olsztyńskie
kur... musze miec taki strój na hallowen- Spoty Olsztyńskie
nie bedzie mnie bo mam szkołe i dopoki zostanie nie ogarnieta sprawa tego rozjebujacego sie zaworu to nie pałuje autka btw. Grzesiu przeciez z 90 nie da rady wyciagnac 140 pamietasz tego typa w balkańskim żarciu ??- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Pewnie czeka na A7- Spoty Olsztyńskie
to teraz w niedziele snieg był ?? :polew:- Spoty Olsztyńskie
jakto urwa 1:1 dobra zdawac relacje i tyle pałki aa i on boardy dawac [br]Dopisany: 11 Październik 2010, 23:14_________________________________________________na jakiej ulicy lecieliscie ??- Spoty Olsztyńskie
moje nie jara przeciez 1.8T nie idzie :polew: wiesz to normalne ze bedziesz palił laka wkoncu masz os a nie Q a strzel z 4 tysi to 2ke masz juz w dupe bo laga złapie dlatego jedziesz na pełnej k**wie i pakujesz 2ke i ogien w szopie do odciecia i pakujesz 3ke i na koncu mowisz GOGO POWER RANGERS :polew: kur.... jaki wynik siusiaki :gwizdanie:- Spoty Olsztyńskie
co scigaliscie sie ?? dawac jakis filmik on-board ja lece tak z 5500 obrotow zawsze- Spoty Olsztyńskie
nie- Spoty Olsztyńskie
jak masz fotki na kompie klikasz odpowiedz pozniej dodaj foto i jest ok :) - Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody