Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zaleczeq

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Zaleczeq

  1. JakiE ku.... cicho lecimy nie spimy ALBO GRUBO ALBO WCALE MOCNIEJ SZYBCIEJ WIECEJ
  2. Jakie fele ?? tylko nie rs4 bo to juz za bardzo oklepany wzor
  3. uuuu to bedzie ogien w szopie bedziesz killował Bi Em Dablju Tylko nie za ostro bo moje ostatnie sciganie skonczyło sie na 200 zł i 6 pkt :gwizdanie:
  4. ee no to spalanie w normie a te 2,5 Te De Łi sprzedałes?? :gwizdanie:
  5. Ja tam standardowo na krewetke taki nowy krzyk mody promowany na Fashion TV
  6. Siema pijaki co tam
  7. Dzieki staram sie godnie reprezentowac klub Przeciez nie bedzie Bi Em Dablju pluc w twarz A w zime to juz wogole Audi rules
  8. No kur.. jade sikorskiego a tu mi jakis zj** genetyczny siedzi na zderzaku i swieci hidami z allegro juz mi gul skoczył bo oslepiał mnie masakratycznie no to jade dalej a on wyprzedził mnie i sie patrzy na mnie no to ja z 4 na 3 i ogien on za mna no i spotkalismy sie na ostatnim skrzyzowaniu przy realu w strone jarot i gada do mnie jakis sterydziaz i pier**li ze audi to c**jowe a bi em dablju to za***iste fury :decayed: no i mowi ze co mam pod maska i mowie ze 1.8T a on " takiego jeszcze nie objechałem ale chetnie to zrobie" k**wa jak mi gul skoczył to ch.... no to mowie lecimy na zielonym i sie wyjasni, pytam sie od razu co on ma i mowi ze 320 no to mowie ok lecimy no i c**j zielone no i ogien 1,2,3 ,pakuje 4ke patrze a zdaleka kamizelka odblaskowa na blacie 130 i hebel ale mnie c**j ustrzelił i miałem 87 a ten steryd biedny nie widział policjanta i mu wyszło 120 i dostał 500zł i 10 pkt A policjant był na koniec najlepszy i sie pyta " no i kto wygrał" a ja mowie ze ja a policjant mowi no i dobrze Audi lepsze bo bmw to wiesniakowoz :polew: :polew: :polew: myslałem ze jebne na cyce :decayed: :decayed:
  9. Ale warto było nie bedzie mi tu zaden dres w E36 obrazac :evil:
  10. 200 zł i 6pkt moje dzisiejsze zdobycze ale warto było zaliczyc kreske
  11. Swoj swojego zawsze pozna
  12. No to teraz jak bedzie spot piwny albo normalny to musisz byc :P:p
  13. Maciek a z Toba to co było na spocie nie było na piwnym tak samo co to ma znaczyć ja sie pytam :tongue4:
  14. siemka czesc i czolem
  15. ściemniasz :klamie: jestes w Ostródzie
  16. Adrian dobrze ze trabiłes bo juz przysypiałem na tym skrzyzowaniu
  17. włąsnie nikt nie majstrował dzis pierwszy raz mi sie pojawił ten komunikat
  18. Chłopaki jaki jest objaw padajacej przetwornicy ?? Bo dzis jechałem i zapalił mi sie na fisie komunikat z xenonem to wiem ze do wymianki xenon juz mam ale pozniej zapalil sie od samopoziomki swiateł :gwizdanie:
  19. a ja słucham tego Yanou ft Anita Davis Brighter day Lambretto Remix
  20. Co nic ciekawego nie ma ??
  21. nie kozacz bo Tobie pali tyle teraz co 1.8T :polew: Grzesiu a TY mnie wogole widziałes jak Cie mijałem ??
  22. ja to bez klimy szybki w doł i predkosc patrolowa tzw wozonko :polew:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.