Treść opublikowana przez Zaleczeq
-
Spoty Olsztyńskie
a co te Twoje stare jednak sie zesrały ?? :gwizdanie:
-
Spoty Olsztyńskie
siemka Karol
-
[B5 AZB] Bracus S4 avant by rs-service
No to widze ze nie ma jakiejs masakry cenowej myslałem ze takie 2.7 wiecej kasy pozera Szkoda ze nie ma 2,7 w budzie b6 tzn widziałem kiedys na mobile.de tylko szkoda ze w avancie była
-
[ALL B6] Jaka to doładka do progów
Przejechał by z 300 m i by było słychac z tłumu na ulicy ale urwał :polew: Osobiscie to tez jakos mi nie podchodzi ta dokładka :>
-
[ALL B5] Lampy do Avanta, po liftowe czy może Cleer ?
No właśnie kiedys mi sie podobały te Angel Eyes jak patrzyłem na allegro :gwizdanie: ale jak zobaczyłem pare A4 w realu to myslałem ze sie
-
[B5 AZB] Bracus S4 avant by rs-service
Bo zwykły Kowlaski nie odrozni na 1szy rzut oka s4 od a4 b5 dla nich to a4 z innym ospojlerowaniem A co do S4b6 no to wiadomo ze mocy nie trzyma i ze zbytnio mozliwosci tuningu oprocz kompresora nie ma ale za to dzwiek V8 bezcenny A jak z kosztem utrzymania takiej S4b5 i eksploatacja ??
-
[ALL B5] Lampy do Avanta, po liftowe czy może Cleer ?
Bo niektorzy na allegro to te zdjecia lamp w photoshopie przerabiaja i pozniej sie kupi, paka przychodzi a tam wogole inaczej wygladaja
-
[B5 AZB] Bracus S4 avant by rs-service
To rzeczywiscie nieduzo wiecej niz 1.8 T a o ile frajda z jazdy wieksza Brałes sie juz z jakimis cfaniakaim spod swiateł ??
-
[B5 AZB] Bracus S4 avant by rs-service
No niestety ceny wachy zabijaja Bracus jezdzisz tym na codzien czy tak bardziej weekendowo jako zabawecze traktujesz??
-
Spoty Olsztyńskie
Zobacz go jak sie zasłania kobieta zeby sie nie najeb... [br] Zbyszek mowisz o TOM77 ?? Pewnie Adrian ze mozna isc do novo na jakies zdzirki :naughty:
-
Spoty Olsztyńskie
Dobra nie sciemniaj jak mozesz to wpadaj i tyle w Kaletce nie byłas to teraz wpadnij to popijemy Naklejka A4-klub na tylnej klapie zoobowiazuje do integracji z klubowiczami :>
-
[B5 AZB] Bracus S4 avant by rs-service
No to bez tych 2ch os jeszcze by cos urwał
-
Spoty Olsztyńskie
I to mi sie Mareczku podoba hardcore nie disco Niezapominajmy naszej dewizy albo grubo albo wcale ogien w szopie musi byc [br]Dopisany: 26 Maj 2010, 21:47_________________________________________________ Ja Ci powiem tak zagadaj z Markiem i Ci da nr klubowy i bedizesz miec znizke :P:P pare % btw Monika idizesz z nami na bro ??
-
[B5 AZB] Bracus S4 avant by rs-service
no w sumie wydech jakis by sie dobry przydał Najwazniejsze ze włascicielowi odpowiada ten ktory ma nic tylko siecieszyc i smigac furakiem
-
Spoty Olsztyńskie
A nie mowiłem My alkoholicy znamy sie nie od dziś i wiemy czego nam trzeba %%%% :polew: :polew: btw Maxym pewnie tez pojdzie, ciekawe jak Marian bo mowił na spocie ze ma gdzies jechac ale to była mowa ze chyba do " Po Prostu" ma jechac :polew: :polew: , z Mackiem trzeba jeszcze pogadac musi nam pokazac jak wypija wódke ze swojego pucharku za I miejsce :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: [br]Dopisany: 26 Maj 2010, 13:25_________________________________________________ Kuwa nie czytałem tego :gwizdanie: to jednak wymieniasz licznik ??
-
[B5 AZB] Bracus S4 avant by rs-service
Ja paamietam jak Kosiniak miał jeszcze s4 i był u nas na wyscigach na 1/8 mili i stoi 2 kolesi i mowi ale ta A czwórka popierdziela a ja mowie ze to S4 a nie A4 , a oni takie oczy i mowia przeciez nie ma takiego auta jak audi s4 jest tylko a4 :polew: :polew: sorki za Stad wynika ze s4 to niezły sleeper
-
Spoty Olsztyńskie
no to wpisuj od razu Karol, Zbyszek, Grzesiu, Adrian ich to ja bym w ciemno zapisywał
-
[B5 AZB] Bracus S4 avant by rs-service
Albo nie beda wiedziec bo nie zobacza co to za samochod bo za szybko sie oddali
-
[B5 AZB] Bracus S4 avant by rs-service
ponizej 5s do 100 to już ładnie Nie jeden sie zdziwi jak ze swiateł wystartujesz
-
Spoty Olsztyńskie
Kurcze miałem własnie pisac zebys podwiesił takie cos jak spoty piwne ale za duzo roboty miałem :> ale i tak nadaje sie na moderatora Wazne ze bedzie bomba Albo grubo albo wcale Opijemy Grzesia mody :lol1: :drinks:
-
Spoty Olsztyńskie
siema z rana
-
[B5 AHH] Wykres AHH
Nie no Grzesiu to jest wyższy inżynier madafaka takze dałby rade ogarnac Tylko nie chce zawstydzac reszte ekipy olsztynskiej
-
[ALL B5] Felgi 16'' do avanta - ankieta
Tylko i wyłącznie nr 1
-
[B5 AHH] Wykres AHH
Tez mu tak mowie ale cos nie chce
-
[B5 AZB] Bracus S4 avant by rs-service
rwać kręgi szyjne Miażdzy cyce i gniecie wora