Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zaleczeq

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Zaleczeq

  1. a co te Twoje stare jednak sie zesrały ?? :gwizdanie:
  2. siemka Karol
  3. No to widze ze nie ma jakiejs masakry cenowej myslałem ze takie 2.7 wiecej kasy pozera Szkoda ze nie ma 2,7 w budzie b6 tzn widziałem kiedys na mobile.de tylko szkoda ze w avancie była
  4. Przejechał by z 300 m i by było słychac z tłumu na ulicy ale urwał :polew: Osobiscie to tez jakos mi nie podchodzi ta dokładka :>
  5. No właśnie kiedys mi sie podobały te Angel Eyes jak patrzyłem na allegro :gwizdanie: ale jak zobaczyłem pare A4 w realu to myslałem ze sie
  6. Bo zwykły Kowlaski nie odrozni na 1szy rzut oka s4 od a4 b5 dla nich to a4 z innym ospojlerowaniem A co do S4b6 no to wiadomo ze mocy nie trzyma i ze zbytnio mozliwosci tuningu oprocz kompresora nie ma ale za to dzwiek V8 bezcenny A jak z kosztem utrzymania takiej S4b5 i eksploatacja ??
  7. Bo niektorzy na allegro to te zdjecia lamp w photoshopie przerabiaja i pozniej sie kupi, paka przychodzi a tam wogole inaczej wygladaja
  8. To rzeczywiscie nieduzo wiecej niz 1.8 T a o ile frajda z jazdy wieksza Brałes sie juz z jakimis cfaniakaim spod swiateł ??
  9. No niestety ceny wachy zabijaja Bracus jezdzisz tym na codzien czy tak bardziej weekendowo jako zabawecze traktujesz??
  10. Zobacz go jak sie zasłania kobieta zeby sie nie najeb... [br] Zbyszek mowisz o TOM77 ?? Pewnie Adrian ze mozna isc do novo na jakies zdzirki :naughty:
  11. Dobra nie sciemniaj jak mozesz to wpadaj i tyle w Kaletce nie byłas to teraz wpadnij to popijemy Naklejka A4-klub na tylnej klapie zoobowiazuje do integracji z klubowiczami :>
  12. No to bez tych 2ch os jeszcze by cos urwał
  13. I to mi sie Mareczku podoba hardcore nie disco Niezapominajmy naszej dewizy albo grubo albo wcale ogien w szopie musi byc [br]Dopisany: 26 Maj 2010, 21:47_________________________________________________ Ja Ci powiem tak zagadaj z Markiem i Ci da nr klubowy i bedizesz miec znizke :P:P pare % btw Monika idizesz z nami na bro ??
  14. no w sumie wydech jakis by sie dobry przydał Najwazniejsze ze włascicielowi odpowiada ten ktory ma nic tylko siecieszyc i smigac furakiem
  15. A nie mowiłem My alkoholicy znamy sie nie od dziś i wiemy czego nam trzeba %%%% :polew: :polew: btw Maxym pewnie tez pojdzie, ciekawe jak Marian bo mowił na spocie ze ma gdzies jechac ale to była mowa ze chyba do " Po Prostu" ma jechac :polew: :polew: , z Mackiem trzeba jeszcze pogadac musi nam pokazac jak wypija wódke ze swojego pucharku za I miejsce :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: [br]Dopisany: 26 Maj 2010, 13:25_________________________________________________ Kuwa nie czytałem tego :gwizdanie: to jednak wymieniasz licznik ??
  16. Ja paamietam jak Kosiniak miał jeszcze s4 i był u nas na wyscigach na 1/8 mili i stoi 2 kolesi i mowi ale ta A czwórka popierdziela a ja mowie ze to S4 a nie A4 , a oni takie oczy i mowia przeciez nie ma takiego auta jak audi s4 jest tylko a4 :polew: :polew: sorki za Stad wynika ze s4 to niezły sleeper
  17. no to wpisuj od razu Karol, Zbyszek, Grzesiu, Adrian ich to ja bym w ciemno zapisywał
  18. Albo nie beda wiedziec bo nie zobacza co to za samochod bo za szybko sie oddali
  19. ponizej 5s do 100 to już ładnie Nie jeden sie zdziwi jak ze swiateł wystartujesz
  20. Kurcze miałem własnie pisac zebys podwiesił takie cos jak spoty piwne ale za duzo roboty miałem :> ale i tak nadaje sie na moderatora Wazne ze bedzie bomba Albo grubo albo wcale Opijemy Grzesia mody :lol1: :drinks:
  21. siema z rana
  22. Nie no Grzesiu to jest wyższy inżynier madafaka takze dałby rade ogarnac Tylko nie chce zawstydzac reszte ekipy olsztynskiej
  23. Tylko i wyłącznie nr 1
  24. Tez mu tak mowie ale cos nie chce
  25. rwać kręgi szyjne Miażdzy cyce i gniecie wora

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.