Treść opublikowana przez Zaleczeq
-
Spoty Olsztyńskie
Tez mam wolne w piatek i poniedziałek [br]Dopisany: 22 Kwiecień 2010, 07:08_________________________________________________ Jakie gumy kupiłeś ?? Durex czy Unimill :decayed:
-
Spoty Olsztyńskie
Monika ??
-
Spoty Olsztyńskie
:decayed:
-
Spoty Olsztyńskie
:polew: :polew: IMPULSOWI chłopacy
-
SPOTY RADOMSKIE
Brynia, ale ja wczoraj nie siedziałem na forum tylko przy magisterce... Pier.... studia zostań ninja :polew:
-
Spoty Olsztyńskie
Nie zwalaj teraz na żone
-
Spoty Olsztyńskie
Bo jechał 30 km/h i sie lansował
-
SPOTY RADOMSKIE
Widze maniacy Bi Em Dablju
-
SPOTY RADOMSKIE
Ta rdza mi sie podoba fajnie to wyglada
-
SPOTY RADOMSKIE
:polew: jaki agro tjunink Laski na to leca ale spod wiejskiej remizy no i ten róz SwEeTa$nY :polew:
-
SPOTY RADOMSKIE
Jak nie bedziesz se radził to dzwon do mnie na wideokonferencje to Ci powiem co i jak masz robić :polew: :guma:
-
SPOTY RADOMSKIE
W piątek to ja sie szykuje juz do Kaletki Następnym razem Ci pomoge
-
SPOTY RADOMSKIE
Pomóc Ci ?? :polew:
-
SPOTY RADOMSKIE
Tomaszu jak nie TY to kto ?? Musisz sobie poradzic
-
SPOTY RADOMSKIE
Ja też nie lubie sie dzielić to każdy wyrwie cos dla siebie :naughty:
-
SPOTY RADOMSKIE
Ano szkoda panie. Ale jest szansa, żeby się na letnim (chyba w Pile) napić i iść na zdzirki. No to rozumiem We 2ch zawsze łatwiej + Kasia no to w 3ke
-
Spoty Olsztyńskie
A gdzie bedzie ?? :>
-
SPOTY RADOMSKIE
Tomaszu szkoda ze nie mozesz wpaśc do Kaletki byśmy sie napili i na zdzirki poszli
-
Spoty Olsztyńskie
Dzięki
-
SPOTY RADOMSKIE
Swoj swojego zawsze pozna :polew: :polew: :guma:
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
Trzeba szaleć póki można
-
SPOTY RADOMSKIE
Podoba mi sie Twoje podejście Tomaszu dupeczki musza być
-
Spoty Olsztyńskie
Grzesiu widze juz ponad 1500 postów :oklaski: działasz tam ostro widze
-
Spoty Olsztyńskie
piz*zi ze masakra zęby szronem zachodza i gile zamarzaja :polew: