Treść opublikowana przez Zaleczeq
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Właśnie avatar jest z netu :polew: ale chłopaki się podjaraliscie ale gadam z kolezanka co też ma podobny sprzęt 75E oby nie miała akurat delegacji to ja zabiore :gwizdanie:
-
Spoty Olsztyńskie
Co już tak szybko ?? kurcze trzeba fure umyć i wypolerowac :) Dzi$ z Grzesiem sobie zrobiliśmy mini spota pod Palmowskim
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Wiem Patryk czytałem:) ze zona idzie do szpitala ;( ale masz byc i tyle :decayed:
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Musisz dojechac nie wal w chu.... :gwizdanie:
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
I bedzie epickie melo musi być kunsztownie i zacnie Patryk w Kaletce wpadam Ci do pokoju z kajakiem :decayed: :naughty:
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Patryk a TY co nam $wieżaka straszysz :polew: :decayed:
-
Spoty Olsztyńskie
heheh przestraszyli chłopaka
-
Spoty Olsztyńskie
A ja musze 2 letnie kupic :(
-
Spoty Olsztyńskie
No ale deszczyk troche ten syf zmyje i mozna fele letnie zakładać
-
Spoty Olsztyńskie
Wcale nie kłamiesz ciepło sie robi dziewczyny zaczynaja sie cieniej ubierać :gwizdanie:
-
Spoty Olsztyńskie
100 lat a ja wole kebaba :gwizdanie:
-
Spoty Olsztyńskie
Bo go wczoraj spotkalem i sie pytał czy masz jeszcze kalendarz Wez mi napisz na pw swoj nr to zadzwonie jutro jakos do Ciebie i podjade po ten kalendarz bo ja go widuje prawie codziennie
-
Spoty Olsztyńskie
Grzesiu masz kalendarz dla sawoya (pawła) ??
-
Spoty Olsztyńskie
A ja słyszałem ze TY Monika w tym roku 20-ste ur obchodzisz
-
Spoty Olsztyńskie
Damy rade RedBull troche wodki dobre tancerki i jest fajnie :gwizdanie: balet do rana POKER FACE I DO PRZODU
-
Polecane opony letnie
Ale to troche dźiwne bo przecież W ma wyższy indeks prekosci niż V to powinna byc droższa
-
Spoty Olsztyńskie
Dobra gonimy ten Elbląg Oprocz Moniki to i Maćka dalej nie widze na liscie
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
jaka desperka :polew: :tongue4:
-
[ALL B5] Co sądzicie o tych felgach ?
No szybki obowiązkowo ściemnić
-
Polecane opony letnie
Dzięki za odpowiedź i wezme te z indeksem V bo tego szkopka od ktorego bralismy samochod to poniosła chyba lekko fantazja z tym W
-
Polecane opony letnie
Witam Co sądzicie o tych oponkach http://www.opony.com/opony/48786_continental_contipremiumcontact_2.html ??
-
[ALL B5] Co sądzicie o tych felgach ?
Fela kox Tylko tak jak napisał Miszka 82 jaki rozmiar ?? :gwizdanie:
-
[ALL] Zamiennik lampki oświetlenia rejestracji LED
No właśnie bo nie każemu wywala błąd :> Pewnie chińczyki wywalaja bład
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
W Elblągu też sa fajne kobitki bo nie raz na jakis baletach sie bywało Przemek czemu Cię nie widze na liscie do Kaletki ?? co to ma być ?? biegusiem sie zapisuj :gwizdanie:
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Jakie sępy :tongue4: :decayed: :drool: :drool: