Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zaleczeq

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Zaleczeq

  1. Właśnie avatar jest z netu :polew: ale chłopaki się podjaraliscie ale gadam z kolezanka co też ma podobny sprzęt 75E oby nie miała akurat delegacji to ja zabiore :gwizdanie:
  2. Co już tak szybko ?? kurcze trzeba fure umyć i wypolerowac :) Dzi$ z Grzesiem sobie zrobiliśmy mini spota pod Palmowskim
  3. Wiem Patryk czytałem:) ze zona idzie do szpitala ;( ale masz byc i tyle :decayed:
  4. Musisz dojechac nie wal w chu.... :gwizdanie:
  5. I bedzie epickie melo musi być kunsztownie i zacnie Patryk w Kaletce wpadam Ci do pokoju z kajakiem :decayed: :naughty:
  6. Patryk a TY co nam $wieżaka straszysz :polew: :decayed:
  7. heheh przestraszyli chłopaka
  8. A ja musze 2 letnie kupic :(
  9. No ale deszczyk troche ten syf zmyje i mozna fele letnie zakładać
  10. Wcale nie kłamiesz ciepło sie robi dziewczyny zaczynaja sie cieniej ubierać :gwizdanie:
  11. 100 lat a ja wole kebaba :gwizdanie:
  12. Bo go wczoraj spotkalem i sie pytał czy masz jeszcze kalendarz Wez mi napisz na pw swoj nr to zadzwonie jutro jakos do Ciebie i podjade po ten kalendarz bo ja go widuje prawie codziennie
  13. Grzesiu masz kalendarz dla sawoya (pawła) ??
  14. A ja słyszałem ze TY Monika w tym roku 20-ste ur obchodzisz
  15. Damy rade RedBull troche wodki dobre tancerki i jest fajnie :gwizdanie: balet do rana POKER FACE I DO PRZODU
  16. Ale to troche dźiwne bo przecież W ma wyższy indeks prekosci niż V to powinna byc droższa
  17. Dobra gonimy ten Elbląg Oprocz Moniki to i Maćka dalej nie widze na liscie
  18. jaka desperka :polew: :tongue4:
  19. No szybki obowiązkowo ściemnić
  20. Dzięki za odpowiedź i wezme te z indeksem V bo tego szkopka od ktorego bralismy samochod to poniosła chyba lekko fantazja z tym W
  21. Witam Co sądzicie o tych oponkach http://www.opony.com/opony/48786_continental_contipremiumcontact_2.html ??
  22. Fela kox Tylko tak jak napisał Miszka 82 jaki rozmiar ?? :gwizdanie:
  23. No właśnie bo nie każemu wywala błąd :> Pewnie chińczyki wywalaja bład
  24. W Elblągu też sa fajne kobitki bo nie raz na jakis baletach sie bywało Przemek czemu Cię nie widze na liscie do Kaletki ?? co to ma być ?? biegusiem sie zapisuj :gwizdanie:
  25. Jakie sępy :tongue4: :decayed: :drool: :drool:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.