Treść opublikowana przez Zaleczeq
-
Spoty Olsztyńskie
elo elo 320
-
Spoty Olsztyńskie
Czarny sedan to prawie Ja :> ale blachy nie te Właśnie musze sobie wkońcu ramki klubowe kupić
-
Spoty Olsztyńskie
No $niegu troche napadało u mnie dziś koleś chciał zaszpanowac przed blokiem Subaru Impreza i tak zaszpanował ze sie powiesił i AWD nie pomogło
-
Spoty Olsztyńskie
A fotek Mariana jak nie było tak i nie ma :> Cewki już zamówione czekamy az dojdą i wymianka Tylko symbol sie zmienił bo już nie produkuja 115-R nowa numeracja to 115-D
-
[B6 ALT] Kontrolka silnika cewki itd !!
Też polecam ORGINALNE CEWKI VW-AUDI-SEAT-SKODA miałem zamienniki i silnik nie chodził jak powinien Do silniczka 2.0 ALT jest bodajrze koncówka 115 L
-
Spoty Olsztyńskie
Bo powiedziałem mu ze cewki do wymiany a ze rodzice jada znowu gdzieś na weekend i chca jechac a4 to ojciec powiedział ze musi byc do czwartku wieczorem wymienione bo nie chce zeby coś w trasie sie wysrało i chce mieć sw. spokój Także podjade jutro albo w czwartek rano do Palmy jak Tomek nie odpisze i zakupie i wtedy zadzwonie do takiego fajnego czarodzieja z zatorza Nie check sie nie pali Stary zadowolony dziś jechał z bananem na mordzie ze jak wracał to przed blokiem sie zakopał
-
Spoty Olsztyńskie
No właśnie jeszcze nie odpisał na pw takie http://www.swistak.pl/a3967138,Cewka-zaplonowa-Audi-A4-A6-1-8-Turbo-ORYGINAL.html# ?? czy takie http://www.allegro.pl/item853112729_cewka_zaplonowa_audi_vw_1_8t_nowa_bosch_w_wa_f_ra.html ?? Bo ojciec mi sie piekli zeby je wymienić i mieć spokoj
-
Spoty Olsztyńskie
Paweł ile u Palmy kosztowały te cewki do BFB ?? :gwizdanie:[br]Dopisany: 02 Luty 2010, 17:36_________________________________________________ Gratulejshon :good:
-
Spoty Olsztyńskie
Dzięki Paweł wiedziałem że można na Ciebie liczyć [br]Dopisany: 01 Luty 2010, 19:59_________________________________________________Jak to wódki nie pijesz ?? jak tak można :tongue4:
-
Spoty Olsztyńskie
Na piwo ?? A nie lepiej flaszke nie 3ba bedzie tyle do kibla latac
-
Spoty Olsztyńskie
Naprawe AUDI kochany tatu$ sponsoruje
-
Spoty Olsztyńskie
Nie no żartuje z tymi 3 piwami i wcale sie nie obraze
-
Spoty Olsztyńskie
nie no nie foc**je sie :> bo jestem hardcorem :gwizdanie: Dobra nie rob z siebie alkoholika:) :decayed: No Paweł mowił ze 3 piwa wypiłes w sobote i zaniemogłeś :D
-
Spoty Olsztyńskie
Mozemy pogadac nie na PW tylko na realu przy Grzesiu taki z Ciebie kolega tak ?? ;(
-
Spoty Olsztyńskie
Grzesiu nie foc**j sie Powiem Ci Grzesiu ze jednak Zatorze dużo może
-
Spoty Olsztyńskie
Westy ice lux fajeczki co niektorzy pala cieniasy :gwizdanie:
-
Spoty Olsztyńskie
Westy icy kupisz i Paweł bedzie działał jak natchniony
-
Spoty Olsztyńskie
Pamietam Paweł pamiętam juz napisałem do TOM77 i czekam na odp jak cos to do Palmy podjade jak nie odpisze
-
Polecam w Olsztynie
Ja też chciałem polecic Pawła jest lepszy niz Turbodymoman i Super Es razem wzięci Walki było dużo ale ostatecznie Victoria Paweł zrobił veni vidi vici i po sprawie Dzięki Paweł jeszcze raz
-
Spoty Olsztyńskie
Mariana fotek to nie ma jeszcze z tamtego spota :> Chłopaki fura już zyje i wszystko jest OK Dzięki Paweł jeszcze raz :a4fan: :a4fan:
-
Spoty Olsztyńskie
Na zdrówko Grzesiu Ja po wczorajszym wypadzie do NOVO narazie nie pije :gwizdanie:
-
Spoty Olsztyńskie
Widze pieski was odwiedziły:) My z adrianem akurat ich mijalismy koło bartąga
-
Spoty Olsztyńskie
Liste to chyba musi Grzesiu zrobić
-
Spoty Olsztyńskie
No spocik udany dzięki adrianus za podwiezienie na spota
-
Spoty Olsztyńskie
Grzesiu Ty musisz być bo mam suveniry dla Ciebie