Treść opublikowana przez Zaleczeq
-
Spoty Olsztyńskie
ja tam narazie latam na letnich przymrozek był raz czy 2 a teraz w dzien jest po ok 13 stopni a w nocy 4-5 takze jak chcesz to mozesz załozyc a jak nie to na letnich
-
Spoty Olsztyńskie
tydzien temu były przymrozki ale terz jest cieplej bo jak rano jezdze do rpacy to nie skrobie szyb btw ja narazie tez jezdze na letnich
-
Spoty Olsztyńskie
pewnie 2.2 T
-
Spoty Olsztyńskie
o ja pierd... Zbychu sie pojawił :gwizdanie: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski:
-
Spoty Olsztyńskie
100 lat to co pijemy w sobote ??
-
Spoty Olsztyńskie
Siemka Fioletowy tak sobie pomyślałem ze skoro jezdzisz do Elbląga na ten kurs szydełkowania :kox: to moze bys nam wydziergał szaliczki a4 klub bo to wiesz zaraz zima ja juz pierwsze skrobanie samochodu zaliczyłem :gwizdanie: takze miłoby było z Twojej strony jak bys tam cos wydziergał
-
Spoty Olsztyńskie
Doba temat widzę zakończony zatem możemy dalej nawijać o d*pie Maryny
-
Spoty Olsztyńskie
ja tez tzn pokłóciłem się z Audiczką :decayed: i wredota z nerwów spaliła żarówkę światła z tyłu i mam teraz choinke na fisie :polew: :polew: to taki .żarcik sceniczny był :cool1: btw Ardiano Santo Morales nie przejmuj sie a nie mowiłem tyle razy ze baby to ch uje :decayed: masz tu przykład zobacz sam
-
Spoty Olsztyńskie
Ja tam tez mam luzne porty
-
Spoty Olsztyńskie
no ja właśnie to samo chciałem przekazać ze nie ma żadnych danych osobowych a tak przynajmniej wiem co sie stało i tyle Jestem Ciekaw jak byśmy przyjeżdżali na spoty raz , drugi, trzeci i w końcu któryś z nas by sie zapytał dlaczego nie ma tego i tego jak zawsze był ?? i czy ktos z Was wiedzących by od razu powiedział co i jak :gwizdanie: i czy nie byłoby patrzenie na siebie na wzajem i uciekanie od odp
-
Spoty Olsztyńskie
dopisałem Cie do kubeczka [br]Dopisany: 22 Październik 2011, 15:49_________________________________________________ No tak chyba za bardzo to nie wyprzedzacie http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?board=113.0 :decayed: :decayed: co do syt "wodza" jak to ktoś napisał Nie ma co sie spinać stało się jak stało przecież ktoś obcy wchodząc tu nawet nie wie o kim gadamy bo nie było wymienione imie ani nick bo nawet ta osoba nie jest tu chyba zarejestrowana Takze luzowac posladki
-
Spoty Olsztyńskie
Adrian widziałes ?? http://allegro.pl/tico-pokrowiec-z-kozy-peruwianskiej-i1880990309.html?ap=2&bid=4918&aid=16757976&tid=0
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
chodziło mi o to ze np nie rozumiem np napalania sie na V8 i po kupnie jej zagazowanie bo ja wychodze z załozenia ze albo bedzie mnie stac na utrzymanie takiego dużego silnika albo nie jesli nie to kupuje cos mniejszego u mnie np koles ma Vetke C5Z06 i ma ja w gazie i tankuje tylko wieczorem zeby nikt nie widział ale jak podjedzie na miasto to lans jest co nie wpołczynnik lansu + 100
-
Spoty Olsztyńskie
ok
-
Spoty Olsztyńskie
za tydzien ??
-
Spoty Olsztyńskie
tak
-
Spoty Olsztyńskie
elosci Grzesiu napisałem ze chce 2 szt
-
Spoty Olsztyńskie
tak juz sie zapisałem na kubeczek
-
Spoty Olsztyńskie
wtf?? moze byc na pw btw chyba nei zamykaja za sciganie sie jedynie wlepiaja mandaty
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
V-ki sa fajne tylko nie na podtlenku El Pi Dżi :>
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
blachary sie wycwaniły i juz na takie stare fury nie leca jak siódemka to min E65
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
siemka Kujawiaczki Fajna ta 7ka tylko te ringi jak dla mnie pali pewnie w uj niby ponad 300 kuca ale sząłu nie robi spod swiateł
-
Spoty Olsztyńskie
kurcze to wiem o jaka fure chodzi widziałem ja 2 razy ale to moze od kogos kupił :gwizdanie: :gwizdanie: nastepny razem to łysy zajedz mu droge i powiedz ze sie uj nie udziela i niech oddaje ramki Rodzice własnie wrocili z Krynicy Gorskiej i zamiast czarnej fury mam teraz kolor palety RS4 Daytona Grey :polew: btw jakie wycieraczki zaproponowalibyście ?? [br]Dopisany: 20 Październik 2011, 22:26_________________________________________________Moj Paziu zamawiasz ?? http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=222532.new#new :gwizdanie:
-
Spoty Olsztyńskie
sedan, avant jaki kolor ??
-
Spoty Olsztyńskie
ale czym b5, b6,b7,b8 czy b9 ??