Treść opublikowana przez Zaleczeq
-
Spoty Olsztyńskie
nie wiem jak u ciebie ale umnie tak jest teraz :naughty:
-
Spoty Olsztyńskie
arko jestes na cyklu ?? :naughty: :naughty:
-
Spoty Olsztyńskie
trzeba korzystać póki sucho jest i śniegu nie ma
-
Spoty Olsztyńskie
ja tam wole polatać po witosa :> ostatnio wjeżdżam na pełnej k**wie a tam znak kontrola prędkości :polew: :polew: na chwile zwolniłem ale patrze na ta prosta i nagle mi noga sama na gaz opadła to jakies czary chyba ostatnio pojeździłem trochę A6 3.0tdi i myślałem ze to za***rdala ładnie tzn takie miałem wrażenie bo mnie ten Nm kopał ale kumpel Cupra opierdolił ta A6 jak chciał
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
i musi miec Q
-
Spoty Olsztyńskie
tylko nie pijaku wole stwierdzenie ty " degustatorze " :kox: oj tam od razu pijaku raz na miesiąc ze po chrześcijańsku napić jak Bog nakazał to nie grzech :no:
-
Spoty Olsztyńskie
Co tam moj paziu powiesz
-
Spoty Olsztyńskie
ogarniam ale nie wytrzeźwiałem na bank kac jest mega turbo ale warto było
-
Spoty Olsztyńskie
Wstałem jak tam spot ?? :gwizdanie:
-
Spoty Olsztyńskie
no i uj sie naebałem znowu faza wrociła :polew: ide spac
-
Spoty Olsztyńskie
o urwa umieram :sick3: ale przywaliliśmy wczoraj zwiedzanie klubów nie pije do nas weekendu obiecuje btw fajny ten akademik 119 po remoncie przy Azymucie :naughty:
-
Urodzinowy wątek PREZESA !!!
Wszystkiego Najlepszego 100 lat
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
oj tam oj tam ale jedzie po mesku
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
kup b8 od Patroxa
-
[B6 BEX] Co myślicie o ''15 zimówkach do B6?
a w ogóle wejdzie 15" na hebel 312 bo taki chyba jest w BEX-ie?? :gwizdanie:
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
tylko nie mow ze bedziesz szukał 10 letniego diesla z dojczow od dziadka z przebiegiem ponizej 200tys w promocyjnej cenie :decayed:
-
Spoty Olsztyńskie
mnie niestety nie bedzie
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
w końcu sprzedałeś to coś z wiatraczkiem na masce zwane Bi Em Dablju ??
-
Spoty Olsztyńskie
W związku z ta przygnębiającą pogoda macie fajny filmik w końcu za 8 miesięcy lato i wakacje wiec nie ma co się łamać :polew:
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Tak to można opisać jak na niżej załączonych rysunkach
-
Spoty Olsztyńskie
arko sie nie smiej dawaj na klatowe idziemy na piwo jak blokersi :polew:
-
Spoty Olsztyńskie
zawsze mowie ze " nie wazne gdzie ale wazne z kim "
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
jakie pantofle :decayed: :polew:
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
:polew: :polew: :polew: jak pech to pech :gwizdanie: :gwizdanie:
-
Spoty Olsztyńskie
:polew: :polew: :polew: [br]Dopisany: 13 Październik 2011, 11:09_________________________________________________bo ja bylem zajęty kamerowaniem i ta pania z avataru obraz z Kaletki w całej okazałosci