Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zaleczeq

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Zaleczeq

  1. Tak własnie tak btw co z ta reedycja koszulek klubowych ogarniamy cos bo arko nawet temat załozył
  2. zapomniałem ze Cie ostatnio na spocie nie było bo tak gadalismy om 1szym lipca o piatku ale to wlasnie musimy sie dogadac czy teraz 18 w sobote czy 1 czy 2 lipca
  3. a mowa nie była o 1szym lipca czyli piatku ??
  4. Bo olsztyn to specyficzne miasto tylko piatek i w sobote sie cos dzieje
  5. o ja pierdziu umieram
  6. ŁOO k**wa Tak czy siak koszula wyprasowana jagiełlo w portfelu no to czas na miasto prosze sie jutro ze mnie nie smiac jak bede cos pisał na kacu [br]Dopisany: 11 Czerwiec 2011, 21:34_________________________________________________ :bicz: :bicz: :bicz3: :bicz3: :bicz3:[br]Dopisany: 11 Czerwiec 2011, 21:35_________________________________________________ Dzien dobry lecimy nie spimy jest after party i jest grubo :gwizdanie:
  7. a dawka dopuszczalna nie jest 0,2 ?? [br]Dopisany: 11 Czerwiec 2011, 19:02_________________________________________________ trudno sie mowi takie uroki imprezowania :gwizdanie: POKER FACE I DO PRZODU :lol1:
  8. wstałem trzeba sie ogarnac bo wieczorem powtorka z rozrywki
  9. wstałem [br]Dopisany: 10 Czerwiec 2011, 11:26_________________________________________________a co do akcji to nie wiem za co go zgarneli podobna jakas afere krecił i wpadły psy i ten koles stał z tym typkiem co drzwi otworzył i z jakas pupa wpała policja i on cos tam cwaniakował to go powineli do radiowozu a ten koles podszedł i otworzył i uciekli obaj ale mieli pecha bo tam obok targu rybnego szli inni policjanci i ich razem powineli [br]Dopisany: 10 Czerwiec 2011, 11:29_________________________________________________btw Pawełku spałem sam :gwizdanie: chyba tak mi sie wydaje [br]Dopisany: 10 Czerwiec 2011, 11:30_________________________________________________Ruska dyskoteka w piaskownicy prawie jak w Kaletce
  10. 1-szy dzień dobry trochę się napier.... ale to szczegół co się ku*** nasłuchałem kopiuchofana to szok 330d po sofcie mu pali w mieście ok 8 :polew: :polew: no myślałem ze jebnę z brechtu i koles wkręcał po 1sze potrafi diesla zakrecic o 7tys po 2 opierdala s4b5 400+ :polew: :polew: p.s najebałem się i nie ma błędów bo to nie ja pisałem tylko dyktowałem koleżance
  11. Widziałem ta akcje cała :polew: ludzie nie mogli z brechtu wyrobic
  12. dobra ok mam na 2 zmiane i ide zaraz na melanz ciekawe o ktorej wroce [br]Dopisany: 09 Czerwiec 2011, 19:20_________________________________________________tak czy siak !!! Taktusiowy fioletowy Vipie podpinaj temat ze spot piwny 1 lipca !!! [br]Dopisany: 09 Czerwiec 2011, 19:22_________________________________________________ ===> <===
  13. wyobrazam sobie adrianka naszego na felach 19 i po tch naszych dziurach :polew:
  14. Jest taki plan no to git bierz Kosiniaka i wpadajcie
  15. ee zapomnielismy napisac ze spot piwny na poczatku lipca parówki :gwizdanie:
  16. JA tez postaram sie byc moge sie lekko spoznic jak cos [br]Dopisany: 08 Czerwiec 2011, 18:53_________________________________________________WSTAWAC
  17. to ??
  18. pracowac pracowac trzeba nie ma opierdzielania sie
  19. siemandero
  20. filetowy dawaj ankiete i zamknij watek zlotu w kaletce porzadek w domu i zagrodzie musi byc :gwizdanie:
  21. dlatego mowie urwa jest sezon letni i duzo ludzi gdzies wybywa dlatego 1.robimy ankietę w jaki dzien robimy spota 2.deklarujemy sie kto bedzie a kto nie 3. w sezonie letnim robimy spota 1 w miesiacu albo ebac spoty samochodowe i robimy spoty piwne a na jesien i zime ludzie maja wiecej czasu to latwiej bedzie sie spotkac furami
  22. przyjezdza ktos ?? czy mam tez olac i isc na piwo ?? [br]Dopisany: 05 Czerwiec 2011, 12:53_________________________________________________byłem na spocie było za***iście przyjechałem zapaliłem fajke i pojechełem takze ja narazie odpuszczam sobie spoty jak bedzie spot piwny to chetnie wpadne
  23. łoo ale przyimprezowałem sobie wczoraj :gwizdanie: to lubie
  24. bo jak skora to tylko wentylowana btw Monika Grzegorza widziana wczoraj ok21 koło wys bramy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.