Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zaleczeq

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Zaleczeq

  1. jak blondynka to musi byc fajna i ładna
  2. ale teraz to musi gnieść wora , miażdżyc cyce i urywać suty [br]Dopisany: 03 Czerwiec 2011, 14:01_________________________________________________btw bedziesz Adam w Olsztynie na NIGHT POWER 09.07 albo na Dajtkach na Motopikniku 03.07 ??
  3. not :>
  4. żaden cylinder ... tylko cewka zapewne bo to standardowa usterka w 1.8T a mówiłem by jedną wozić w schowku... dobrze gada - piwa mu [br] :drunk: ja tam woze w bagazniku caly czas 1 cewke w razie czego
  5. Sobota była kunsztowna i zacna dopiero w niedziele o 18 ogarnałem sie
  6. dzien dobry
  7. obecny
  8. no podepnij vaga ja mialem tez tak ze check sie czasem zapalał i gasł okazało sie ze cewka była na umarciu i jak wymieniłem to było ok
  9. chyba 4 czerwca
  10. najłatwiej to podpiac vagine i wtedy bedzie widac czy jakies bledy sa bo tak to troche wrozenie z fusow
  11. bo wtedy byłem młody, głupi i słuchałem rad Twojego ojca ktore on Tobie przekazal i taki finał
  12. Fajnie było na spocie objechałem bo parking cały za***any chyba jakis mecz byl
  13. Co do czepiania to roznie to bywa jak trafisz na słuzbiste to pozyczy dowod :gwizdanie: a jak na normalnego to amchnie reka i tyle w rzeczywistosci ten bix wyglada za***iście
  14. buhehe mowiłem ze c**jnia bedzie zrezygnujmy ze spotow w okresie letnim robmy tylko piwne [br]Dopisany: 25 Maj 2011, 18:28_________________________________________________dlatego pomysl z deklarowaniem sie kto bedzie np dzien lub 2 przed to dobry pomysl wtedy bedziemy wiedziec czy robic spoty czy nie [br]Dopisany: 25 Maj 2011, 18:31_________________________________________________ja bede sie sam spotował jak cos moze beda jakies fajne d*py to cos wyrwe wkoncu bo jak jest Adrian to nigdy nie moge wyrwac ;(
  15. czy ktos wogole bedzie ??
  16. 20
  17. ja tez własnie miałem uwalony ten zaworek i silnik trząsł sie jak starej babie cycki po wymianie cud, miod i orzeszki
  18. no racja ja jezdziłem 2.0 ALT a pozniej wsiadłem do 1.8T BFB to roznica jest spora no i zawsze mozna zawirusowac i pod 200 kucy bedzie
  19. kto dzis bedzie ??
  20. tak mowie nie bede podchodził zebys sie nie speszył :polew:
  21. tak mi sie wydawało własnie ze Cie ostatnio z jakas blondżi widziałem :gwizdanie:
  22. no mozna a na przyszłosc to jak przychodzi spot to dzien albo dwa wczesniej deklarujemy sie kto bedzie i czy jest sens spota robic
  23. ahahaha zasada nr 1 => rob melanż i sie nie przyzwyczajaj
  24. :polew:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.