Treść opublikowana przez Zaleczeq
-
[B6 AVJ] Nie grzeje
takie same objawy miałem i tez pompa wody sie skonczyła
-
Spoty Olsztyńskie
Ej parowki nie czepiac sie mnie i nie robie zadnego kursu spawalniczego :polew: :polew: Edukejshon wazniejsza [br]Dopisany: 24 Luty 2011, 17:48_________________________________________________ Grzegorz czemu nie odbierasz fona a raczej ejstes poza zasiegiem odezwij sie bo mam biznes wazny
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Jak ktos nie jedzie na Ogolnopolski w marcu to ZAPRASZAMY DO KALETKI w maju http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=188910.0
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=188910.msg2221660#msg2221660 zapisywac sie kochane mordeczki
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
swojego to lepiej zezłomuj
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
dobrze gada Czyli tak jak w zyciu 1 wrazanie najwazniejsze
-
Spoty Olsztyńskie
No na dzien dzisiejszy nie jade bo mam wtedy egzaminy w szkole ale jak cos to beda was wspierał duchowo
-
Spoty Olsztyńskie
ale mietka pytka Ja TAKU$ Z GRODU ALLENSTEIN ZAPRASZAM NA JAKZE KUNSZTOWNY I ZACNY III ZLOT OLSZTYN - ELBLĄG - POMORZE -KUJAWY Impreza bedzie przednia wkoncu ALBO GRUBO ALBO WCALE Miejscówka: Kaletka Termin Zlotu: ....... Program:Najebka , najebka i jeszcze raz najebka Zakwaterowanie:....... Koszta:..... Lista uczesników:.... Organizatorzy :.... p.s Załka nie bedzie wiec nie bojcie sie trzody nie bedzie
-
Spoty Olsztyńskie
napisałem wypiłes 2-3 piwa nastapiła bomba w Twojej głowie i gadałes cos ze zona czeka i poszedłes :gwizdanie:
-
Spoty Olsztyńskie
EEE nie ma czego załować stypa była :thumbdown: wypili po 2-3 piwa i do domu bo tu zona tam dzieci jednym słowem zadnego koksu wódki dziwek i kasyna :thumbdown: :naughty: Całe szczescie był ze mna moj paziu Adrianus i poszlismy na pozadny melanz Oooooo taki [br]Dopisany: 23 Luty 2011, 22:48_________________________________________________ bo nastapiła edycja
-
Spoty Olsztyńskie
Moj tez nie wytrzymał ja kupiłem w PREMARZE na towarowej odezwij sie do Grzeska bo tam jego kolega pracuje to zejdzie troche z ceny albo do Zbyszka on tam jakies znizki w Gordonie chyba miał
-
Spoty Olsztyńskie
:decayed:
-
Spoty Olsztyńskie
Ciekawe czy sa nacinane czy jako całosc nacinane lepsze bo gorzej zdrapac bo ciagle sie rwie
-
Spoty Olsztyńskie
Russian wedding
-
Spoty Olsztyńskie
100 lat
-
Moja fotografia - zdjęcia ładnych dziewczyn ;-)
No gdzie sa nowe foty
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
wykręciłem trzeci czas jako amator tak juz od razu nie kłam :gwizdanie: :gwizdanie: jak mi ostatnio na gg pisałes ze codziennie tam trenujesz zeby zaskoczyc chłopaków
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
- Spoty Olsztyńskie
wczoraj jak to przeczytałem to jebłem Grzesiu miszcz dżedaj btw dzieki Grzegorz- Spoty Olsztyńskie
widziałem to juz to powinien byc hymn A4 klubu :gwizdanie:- Spoty Olsztyńskie
340 A 70 Ah tak wychodzi z kodu wyposazenia a co tam naprawde siedzi to jutro oblukam- Spoty Olsztyńskie
Jutro podjade jak odpali a jak nie to Empiekem- Spoty Olsztyńskie
to ogarnij jakas sweet focie i bedzie na kalendarzu [br]Dopisany: 15 Luty 2011, 23:10_________________________________________________chlopaki gdzie w OLN sa dobre i w miare nie drogie akumulatory ??- Spoty Olsztyńskie
uuuuuuu :jerk: :jerk: bedzie sie dzialo- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Pierwszy raz się zgodzę z tym gościem . Bo po bliższym przyjrzeniu się osobnikowi to część rzeczy w tym aucie pięknie , skrzynia na kultura pracy wykonanie , wypas może być ,ale dynamika jakby doszło Q to wole swoje dojebane a4 ale Patryczku Twoje A4 jest kunsztowne i zacne a nie dojebane - Spoty Olsztyńskie