Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zaleczeq

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Zaleczeq

  1. takie same objawy miałem i tez pompa wody sie skonczyła
  2. Ej parowki nie czepiac sie mnie i nie robie zadnego kursu spawalniczego :polew: :polew: Edukejshon wazniejsza [br]Dopisany: 24 Luty 2011, 17:48_________________________________________________ Grzegorz czemu nie odbierasz fona a raczej ejstes poza zasiegiem odezwij sie bo mam biznes wazny
  3. Jak ktos nie jedzie na Ogolnopolski w marcu to ZAPRASZAMY DO KALETKI w maju http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=188910.0
  4. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=188910.msg2221660#msg2221660 zapisywac sie kochane mordeczki
  5. dobrze gada Czyli tak jak w zyciu 1 wrazanie najwazniejsze
  6. No na dzien dzisiejszy nie jade bo mam wtedy egzaminy w szkole ale jak cos to beda was wspierał duchowo
  7. ale mietka pytka Ja TAKU$ Z GRODU ALLENSTEIN ZAPRASZAM NA JAKZE KUNSZTOWNY I ZACNY III ZLOT OLSZTYN - ELBLĄG - POMORZE -KUJAWY Impreza bedzie przednia wkoncu ALBO GRUBO ALBO WCALE Miejscówka: Kaletka Termin Zlotu: ....... Program:Najebka , najebka i jeszcze raz najebka Zakwaterowanie:....... Koszta:..... Lista uczesników:.... Organizatorzy :.... p.s Załka nie bedzie wiec nie bojcie sie trzody nie bedzie
  8. napisałem wypiłes 2-3 piwa nastapiła bomba w Twojej głowie i gadałes cos ze zona czeka i poszedłes :gwizdanie:
  9. EEE nie ma czego załować stypa była :thumbdown: wypili po 2-3 piwa i do domu bo tu zona tam dzieci jednym słowem zadnego koksu wódki dziwek i kasyna :thumbdown: :naughty: Całe szczescie był ze mna moj paziu Adrianus i poszlismy na pozadny melanz Oooooo taki [br]Dopisany: 23 Luty 2011, 22:48_________________________________________________ bo nastapiła edycja
  10. Moj tez nie wytrzymał ja kupiłem w PREMARZE na towarowej odezwij sie do Grzeska bo tam jego kolega pracuje to zejdzie troche z ceny albo do Zbyszka on tam jakies znizki w Gordonie chyba miał
  11. :decayed:
  12. Ciekawe czy sa nacinane czy jako całosc nacinane lepsze bo gorzej zdrapac bo ciagle sie rwie
  13. Russian wedding
  14. 100 lat
  15. wykręciłem trzeci czas jako amator tak juz od razu nie kłam :gwizdanie: :gwizdanie: jak mi ostatnio na gg pisałes ze codziennie tam trenujesz zeby zaskoczyc chłopaków
  16. wczoraj jak to przeczytałem to jebłem Grzesiu miszcz dżedaj btw dzieki Grzegorz
  17. widziałem to juz to powinien byc hymn A4 klubu :gwizdanie:
  18. 340 A 70 Ah tak wychodzi z kodu wyposazenia a co tam naprawde siedzi to jutro oblukam
  19. Jutro podjade jak odpali a jak nie to Empiekem
  20. to ogarnij jakas sweet focie i bedzie na kalendarzu [br]Dopisany: 15 Luty 2011, 23:10_________________________________________________chlopaki gdzie w OLN sa dobre i w miare nie drogie akumulatory ??
  21. uuuuuuu :jerk: :jerk: bedzie sie dzialo
  22. Pierwszy raz się zgodzę z tym gościem . Bo po bliższym przyjrzeniu się osobnikowi to część rzeczy w tym aucie pięknie , skrzynia na kultura pracy wykonanie , wypas może być ,ale dynamika jakby doszło Q to wole swoje dojebane a4 ale Patryczku Twoje A4 jest kunsztowne i zacne a nie dojebane

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.