Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zaleczeq

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Zaleczeq

  1. o urwa w zyciu nie bawiłem i nie mam zamiaru bawic sie przy disco polo hh z koncówki lat 90 i przełom na 2000 miał w sobie takie pierdolniecie i dusze teraz jest troche inaczej a co do klipu sa gusta i gusciki fajnie ze klip w klimacie typowo streetowym
  2. Adrian wejdz na topic o kalendarzach i zobaczysz czemu sie lekko opozniło Jarek przeprosił i tyle trzeba byc wyrozumiałym
  3. NIE SPAMUJE BO TO NIE ŁADNIE :tongue4:
  4. ale se chłopaki przysłodzili Manny organizuje w piatek melanz urodzinowy i bedzie tak
  5. Tak se Karol wmawiaj
  6. 100 LAT Zdrowia szczęścia pomyślności niech Twój ..uj na piz.. czesto gości :decayed:
  7. no jest jeszcze bardziej pokrecone niz rachunkowosc
  8. OOO fuj rachunkowosc a masz moze controlling ?? bo to tez posrane jest
  9. pierd.... studia zostan NINJA
  10. Bo nie nie bylo mnie w oln
  11. foty jakies macie ??
  12. sie dzieje widze
  13. Odnosnie III Zlotu w Kaletce to wstepny termin badz teminy bedziemy miec juz chyba w poniedziałek lub wtorek tu macie narazie taki wstepny link http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=183100.0 narazie gadki o d*pie maryny ale bedziemy aktualizaowac jak bedziemy znac juz szczegóły
  14. to zajebmy tydzien wczesniej i bedzie lusklio bo w tamtym roku przed kortowiada było słonce a pozniej deszcz:(
  15. a jak POKER FACE I DO PRZODU [br]Dopisany: 28 Styczeń 2011, 11:36_________________________________________________ale jak bedzie 3 dniowa to za***iście taka impreza no i widze ze jest wieksze zainteresowanie wiecej osob to wiekszy melanz
  16. Czekaj zaraz wysle smsa bo mam tam wtyki u gory to zamowimy pogode a jak nie to do Putina i wy***iemy rakiety z jodkiem srebra to bedzie jak na Igrzyskach Olimpijskich w Szanghaju 0 kropli deszczu
  17. 13-15 maj to jest ta opcja 3 dniowa :gwizdanie: btw urwaaaa tak se włąsnie pomyslałem ze to bedzie nie przypadkiem Kortowiada ?? a co sie dzieje w Kortowiade ?? odp=> DESZCZ NAPIERDALA [br]Dopisany: 28 Styczeń 2011, 11:13_________________________________________________To jak Mareczku bedziesz znał dokładny termin i PLN to daj znac bo musze chłopakom z Kujawsko pomorskiego napisac
  18. W maju
  19. no niestety pewnie trzeba będzie wolne kołować na piatek bo z piątku na sobotę byśmy dali w dekiel :drunk: w sobotę umieramy :polew: i leczymy kaca a w niedziele rześcy i gibcy wracamy do domów 1. piatek melanz 2. sobota gry i zabawy 3. niedziela pełna kulturka i powrót :gwizdanie:
  20. ale to było rok temu i 1 nocka w tym roku planujemy 2 nocki takze troche drozej bedzie ale jak bedziecie chetni to zapraszamy wkoncu trzeba sie integrowac :gwizdanie:
  21. Ogolnie to tamtym roku zlot był sobota-niedziela ostatni weekend kwietnia koszt wtedy był KOSZTY IMPREZY WTAMTYM ROKU: - GRILL 35zł ( za jedną osobę) (bigos, karkówka z rusztu x2, kaszanka, smalec, ogórki kiszone, sałatka, gorąca herbata, chleb, ketchup + musztarda) - Śniadanie 15zł (za jedną osobę - szwedzki stół) - Zakwaterowanie: 1) pokój jednoosobowy 65zł wówczas całkowity koszt imprezy na jedną osobę 115zł ( zakwaterowanie + grill + śniadanie) 2) pokój jednoosobowy z dostawką 95zł (65zł +30zł) czyli koszt pokoju dzielimy na dwie osoby i jest taniej wówczas całkowity koszt imprezy na jedną osobę 97,50 ( zakwaterowanie + grill + śniadanie 3) pokój dwuosobowy 100zł wówczas całkowity koszt imprezy na jedną osobę 100zł ( zakwaterowanie + grill + śniadanie) 4) pokój trzyosobowy 135zł wówczas całkowity koszt imprezy na jedną osobę 95zł ( zakwaterowanie + grill + śniadanie) W tym roku zobaczymy czy bedziemy robic tez 2 dniowy czy moze 3 dniowy Tu macie stronke osrodka http://klobuk.osir.olsztyn.pl/ W tym roku Świeta Wielkanocne wypadaja pózno to myslelismy nad terminem 13-15 Maj Jak bedziemy miec wiecej szczegółow to poinformujemy Was
  22. CHŁOPAKI I DZIEWCZYNY Po Zlocie Ogolnopolskim zapraszamy Was na Zlot do Kaletki :drunk: Tak było rok temu http://picasaweb.google.pl/m.skrzypczynski/NowaKaletka2425042010# ZAPRASZAMY
  23. Wbijac na topic o Kaletce Elblążaki

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.