Treść opublikowana przez Vas
-
[ALL] Telefon do internetu najlepiej z qwerty
Polecic i Symbian w jednej wypowiedzi?
-
[ALL] Telefon do internetu najlepiej z qwerty
Mamy wlasnie CES, a na nim pojawia sie juz takie telefony http://www.engadget.com/2011/01/05/motorola-atrix-4g-hits-atandts-website-complete-with-specs?icid=sphere_blogsmith_inpage_engadget BTW, niektore z tego watku to totalne muzeum
-
Jaki polecacie i z jakiego korzystacie programu do obróbki zdjęć ?
Zalezy co chcesz uzyskac. Jezeli to jakies proste rzeczy, to moze paromegowy paint.net wystarczy.
-
LED czy plazma
Niestety nie wiem, bo jeszcze go nie mam. W sklepach swiatlo jest zupelnie inne niz w domu, wiec ciezko ocenic. Zwlaszcza, ze tego konkretnego modelu nigdzie nie widzialem. Z internetowych opini wynika, ze nie jest zle, tzn odbicia znikaja po wlaczeniu telewizora. Mi jest o tyle wszystko jedno, ze i tak praktycznie zawsze ogladam wieczorem w ciemnym pokoju
-
LED czy plazma
Ja sie zdecydowalem na LG 60PK550, bo jestem fanem duzych ekranow. LCD ciagle nie ma czerni. Poza tym powyzej pewnej przekatnej cena rosnie w sposob makabryczny. A co do zuzywania sie plazm. To tylko telewizor, a nie rodzinna posiadlosc. Nie planuje zostawic go swoim wnukom.
-
Wymiana foteli skóra tapicerek A4 B6 B7 elektryka ledzwie AIR BAG od A do Z
Wzial 3 dychy za ciagniecie i ukrycie kabli do obu foteli?
-
Polecany serwisy przyciemniające szyby w Audi
W watku pojawilo sie pare cieplych slow na temat tej folii http://www.bruxsafol.pl/products.php?productid=54&category=samochodowe Ktos moze potwierdzic, ze faktycznie zabezpiecza auto przed nagrzaniem od slonca? Nie czuje specjalnej potrzeby rozbienia sobie ciemnych szyb, nie woze z tylu vipow, a to ze ktos mnie zobaczy za kierownica tez nie ejst wielkim problemem Natomiast sytuacja, w ktorej otwarcie auta stojacego osiem godzin na rozgranym parkingu nie przypomina skierowania suszarki na twarz bylaby mila I co z przednia szyba? Nawet taka folia nie mozna jej okleic? Bo pare razy przewinelo sie tu takie stwierdzenie.
-
[B6 AVB] Zablokowany odpływ skroplonej wody
Nie wiem czy dobrze zrozumialem. Ja mam ta instrukcje pisac? Niestety, nie robilem tego sam. Pojechal do serwisu klimy i przeczyscili Podobno liscie sie tam jakos znalazly. Po pol roku lania wurtha i kenta we wszystkie mozliwe otwory (kratki, dziura pod schowkiem, wlot powietrza za filtrem kabinowym) w koncu klima przestala mi smierdziec.
-
[B6 AVB] Zablokowany odpływ skroplonej wody
Jezeli masz zapchany odplyw wody, to klima albo juz smierdzi, albo lada chwila zacznie i zadne spray'e nic nie dadza. Tym bardziej wymiana filtra kabinowego. Trzeba bedzie to mechanicznie przepchac. Testowane na wlasnym przykladzie
-
[ALL B6] Odgrzybianie klimatyzacji
Za sam spray 50zl, ale obstawiam, ze czyszczenie calosci byloby drozsze. To, ze nic nie doplacilem bylo uprzejmoscia wlasciciela, wiec trudno to traktowac jako obowiazujaca stawke. Z reszta mysle, ze nie ma co zgadywac. Wystarczy zadzwonic i zapytac
-
[ALL B6] Odgrzybianie klimatyzacji
Ja robilem w Klima-Rem w Gliwicach. Bylem dwa razy. Za pierwszym byl tylko spray i podsumowanie, ze jak sie nie sprawdzi, to robimy poprawke. Nie sprawdzil sie, wiec skonczylo sie na wyczyszczeniu klimy z roznych smieci, ktore powodowaly, ze nie dalo sie jej normalnie wyczyscic. I tu przezylem szok, bo wlasciciel nie wzial za ta poprawke ani grosza. Jezdze od prau dni i po smrodzie nie ma sladu. Polecam czlowieka.
-
[ALL B6] Odgrzybianie klimatyzacji
Posilkujac sie wlasnymi doswiadczeniami zaryzykuje stwierdzenie, ze nie ma czegos takiego jak czysta klima, ktora smierdzi w jakimkolwiek trybie. Smierdzi, czyli jest do ponownego czyszczenia. I nie ma sensu robic tego iles razy roznymi spray'ami skoro kolejne proby daja ten sam efekt. Cos dalej smierdzi albo czyszczenie pomaga na krotki czas. Trzeba sie przejechac do kogos kto sie klima zajmuje, po to zeby zajrzal do srodka, poudraznial odplywy i przy okazji wszystko przeplukal. No chyba, ze ktos sam sobie to zrobi. W kazdym razie ciagle lanie odgrzybiacza przez kratki/korek pod schowkiem i zaklinanie rzeczywistosci, ze tym razem juz zadziala nie ma sensu. Traci sie czas, kase (nawet jezeli nie ejst duza) i mozliwosc jazdy z kilma, ktora nie ejst rozpylaczem jakiegos swinstwa.
-
[ALL] gdzie najlepiej jechać z klimą?
Ja juz po. Robilem poprawke, bo pierwsze, standardowe czyszczenie nic nie dalo. Trzeba bylo udroznic odplywy, bo sie tam jakies liscie przedostaly. Co mnie totalnie zszokowalo, za druga, znacznie bardziej pracochlonna czesc czyszczenia nie zaplacilem ani grosza. Mimo, ze chcialem, bo glupio mi bylo. Jak powiedzial wlasciciel - trzeba sobie pomagac. Super facet - bardzo polecam. W koncu klima przestala mi smierdziec. No i na koniec najwazniejsze, czyli namiary na warsztat http://www.klima-rem.pl/ Mechanike tez tam chyba zaczne robic
-
[ALL] gdzie najlepiej jechać z klimą?
Tez szukam jakiegos, ktory nie poprzestanie na popsikaniu odgrzybiaczem w spray'u i stwierdzeniu, ze na 100% wystarczy. Wczoraj wlasnie zaliczylem takie "czyszczenie" i dzisiaj dzwonie z reklamacja.
-
Jaki dobry serwis w Gliwicach ?
Chcialbym sprawdzic co jest przyczyna powracajacego bledu (16795 - Secondary Air Injection System: Incorrect Flow Detected P0411 - 002 - Lower Limit Exceeded) i przy okazji znalezc miejsce gdzie silnik sie chyba "poci". Czasem po zatrzymaniu sie, a przed wylaczeniem silnika (wiec na pracujacej klimie), czuc jak spod maski zasysa cos jakby zapach kropli oleju, ktora kapnela na cos goracego. Dzieje sie to rzadko, wiec i "pocenie" duze nie jest i szperajac z latarka pod maska nic nie znalazlem. Ten warsztat na Uszczyka to dobre miejsce zeby jechac z takimi rzeczami? Juz mi obrzydly stawki ASO. Zwalszcza po tym jak ostatnio nie potrafili sie w ogole polaczyc z komputerem. Kupilem swojego vag-a, zaniepokojony ze cos padlo. I odczytalem bez problemu. Jak widac koszt roboczogodziny w pelni uzasadniony fachowoscia obslugi
-
[B5 AHL] Po obniżeniu siedzenia włącza się lampka AIRBAG
A jak ruszysz palcem wtyczke poduszki pod fotelem, to sie kontrolka nie swieci? Moze wtyczka albo kabel jest uszkodzone/zle ulozone i naciskasz je fotelem.
-
[ALL] Pielęgnacja wnętrza, co polecacie a czego nie? Deska rozdzielcza i skóra.
Nie wiem czy Meguiar sa najbardziej przereklamowanymi kosmetykami na rynku, ale z pewnoscia sposrod wszystkiego czego uzywalem. Mam plyn do szyb, deski i tapicerki. Kazdy drogi i w przypadku zadnego z tych produktow nie ma to odzwierciedlenia w dzialaniu.
-
[ALL B6] Demontaż elementów wnętrza
Nim wyjmiesz siedzisko kanapy, kup sobie tulejki, ktore ja mocuja, bo sa jednorazowe i po prostu sie je rozrywa przy demontazu.
-
Wymiana foteli skóra tapicerek A4 B6 B7 elektryka ledzwie AIR BAG od A do Z
Marcin9680, wielkie dzieki O to mi chodzilo. Kostki juz mam. Nie wiedzialem tylko gdzie sie podpinac, bo nie mam zadnego schematu z elektryka auta Raz jeszcze dzieki za szybka pomoc. Lece grzebac PS Poniewaz w watku pojawialy sie watpliwosci czy kanapa z avanta pasuje do sedana i byly glosy na obie opcje, niniejszym dolaczam do tych, ktorym pasowala Przy okazji wielkie brawa dla inzynierow, ktorzy zaprojektowali jednorazowe spinki do zastrzasniecia siedziska. Moje sobie poki co lezy wrzucone na tyl, bo przed wizyta w aso i zakupem nowych plastikow (pewnie za pare groszy) nie ma jak go zamocowac. O tym, ze do przelozenia foteli i kanapy trzeba uzyc 4 roznych koncowek klucza juz nawet nie wspominam. I tak dobrze, ze kazda z 4 srub trzymajacych fotel nie ma innego lba [br]Dopisany: 30 Kwiecień 2010, 10:50_________________________________________________Panowie, podbije temat Jak ruszyc te straszliwe sruby, na ktorych zatrzaskuje sie oparcie skladanej kanapy? Te same, ktore jednoczesnie trzymaja dwa (mniej wiecej) trojkatne kawalki tapicerki, miedzy kanapa a drzwiami. Nie wiem czy to jakas specyfika mojego egzemplarza, ale sa jak przyspawane. A przy okazji widac, ze sie Audi nie szaprnelo, bo wykonane z jakiegos szajsmetalu. Pociagnalem troche mocniej grzechotka i zamiast torxa mam juz w srodku jednej idealnie wyciete koleczko. Dodatkowo na tym wszystkim sa plastiki przez ktore przechodza pasy, a nad nimi tylna polka. Faktycznie trzeba rozebrac caly tyl zeby je wymienic? Gdyby ktos mial jakis rysunek albo fotki i mogl wrzucic, to bylbym bardzo zobowiazany. Swoja droga sruba mocujaca srodkowy pas do karoseri tez siedzi jakby byla wspawana, ale ta jest przynajmniej 6-katna, wiec mozna sie z nia szarpac.
-
Wymiana foteli skóra tapicerek A4 B6 B7 elektryka ledzwie AIR BAG od A do Z
Odebralem juz czesci potrzebne do podpiecia sterowania wypukloscia fotela. Mam i piny i wtyczki. Wlasnie jade po kable. Czy ktos kto przechodzil juz przez kwestie ciagniecia kabli do sterowania "ledzwiami" moglby mi lopatologicznie napisac gdzie dokladnie je podpial? Oczywiscie po stronie auta, nie wtyczki To pytanie pada w watku juz pare razy, ale nigdzie nie ma odpowiedzi. Co najwyzej, ze ktos juz mial cos pociagnietego i zeby sobie sprawdzic. Ja nic nie mam, a nim sie sciagnie baza do Elsy poleci mi caly dzien. Gdyby ktos mial np jakas fotke, to bylaby juz absolutna rewelacja
-
[B6 AVJ] Po wizycie u Aligatora -194KM
Tak, wszystko seryjne No to zycze przelamania bariery 200
-
[B6 AVJ] Po wizycie u Aligatora -194KM
Wczoraj moje autko dostalo zastrzyk mocy. Program pod 98 oktanow. Okazalo sie, ze juz w serii nie bylo zle, bo bylo blizej 160 niz 150 koni. Po zmianach Wojtek zrobil 194. W baku mieszanka 95 i 98. Dodatkowo przytkany juz lekko przeplywomierz. To, ze jezdzi sie jak zupelnie innym autem nie wymaga chyba podkreslania
-
[ALL] Grupowy Chiptuning u Aligatora
Ja wlasnie wrocilem. Z rzeczy przyjemnych wyszlo 194konie, z rzeczy mniej przyjemnych przeplywomierz do wymiany A Wojtek vel Aligator jest rewelacyjnym czlowiekiem , wiec wszystkich niezdecydowanych goraco zachecam
-
Wymiana foteli skóra tapicerek A4 B6 B7 elektryka ledzwie AIR BAG od A do Z
A co z wtyczka czujnika pasow? Ma jakis wplyw na odpalenie poduszek (np przez zablokowanie wystrzelenia poduszki przy niezapietych pasach) czy tylko uruchamia jakis upierdliwy sygnal?
-
Wymiana foteli skóra tapicerek A4 B6 B7 elektryka ledzwie AIR BAG od A do Z
Sprawdzilbym jeszcze ze dwa razy nim wzialbym sie za rozbebeszanie 4 foteli :>