Treść opublikowana przez ksiadz99
-
jaka plandeka do 3,5t - budżet 25 tys. zł
towary ciężkie, 300-350kg / paletę, a odległości niewielkie, do krążenia pomiędzy magazynami w mieście. Twarda rama to chyba Iveco, co?
-
jaka plandeka do 3,5t - budżet 25 tys. zł
Hej, chcę kupić dostawczaka do 3,5t. Zależy mi na jak największej powierzchni transportowej, musi wchodzić możliwie jak najwięcej palet 120x80 i 120x100. Przeznaczyć mogę maks. 25 tys. zł. Bardzo proszę o propozycje bo w ogóle się nie znam.
-
Czy tez tak macie >
fajnie się pustym Sprinterem Maxem jeździ w takich warunkach
-
Jakie imię dla syna
Kacperek
-
Jaki salon (dilera) wybrać oraz ASO?
Pod takim, że szybko zabraknie ci mocy pod nogą, wystarczy kilku śmiałków na światłach, w starych, ale jarych bmw chyba, że takie rzeczy w ogóle nie mają dla ciebie znaczenia - tylko po co wtedy komu A5 a wracając do tematu, słyszałem wiele pozytywnych opinii o Lellku. Nie jest też tak, że o pozostałych słyszałem coś złego, nie.. Znam człowieka, który wszystkie auta kupował u Lellka - passata, A4, A8, cayenne, 911. A wcale nie był to najbliższy mu salon.
-
Jaki salon (dilera) wybrać oraz ASO?
nieważne jaki salon, ważne byś zmienił to 1.8 TFSI, które wpisałeś w profilu, na jakiś konkretniejszy silnik bo jeżdżąc A5, będziesz żałował tego wyboru
-
Uniwersalny sposób jak można wstawić duży grill (single-frame) do dowolnego auta
ciekawe czy nie jest to przypadkiem dzielo jakiegos naszego klubowicza
-
Parking strzeżony - kilka pytań
to przepuszcza wode czy trzeba robic jakies odplywy?
-
Parking strzeżony - kilka pytań
Czy ktoś orientuje się w jakich przedzialach miesci sie skladka za ubezpieczenie parkingu strzezonego? Ok. 50-60 aut, ogrodzenie, szlaban z kolczatka, stroz 24h, monitoring. I druga sprawa - jak tanim kosztem przygotować powierzchnie? Jakieś kruszywo, gruby żwir? Kostka czy beton nie wchodzi na razie w gre $$. Jak znacie ceny miesięcznego abonamentu na takich parkingach to rowniez napiszcie. Dzięki.
-
Czym jezdziłeś, zanim kupiłeś Audi?
rovericzko 416 Si 116KM '97 z gazem, w gratisie rdza i wybuchające węże z wodą
-
Budzetowy laptop
dokładnie
-
Budzetowy laptop
ale przecież mowa o laptopie a nie pececie, chcesz składać laptopa?
-
Budzetowy laptop
kolego takimi wartościami przy wyborze laptopa może się kierować moja dziewczyna, tutaj raczej nie powinieneś ich promować.. od producenta laptopa zależy z jakiego źródła użyje elementów niewymienionych w specyfikacji, jakich norm jakościowych przestrzega w produkcji i transporcie, z jakich materiałów zrobi obudowę, jak zaprojektuje chłodzenie, jaką da baterię, jak skuteczny ma serwis i wsparcie techniczne - wymieniać dalej? HP już nigdy w życiu nie kupię, miałem dwa i oba były beznadziejne - firma nawet nie w połowie tak dobra jak kiedyś. Dużo dobrego mogę powiedzieć o benq i acer. Rok temu kupiłem dla rodziny w x-komie bardzo fajny budżetowy model MSI za niecałe 1400zł. Niestety nie pamiętam modelu, a i na allegro już ich nie widzę. Wtedy na aukcji sprzedało się chyba z 60 szt. Rowniez polecam tę firmę.
-
Komputer Stacjonarny - pomoc w zakupie
lepiej w wersji MSI cyclone - cichsze i wydajniejsze chlodzenie, 60zl mniej i Battlefield 3 w gratisie (proline.pl)
-
jaki monitor do obróbki zdjęć
dzieki wszystkim ale stanelo na LG ips235-bn na IPSie - musialem ciac koszty.. jako nastepca wadliwych ips236 zbiera calkiem pozytywne komentarze, w srode i ja sie wypowiem. wiem ze do eizo daaaaleka droga ale na pewno bedzie lepiej niz na TNkach. ale zamiast eizo bedzie: i7 2600k msi hd6850 cyclone 2x4gb 1600 dual kingston seagate 2tb sata III
-
Komputer Stacjonarny - pomoc w zakupie
podpowiedzcie jeszcze jaki kupić dysk 2TB 6 GB/s ?
-
Komputer Stacjonarny - pomoc w zakupie
nie ufałbyś? tzn. że mogą wsadzić inne komponenty?
-
Komputer Stacjonarny - pomoc w zakupie
oceńcie proszę tę konfigurację pod kątem stosunku ceny do zawartości, która wiem, że mogłaby byc lepsza komp dla mojego taty, głównie do obróbki zdjęć http://allegro.pl/asus-i7-4x3-6ghz-16gb-2000gb-gtx560-directcu-i2077878161.html
-
jaki monitor do obróbki zdjęć
z takich bardziej "przyziemnych" firm to zdecydowanie wybrałbym samsunga zamiast sony mi chodzi o coś co ma nie tylko ładnie błyszczeć, mieć mega jasność i szybką reakcję, ale żeby miało dobre odwzorowanie RGB
-
jaki monitor do obróbki zdjęć
podrzućcie jakieś modele monitorów, dobrze oddających kolory i nadających się do obróbki zdjęć. Składam tacie kompa i niestety zielony jestem jeśli chodzi o monitory. Mamy drukarkę foto i sami drukujemy zdjęcia i ciągle jest problem, że wychodzi co innego niż na monitorze laptopa (pieprzony hp pavilion). budżet: ~2000zł matryca: panoramiczna 19-23", chyba raczej matowa (doradźcie) rozdzielczość: tutaj jest problem bo przy 1920x1080 mój staruszek niewiele zobaczy, dlatego skłaniałbym się bardziej ku 1680×1050 lub coś w tych okolicach Eizo - drogie i głównie 1920x1080.. może jakiś NEC ?[br]Dopisany: 04 Luty 2012, 14:44_________________________________________________jak na razie skłaniam się ku http://www.nec-display-solutions.pl/p/pl/pl/products/details/dp/Products/LCD/Current/LCD-P221W/LCD-P221W.xhtml co myślicie?
-
Info dla tankujących na Orlenie/Bliskiej Południe Polski :)
koledze przy -10 rozwaliło filtr
-
Usługa wycinania na ploterze zna ktos kto sie tym zajmuje
no dokładnie tak jest dlatego się dziwię
-
Usługa wycinania na ploterze zna ktos kto sie tym zajmuje
ale na folii transferowej? Takiej bezbarwnej, polprzezroczystej służącej do przenoszenia wyciętych elementów na inne powierzchnie? takich rzeczy z transferem jeszcze nie robiłem
-
Protest przeciwko wysokim cenom paliw - ankieta
hehe, tego nie doczytałem za pierwszym razem.. no Matko Bosko Kochano!!!!
-
Protest przeciwko wysokim cenom paliw - ankieta
ręce opadają jak się czyta takie rzeczy, jeżeli pomysłodawcy i uczestnicy tego "protestu" kierują się takimi samymi założeniami jak kolega, to jest fajnie