Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ksiadz99

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ksiadz99

  1. mam nadzieje, że jakieś mandaty się wam nie posypią zablokujcie ul. Wiejską w Warszawie - taki protest to ja rozumiem
  2. a co rząd ma zrobić z cena paliw? zmniejszyć akcyzę, żeby drogi były w jeszcze gorszym stanie? tutaj araby dyktuja warunki.. araby, unia i kryzys...
  3. + przejrzystość, rozbicie tematów na sekcje (tego naprawde brakuje na innych forach) + dyskretne reklamy + wiedza, wiedza, wiedza + ludzie! - wyszukiwarka, która mogłaby działać lepiej
  4. jak chciałeś orlen to trzeba było wyrobić właśnie u seata, teraz juz chyba nie beda wyrabiac, chociaz moze jeszcze dzisiaj dalbys rade..
  5. ja na bieżąco śledzę sytuację z tymi kartami na forum seata i sam też już kartę Lotos zamówiłem 14 gr/l piechotą nie chodzi, a jak suma tankować będzie większa to już w ogóle Dzień Dziecka
  6. koledze w passacie dieselgold zamarzł i rozsadził filtr paliwa - taki to arktyczny wynalazek, a ludzie i tak biorą i się cieszą
  7. HA! moze ten patent z sierscia pomoze i na moja kotke, notorycznie łażącą mi po aucie
  8. www.payback.pl zarejestruj i tyle..
  9. "Ponadto od 1 stycznia 2012 roku w Polsce wprowadzony zostanie inny system kontroli – odcinkowy pomiar prędkości. Zamiast jednego miejsca, w którym kontrolowana jest prędkość przejeżdżających pojazdów, będzie ona sprawdzana na podstawie pomiaru czasu potrzebnego na przejechanie odcinka między rejestratorami z uwzględnieniem maksymalnej dopuszczalnej prędkości jazdy. Powinno to jeszcze bardziej zwiększyć bezpieczeństwo na drogach i uszczuplić portfele przekraczających prędkość." WIĘCEJ czy na A4 też - tego jeszcze nie wiem
  10. Legnica -pod ECO :gwizdanie: ktore eko? to nowe na zlotoryjskiej czy gdzies tam na lotnisku (jezeli to jeszcze w ogole istnieje..)?
  11. wroclaw orlen(y) pb 5,44 on 5,49 (!) lpg 2,87 wroclaw-bielany za KFC lpg nadal 2,73
  12. Bochnia 2,83 Wrocław, Bielany za KFC 2.73 :gwizdanie:
  13. przeciez te plastiki dostajesz z wycieraczkami
  14. są urządzenia które bez problemu odczytują nr rejestracyjny, np. wagi we Wrocławiu i w ten sam sposób miałyby odczytywać via toole.. a jechac 160 km/h tylko po to zeby potem stanac i czekac to troche glupota. Ale spoko, uspokoiliście mnie, skoro nikt nic nie wie to pewnie jeszcze daleka droga do wprowadzenia czegos takiego
  15. powiedzcie jak to jest bo straszyli, straszyli a później ucichło. Te bramki, np. na A4, mierzą już średnią prędkość? Można już dostać mandat? Czy to dopiero ma wejść?
  16. bardzo ładny wynik, benzyny przy tym nie podjada? ktoś pisał wcześniej, że podjadanie benzyny podczas jazdy na LPG jest normalne - a nie jest
  17. co Ty masz za auto?
  18. Po co schodzicie z tematu.. Wrogów LPG zawsze będzie tyle co zwolenników, głównie dlatego, że albo mieli założone gówniane instalacje, albo dlatego, że szkoda im kasy na porządną instalację więc jeżdżą na benie i krytykując LPG, poprawiają sobie humor. Ja też jeździłem kilkoma gazowniami, zresztą nadal jeżdżę, robię duże przebiegi i jakoś problemów nie ma. Póki co gaz nadal się opłaca, idzie zima więc normalnie jak co roku ceny LPG idą w górę. Zrozumiałbym panikę gdyby benzyna taniała, albo chociaż stała w miejscu. Też podrożała. Oszczędność jest mniejsza, ale i tak rzędu 25-35%, więc gdzie tu brak opłacalności? Na LPG powinni się decydować ludzie robiący duże przebiegi, dla których oszczędność kilkanaście złotych na 100km będzie zauważalną ulgą, i którym się taka instalacja w miarę szybko zwróci. Chcecie taniej jeździć to noga z gazu.
  19. primera 1.8 p12 mojego taty to dopiero szła, widać ze z jednej stajni
  20. sciagnij "ninja noise" do photoshopa, ale cudow nie bedzie
  21. bo to drag, na torze byłoby zupełnie inaczej
  22. a czym zakonserwować lakier? jakieś konkretne specyfiki prosze

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.