Treść opublikowana przez ksiadz99
-
Protest przeciwko wysokim cenom paliw - ankieta
mam nadzieje, że jakieś mandaty się wam nie posypią zablokujcie ul. Wiejską w Warszawie - taki protest to ja rozumiem
-
Protest przeciwko wysokim cenom paliw - ankieta
a co rząd ma zrobić z cena paliw? zmniejszyć akcyzę, żeby drogi były w jeszcze gorszym stanie? tutaj araby dyktuja warunki.. araby, unia i kryzys...
-
Poszukiwana instytucja, która wykona polerkę auta
http://www.fleshcar.pl/
-
Za co lubię/nie lubię forum A4
+ przejrzystość, rozbicie tematów na sekcje (tego naprawde brakuje na innych forach) + dyskretne reklamy + wiedza, wiedza, wiedza + ludzie! - wyszukiwarka, która mogłaby działać lepiej
-
Karty rabatowe na stacjach LOTOS!!!
jak chciałeś orlen to trzeba było wyrobić właśnie u seata, teraz juz chyba nie beda wyrabiac, chociaz moze jeszcze dzisiaj dalbys rade..
-
Karty rabatowe na stacjach LOTOS!!!
ja na bieżąco śledzę sytuację z tymi kartami na forum seata i sam też już kartę Lotos zamówiłem 14 gr/l piechotą nie chodzi, a jak suma tankować będzie większa to już w ogóle Dzień Dziecka
-
Ceny paliwa marzec 2026
koledze w passacie dieselgold zamarzł i rozsadził filtr paliwa - taki to arktyczny wynalazek, a ludzie i tak biorą i się cieszą
-
Jak się pozbyć niechcianego gościa spod maski
HA! moze ten patent z sierscia pomoze i na moja kotke, notorycznie łażącą mi po aucie
-
[ALL] Rejestracja karty z punktami na BP
www.payback.pl zarejestruj i tyle..
-
bramki via tool a pomiar średniej prędkości
"Ponadto od 1 stycznia 2012 roku w Polsce wprowadzony zostanie inny system kontroli – odcinkowy pomiar prędkości. Zamiast jednego miejsca, w którym kontrolowana jest prędkość przejeżdżających pojazdów, będzie ona sprawdzana na podstawie pomiaru czasu potrzebnego na przejechanie odcinka między rejestratorami z uwzględnieniem maksymalnej dopuszczalnej prędkości jazdy. Powinno to jeszcze bardziej zwiększyć bezpieczeństwo na drogach i uszczuplić portfele przekraczających prędkość." WIĘCEJ czy na A4 też - tego jeszcze nie wiem
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
Legnica -pod ECO :gwizdanie: ktore eko? to nowe na zlotoryjskiej czy gdzies tam na lotnisku (jezeli to jeszcze w ogole istnieje..)?
-
Ceny paliwa marzec 2026
wroclaw orlen(y) pb 5,44 on 5,49 (!) lpg 2,87 wroclaw-bielany za KFC lpg nadal 2,73
-
Piosenka A4-klub.pl wybierana komisyjnie projekt
heh, taaaa :>
-
Ceny paliwa marzec 2026
Bochnia 2,83 Wrocław, Bielany za KFC 2.73 :gwizdanie:
-
Jak przygotujecie swoje Autka do zimy?
przeciez te plastiki dostajesz z wycieraczkami
-
Mam busa, pomysł na biznes?
HICIOR
-
bramki via tool a pomiar średniej prędkości
są urządzenia które bez problemu odczytują nr rejestracyjny, np. wagi we Wrocławiu i w ten sam sposób miałyby odczytywać via toole.. a jechac 160 km/h tylko po to zeby potem stanac i czekac to troche glupota. Ale spoko, uspokoiliście mnie, skoro nikt nic nie wie to pewnie jeszcze daleka droga do wprowadzenia czegos takiego
-
bramki via tool a pomiar średniej prędkości
powiedzcie jak to jest bo straszyli, straszyli a później ucichło. Te bramki, np. na A4, mierzą już średnią prędkość? Można już dostać mandat? Czy to dopiero ma wejść?
-
Gaz przestaje się opłacać?
bardzo ładny wynik, benzyny przy tym nie podjada? ktoś pisał wcześniej, że podjadanie benzyny podczas jazdy na LPG jest normalne - a nie jest
-
Gaz przestaje się opłacać?
co Ty masz za auto?
-
Gaz przestaje się opłacać?
Po co schodzicie z tematu.. Wrogów LPG zawsze będzie tyle co zwolenników, głównie dlatego, że albo mieli założone gówniane instalacje, albo dlatego, że szkoda im kasy na porządną instalację więc jeżdżą na benie i krytykując LPG, poprawiają sobie humor. Ja też jeździłem kilkoma gazowniami, zresztą nadal jeżdżę, robię duże przebiegi i jakoś problemów nie ma. Póki co gaz nadal się opłaca, idzie zima więc normalnie jak co roku ceny LPG idą w górę. Zrozumiałbym panikę gdyby benzyna taniała, albo chociaż stała w miejscu. Też podrożała. Oszczędność jest mniejsza, ale i tak rzędu 25-35%, więc gdzie tu brak opłacalności? Na LPG powinni się decydować ludzie robiący duże przebiegi, dla których oszczędność kilkanaście złotych na 100km będzie zauważalną ulgą, i którym się taka instalacja w miarę szybko zwróci. Chcecie taniej jeździć to noga z gazu.
-
Prawdziwy Samuraj Nissan GT-R SWITZER P800
primera 1.8 p12 mojego taty to dopiero szła, widać ze z jednej stajni
-
[INNE] Usuwanie gradacji na zdjęciu
sciagnij "ninja noise" do photoshopa, ale cudow nie bedzie
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
bo to drag, na torze byłoby zupełnie inaczej
-
Jak przygotujecie swoje Autka do zimy?
a czym zakonserwować lakier? jakieś konkretne specyfiki prosze