Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ksiadz99

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ksiadz99

  1. Kiedy jade to wszystko jest ok. problem zaczyna sie gdy probuje zakrecic kierownica na obrotach jalowych na parkingu. wtedy chodzi bardzo ciezko. jak wdepne gaz i dam mu te przykladowo 1,5-2 tys, jest ok. nic nie piszczy, zadnych zgrzytow. pasek napiety. pomozcie bo jestem zielonych w tych temtach.
  2. - "Lotos. Co jeszcze mozemy zrobic dla Twojego silnika?" - zostawcie go w spokoju! tyle na temat paliwa a tym bardziej oleju firmy Lotos sry za offa
  3. no w zasadzie to chyba macie ze jednak zespolone wygladaja duzo lepiej.. powiedzcie mi jeszcze prosze jak z ta regulacja bo ja jestem zielony w tych tematach.. kazde lampy przystosowane do regulacji elektycznej mozna tez regulowac recznie? a swoja droga duzo roboty byloby z dolozeniem do auta elektrycznej regulacji?
  4. a co powiecie o tym: http://www.motoallegro.pl/item455253465_reflektor_lampa_mig_soczewka_audi_a4_a_4_94_98_s4.html ? ktos montowal cos takiego? faktycznie wchodzi wszystko bez przerubek? jeden kolega wczesniej pytal o mozliwosc podlaczenia lamp z manualna regulacja.. ja niestety tez nie mam elektrycznej, myslicie ze bedzie wszystko pasowalo? ps. w tych lapmpkach jest wszystko co potrzeba? zarowki i wiazki biore od starych valeo?
  5. witam, to moj pierwszy post wiec prosze o wyrozumialosc. oczywiscie przeszukalem forum ale odpowiedzi na moje pytanie nie znalazlem. kupilem A4 b5 z poprzepalana papierosami oslonka przedniego slupka kierowcy i taka welurowa uszczelka miedzy szyba a slupkiem. jakis debil poprostu nie trafial papierosem za okno i poprzepalal wnetrze... Chcialbym sie dowiedziec jak to bezpiecznie zdemontowac, zeby niczego nie zniszczyc. chodzi o te dwie czesci, jedna waska druga szersza, pomiedzy szyba boczna a rzednia. przy okazji powiedzcie mi jeszcze czy sa jakies zaklady, ktore zamaskuja dziury po srubach na kokpicie.. ktos mial przykrecona jkas podstawke na telefon czy navi i mam teraz 2 paskudne dziury na samym srodku deski.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.