Treść opublikowana przez ksiadz99
-
[B5 1Z] Chwilowy brak paliwa przy przyspieszaniu
filtr paliwa ile ma najechane?
-
[B5 AKN] Wrażenie wolno wkręcającej się turbiny...
mam podobnie, u mnie ciagnie super na 2 biegu, jak wrzuce na 3 to ma ponad 2000 obrotow i powinien od razu ciagnac jak to robil kiedys.. a on chwile sie zastanowi, jakbym calkowicie zabral noge z gazu, i dopiero leci dalej.. koles od vaga powiedzial ze powoli zaczynaja mi sie przycinac kierownice wiec kiedy mam mozliwosc to dmucham na autostradzie ile fabryka dala
-
[A4 B5] Jakie jest najbardziej pasujące radio do naszego auta ?
pi pierwszy pionek to troche niski model, chyba najnizszy z tegorocznych, bez EQ itd.. wyglada nienajgorzej ale grac rewelacyjnie to to nie bedzie.. a ten drugi ma dotykowe klawisze ktore podobno nieziemsko wqrwiaja.. ja nie moglem wytrzymac z dotykowymi klawiszami w telefonie a co dopiero w radiu samochodowym na naszych polskich dziurach
-
[ALL TDI] Jak palą Wasze klekoty w te mrozy?
-24 z rana, krecilem okolo 10 sekund ale odpalil. mam za maly akumulator i za slaby prad rozruchowy, ale koniec koncow dal rade.. dodam ze na pelny bak dolewam litr PB95
-
[ALL B5] Gdzie najlepiej w Warszawie kupić dystans ?
ja jestem z Legnicy wiec dzieki wielkie za propozycje ale przenocuje w domku.. proste ze MDF nie zniweluje 100% drgan ale na pewno je ograniczy w sposob efektywniejszy od plastiku.. a jezeli mowisz ze trzeba troche podlubac.. no trudno to jest samochod i trzeba sie z tym liczyc, MDF to nie stal hartowana wiec to nie koniec swiata. a najlepiej to proponuje zakonczyc dyskusje i pozwolic zdecydowac samemu zainteresowanemu, nasze racje mu przekazalismy - wybor pozostaje jego. jak kupie nowe glosniki to wpadne do ciebie do ferio na zalozenie, wtedy pogadamy. pzdr
-
[ALL B5] Gdzie najlepiej w Warszawie kupić dystans ?
wlasnie o zwyklym dystansie, a wlasciwie pierscieniu mowie.. kawalek MDFu ktory montujesz do drzwi na 3 sruby i dopiero w niego wkrecasz nowy glosniik.. jaka filozofia? gdzie tu jakas dodatkowa praca? gdzie koszty? http://www.powe.com.pl/product_info.php/cPath/35/products_id/37 albo ten jesli grubosc podpasuje http://www.powe.com.pl/product_info.php/cPath/35/products_id/38 i wszystko jasne...
-
[ALL B5] Gdzie najlepiej w Warszawie kupić dystans ?
no wybacz, ja z warszawa niewiele mam wspolnego ale naprawde polecam szukac MDF, jezeli nie ze sklepu to z internetu tylko zwrocic uwage czy sa dobrze zaimpregnowane bo nasiakaja jak gąbki.
-
[ALL B5] Gdzie najlepiej w Warszawie kupić dystans ?
kup dystans z impregnowanego MDF a nie jakiegos szmelcowatego plastiku.. drgania nie beda przechodzic na drzwi
-
[A4 B5] Jakie jest najbardziej pasujące radio do naszego auta ?
a jakosc brzmienia na pewno powalajaca
-
[A4 B5] Jakie jest najbardziej pasujące radio do naszego auta ?
mam seryjne 4 glosniki nokii, kupilem auto z jakims przedpotopowym pioneerem, potem wstawilem panasonica no a teraz tego pionka 5900 i po ustawieniu EQ, wlaczeniu loudness i podbiciu bassow roznica w brzmieniu miedzy obecnym a poprzednimi radiami jest naprawde niesamowita..
-
[A4 B5] Jakie jest najbardziej pasujące radio do naszego auta ?
jedyny bol.. ale nie wyglada to zle, szukam czarnej ramki ktora podpasuje do tego modelu.. wtedy bedzie juz naprawde fajnie
-
[A4 B5] Jakie jest najbardziej pasujące radio do naszego auta ?
Pioneer DEH-P5900MP: zmienne podswietlenie przyciskow i lcd, w tym czerwone, winda, pilocik, 2x rca, 3-zakresowy korektor, sla, fie itd... gra i wyglada bajecznie. Nawet te fabryczne glosniki nokii mnie zaskoczyly a co dopiero bedzie jak je wymienie na cos lepszego.. Ja kupilem uzywke bez sladow uzytkowania za 370zl na allegro i nie zamienie tego radia na zadne inne. http://www.pioneer.eu/pl/products/archive/DEH-P5900MP/index.html
-
[B5 AFN] Brak wspomagania na niskich obrotach
a kto mi da ta pewnosc? rownie dobrze moge powiedziec ze nie wymienie pompy bo nie mam 100% pewnosci.. skoro pompa nie huczy ani nie piszczy, olejem praktycznie nie leje bo poziom stale kontroluje to moze lepiej zabrac sie za przewod ktory kosztuje 100zl zamiast za pompe za 400-600zl.. wielu uzytkownikom ten wlasnie zabieg pomogl przy takiej awarii
-
[B5 AFN] Brak wspomagania na niskich obrotach
wymienilem plyn i nic to nie dalo.. zbieralem pieniadze na pompe ale dowiedzialem sie ze bardziej prawdopodobne ze to waz pompa-magiel i na dniach chce go wymienic..
-
[B5 AFN] Brak wspomagania na biegu jałowym - nr VIN węża
a jaki byl powod wymiany, jesli mozna wiedziec? w tym drugim linku facet pisze ze ma chyba 5 wezy do A4 i roznia sie tylko literka na koncu numeru.. ktory pasuje do mnie? hmm masz taki sam silnik i rocznik wiec pewnie ten pierwszy bedzie git, dzieki za info
-
[B5 AFN] Brak wspomagania na niskich obrotach
nie jest to bardzo uciazliwe.. wystarczy ze utrzymuje okolo 1200 obrotow i wszystko jest git
-
[B5 AFN] Brak wspomagania na niskich obrotach
niewiele rozumiem z tego co napisales.. u ciebie po rozgrzaniu wszystko wraca do normy? u mnie jest na odwrot.. poki jest zimny - jest wspomaganie.. a tak poza tym to wyciagnales 2-miesiecznego posta na wierzch :>
-
[B5 AFN] Brak wspomagania na biegu jałowym - nr VIN węża
witam, to juz moj drugi watek w tej sprawie, ale pisze go bo mam pytanie. Sprawa wyglada nastepujaco: po kilku kilometrach jak silnik sie rozgrzeje, wysiada wspomaganie ale tylko na niskich (jałowych) obrotach. Jak dodam gazu wszystko jest ok. Przy manerwowaniu na parkingu musze utrzymywac sztuczne obroty bo inaczej nie zaparkuje. Na kanale zobaczylem ze pompa jest ufajdana olejem, ale stale kontroluje poziom w zbiorniczku i nie ubywa. Wyczytalem w innym poscie ze to moze byc walniety przewod cisnieniowy laczacy pompe z maglem i od niego chcialbym zaczac naprawe. I tutaj moje pytanie: jaki jest nr VIN tego weza? AFN '96 pozdrawiam edit: czy to ten: http://motoallegro.pl/item514307922_waz_wspomagania_audi_a4_vw_passat_b5.html albo ten: http://motoallegro.pl/item509099157_waz_wspomagania_audi_a4_passat_8d0.html
-
[ALL B6] płyn chłodzący w silniku
ale masz pewnosc ze plyn ucieka w silnik? masz majonez na bagnecie? kopci?
-
[B5 AFN] Turbina gwiżdże
no to wspolczujemy u mnie turbina gwizdze dokladnie przy 1500rpm i ustaje..
-
[ALL] Płukanie silnika
plukac powinno sie wtedy, gdy nie wiesz jaki olej byl lany poprzednio.. Ja tak mialem (172 000km), przeplukalem i zalalem motulem 6100 tak jak ty i jest git jezeli masz karteczke z olejem to leje sie taki sam i tyle. Zreszta przy 300 000 to nigdy bym sie nie odwazyl plukac.
-
Spoty wrocławskie
no skoro miłościwy kolega mod pokasował posty od klubowicza który chciał mi pomoc i dodatkowo go zbanował, ja chyba pokażę się w niedziele, również z nadzieją zdiagnozowania vagiem
-
Spoty wrocławskie
Panowie poszukuje pilnie kogos z vagiem kto zna sie na rzeczy i zrobi logi.. powod oczywisty - brak mocy w moim AFNie. juz od jakiegos czasu zauwazylem ze slabszy sie zrobil, w piatek przegonilem go na autostradzie i bylo w miare ok ale dzisiaj wyraznie odczulem spadek mocy. moge liczyc na pomoc?
-
[B5 AFN] silnik szybko traci temperaturę na postoju
hmm no ok dzieki za posty
-
[B5 AFN] silnik szybko traci temperaturę na postoju
witam. czy to normalne ze te silniki tak szybko stygną? stawiam samochod pod domem po przejechaniu 70km, wracam do niego po 10min a tam juz 60-70 stopni. termostat zmieniany niedawno, silnik nagrzewa sie w prawidlowym czasie i tą temperature trzyma póki jest włączony. kolega ma passata z tym silnikiem i mowi ze jak juz sie nagrzeje to trzyma i trzyma