Treść opublikowana przez ksiadz99
-
[ALL B5] Moja granatowa A czwórka
dolaczam sie do prosby, chociaz juz i tak fotostory nie powstanie niestety mieszkam niedaleko, w legnicy wiec moze kiedys spotkamy sie na jakims spocie i bede mogl zobaczyc efekt na wlasne oczy
-
[ALL B5] Moja granatowa A czwórka
łoooooo ja cie.... :slina: kolego nie ma co, takiego majstersztyku z dziedziny elektroniki samochodowej przeprowadzonego w warunkach domowych to ja jeszcze na tym forum nie widzialem jak dla mnie to efekt powalajacy [br]Dopisany: 13 Kwiecień 2009, 00:45_________________________________________________wrzucilbym tylko klamki i lusterka w kolor no i boczne kierunki na biale
-
[ALL B5] A4 by Sebastien, Xenon, Alu
a nie dalo sie stanac dalej juz od autka przy robieniu zdjec? ladny kolor, dobre mody chociaz jak zmieniales tylne lampy to mogles wrzucic II lift, nie ma nic ladniejszego jesli chodzi o tyl w B5. ile ci zżera gazu? oby sluzyla
-
[ALL] Przerobienie tuby na skrzynię
37 l = 37 dm3 = ok. 33x33x33 cm.. przeliczaj sobie jesli chcesz zrobic prostopadloscian a nie szescian
-
[ALL B5] Od kiedy i w jakich dieslach wychodziły kierownice z tiptronicem ?
Wiecie moze czy w B5 tiptronic sterowany przyciskami w kierownicy wystepowal w wersji 1.9 TDI czy tylko 2.5? A tak w ogole to taki bajer wprowadzili po II lifcie czy byl dostepny juz wczesniej? No i jeszcze pytanie do niedobitkow ktorzy cos takiego maja w swoich autach, jak to sie sprawuje?
-
Jakie są formalnosci związane z postawieniem garażu na posesji kamienicy/bloku ?
a wiec takie prawo trzeba uzyskac, pytanie jak, gdzie i za ile.. chyba poprostu po swietach pojde do UM i bede sie prosic od drzwi do drzwi o jakies informacje.. nie lubie tego dlatego pytalem najpierw was, ale widze ze temat rzeka
-
Jakie są formalnosci związane z postawieniem garażu na posesji kamienicy/bloku ?
a musze zebrac podpisy lokatorow kamienicy, ze wyrazaja zgode na postawienie garazu?
-
Ceny paliwa marzec 2026
wroclaw lukoil - 3,41 ON
-
Jakie są formalnosci związane z postawieniem garażu na posesji kamienicy/bloku ?
Witam! Czy ktos wie jak dokladnie wygladaja wszelkie papierkowe formalnosci potrzebne do legalnego postawienia garazu na podworku nalezacym do kamienicy lub bloku? Gdzie sie po kolei udac? Jakie moga byc komplikacje? Jak z ewentualnym podciagnieciem pradu? Garaz blaszany, raczej nie ma sensu fundamentow stawiac. Najprawdopodobniej bedzie podwojny jak sie dogadam z sasiadem.
-
[B5 AJL] B5 1.8T Avant
co z tymi -10 KM ? pisales ze po kupnie byl silnik idealny, wiec jakas diagnoza postawiona?
-
[ALL B5] Moje granatowe A4 ;)
ladna lampy rzecz gustu, fajnie ze tiptronic, oby sluzyl! nastepnego auta tez szukam w automacie
-
[B5 AWT] UPDATE
ile dales za grill?
-
[ALL B5] Czy warto kupić takie felgi ?
i amen.
-
[ALL B6] Czy wejdą felgi 20" do B6 ?
im wieksze kola tym mniej obrotow wykonuja przy pokonywaniu danego dystansu wiec teoretycznie v-max powinno wzrosnac a spalanie zmalec.. ale niestety takie wielkie felgi musza byc szerokie, a jak szerokie felgi to szerokie opony i tutaj zaczynaja sie straty osiagow i paliwa.. nikt ci dokladnie nie powie ile stracisz mocy i paliwa przy tych felgach bo nikt na takich nie jezdzi poza tym wcale nie jest powiedziane ze straty w ogole wystapia, nawiazujac do tego co napisalem w pierwszym zdaniu.. a swoja droga to chcesz wydac kupe kasy na 20" felgi ktore beda cie w miescie i na gorszych drogach wprowadzaly w stan agonii a martwisz sie tym czy auto spali 1-1,5 l/100km wiecej.. nie rozumiem
-
[ALL] Zakup felg - kilka pytań technicznych
skoro sciagane przy tobie to mogles sprobowac zalozyc u siebie.. to chyba najlepszy sposob
-
[ALL B5] Czy warto kupić takie felgi ?
2tys z hakiem za klasyczne 17" bez opon to wg ciebie malo?
-
[ALL B5] Czy warto kupić takie felgi ?
przeciez to wlasnie ronal robi albo robil felgi do fabrycznych modeli...
-
[ALL B5] Czy warto kupić takie felgi ?
jesli ci sie podobaja to bierz, reszta powinna byc ok, na bank bylo na forum czy 8 cali z ET35 wejdzie wiec poszukaj
-
[ALL B6] Jakie opony do felg 17" (wzór s-line) ?
od siebie dodam tylko zbyscie nie kupowali tanich modeli Pirelli (pzero, drago) bo strasznie ząbkuja i w aucie huczy jak nad morzem
-
[ALL B5] Za bardzo wystające felgi
ile ci wystaje? z przegladem moze byc problem, zalezy od stacji no ale zawsze mozesz stare kola zalozyc na czas badania, gorzej jak cie policja zlapie, wtedy moga sie przyczepic bo wg prawa nie moga wystawac poza blotniki.. zadne dokladki fuj ble a kysz
-
[ALL] Jakie felgi
bedzie trzepac felgi oczywiscie piekne
-
[B5 AJM] Czy polecacie te felgi
ladne i beda pasowaly na pewno tylko ze dosc drogie.. nie bede ci mowil ze lepiej kupic 17" bo to twoj wybor, oczywiscie lepiej wygladaja ale roznica w komforcie jest znaczna. ale tyle kasy za 16" bez opon to jak dla mnie przesada, za tyle to chodza naprawde fajne uzywane, ale zadbane ori 17" z oponami w dobrym stanie
-
Jak w Etce znaleźć pompę wspomagania ?
a jaka najlepiej kupic? podobno sa jakies wzmocnione wersje
-
[ALL B5] Felgi 16 - pomóżcie jakie założyć ?
jezeli koniecznie ktores z tych to kup numer 1 bo to przynajmniej ori audi, aczkolwiek drogie i brzydkie 2-4 to plastelina ktora niedosc ze nie bedzie wygladac to jeszcze sie pognie i pokrzywi.. dlatego, jak kolega powiedzial, porazka na calej linii
-
[ALL B5] Felgi 16 - pomóżcie jakie założyć ?
numery 2-4 w rozmiarze 16" to poprostu NIEPOROZUMIENIE! na zdjecia w aukcjach sa pokazane na samochodach 18" i 19" no i wtedy to wyglada.. numer 1 jak dla mnie nieladne jedyne strawne ori 16" do B5 to te ktore pokazywali przedmowcy